Startlijst Paarden ’18

 

Definitieve Startlijst gemaakt op: 08-06-2018 14:02:53

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Henk Wassink Communicatie

Ring 1
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 09:00

 

Jury bij C: Man in ’t veld, S.L.

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–09:00 Ellen Lieftink Gentleman Andretti M1 P 16 Grensruiters, RV.
2–09:08 Ilianne Boumans (Sel) Dark Lady De La Vega M1 P 16 Angerlo Keppel Langerak, RV.
3–09:15 Lisette Wissing – Kwakkel (Sel) Cum Laude Sorento M1 P 16 Liemers (PV), RV.
4–09:23 Carlijn Oversteegen (Sel) Nova hit Utopia Vader Onbekend M1 P 16 Hummelo, RV.
5–09:30 Michelle Bruil (Sel) Quite Real ’n Red Quasar de Charry M1 P 16 Dijkruiters Groessen e.o., RV.
6–09:38 Hanneke Held doortje Zucchero M1 P 16 Loenermarkruiters, RV.
7–09:45 Lotte van Anholt (Sel) Veni Vidi Vici Paddox M1 P 16 Nijgraaf, RV. De
8–09:53 Karin Wassink (Sel) Gio Bustique M1 P 16 Hummelo, RV.
9–10:00 Cyrelle Vos (Sel) Edjenna-nana Rhodium M1 P 16 Nijgraaf, RV. De
10–10:08 Linda Beumer – Eskes Alesi Sandreo M1 P 16 Gompert, RV.
11–10:15 Marije Huitink (Sel) Exposant Zhivago M1 P 16 Vulcaan, RV.
12–10:23 Jasmijn Jansen (Sel) A12’s Hamilton M Cadans M M1 P 16 Boleemruiters, RV.
13–10:30 Anne Brouwer GHP Fire Fly Wizzerd M1 P 16 Zelhem En Omstreken, RV.
14–10:38 Monique Schiphorst – Kruisselbrink Dieka Vleut M1 P 16 Bosruiters, RV.
15–10:45 Karin Schreurs (Sel) El Diva Sandreo M1 P 16 Grensruiters, RV.
16–10:53 Charissa Link (Sel) Giorgio Koss M1 P 16 Nijgraaf, RV. De

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Henk Wassink Communicatie

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Henny Heuff Huidverzorging

Ring 1
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 11:15

 

Jury bij C: Man in ’t veld, S.L.

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–11:15 Cathelijn Duthler – Bout (Sel) Twilight Ronaldo M2 P 20 Aalten, RV.
2–11:23 Lisette Van der Ende (Sel) Good luck v Jazz M2 P 20 Didam e.o., RV.
3–11:30 Anouk Roelofse (Sel) Gudinia Ampère M2 P 20 Boleemruiters, RV.
4–11:38 Merel Tolkamp Eva Alexandro P M2 P 20 Varsseveld e.o., RV.
5–11:45 Christine De Munck Chef Wonderboy D.d.h. M2 P 20 Delflandruiters, RV.
6–11:53 Bianca Visschers Waanhoeve’s Corci Biotop M2 P 20 Bahr, RV.
7–12:00 Karlijn De Leeuw (Sel) Dow Jones Dayano M2 P 20 Dijkruiters Groessen e.o., RV.
8–12:08 Susan Willemsen (Sel) Zega Tolando M2 P 20 Hummelo, RV.
9–12:15 Rianne Visser Ugly Niveau M2 P 20 Dijkruiters Groessen e.o., RV.
10–12:23 Dien Malskat (Sel) Elfie Cartani M2 P 20 Angerlo Keppel Langerak, RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Henny Heuff Huidverzorging

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Keltic Green

Ring 2
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 09:15

 

Jury bij C: Aufenacker, A.O.

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–09:15 Ellen Lieftink Gentleman Andretti M1 P 15 Grensruiters, RV.
2–09:23 Ilianne Boumans (Sel) Dark Lady De La Vega M1 P 15 Angerlo Keppel Langerak, RV.
3–09:30 Lisette Wissing – Kwakkel (Sel) Cum Laude Sorento M1 P 15 Liemers (PV), RV.
4–09:38 Carlijn Oversteegen (Sel) Nova hit Utopia Vader Onbekend M1 P 15 Hummelo, RV.
5–09:45 Michelle Bruil (Sel) Quite Real ’n Red Quasar de Charry M1 P 15 Dijkruiters Groessen e.o., RV.
6–09:53 Hanneke Held doortje Zucchero M1 P 15 Loenermarkruiters, RV.
7–10:00 Lotte van Anholt (Sel) Veni Vidi Vici Paddox M1 P 15 Nijgraaf, RV. De
8–10:08
9–10:15 Cyrelle Vos Edjenna-nana Rhodium M1 P 15 Nijgraaf, RV. De
10–10:23 Linda Beumer – Eskes Alesi Sandreo M1 P 15 Gompert, RV.
11–10:30 Marije Huitink (Sel) Exposant Zhivago M1 P 15 Vulcaan, RV.
12–10:38 Jasmijn Jansen (Sel) A12’s Hamilton M Cadans M M1 P 15 Boleemruiters, RV.
13–10:45 Anne Brouwer GHP Fire Fly Wizzerd M1 P 15 Zelhem En Omstreken, RV.
14–10:53 Monique Schiphorst – Kruisselbrink Dieka Vleut M1 P 15 Bosruiters, RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Keltic Green

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Bomers Paarde Dry Needling

Ring 2
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 11:22

 

Jury bij C: Aufenacker, A.O.

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–11:22 Karin Schreurs (Sel) El Diva Sandreo M2 P 19 Grensruiters, RV.
2–11:30 Cathelijn Duthler – Bout (Sel) Twilight Ronaldo M2 P 19 Aalten, RV.
3–11:37 Lisette Van der Ende (Sel) Good luck v Jazz M2 P 19 Didam e.o., RV.
4–11:45 Anouk Roelofse (Sel) Gudinia Ampère M2 P 19 Boleemruiters, RV.
5–11:52 Merel Tolkamp Eva Alexandro P M2 P 19 Varsseveld e.o., RV.
6–12:00 Christine De Munck Chef Wonderboy D.d.h. M2 P 19 Delflandruiters, RV.
7–12:07 Bianca Visschers Waanhoeve’s Corci Biotop M2 P 19 Bahr, RV.
8–12:15 Karlijn De Leeuw (Sel) Dow Jones Dayano M2 P 19 Dijkruiters Groessen e.o., RV.
9–12:22 Susan Willemsen (Sel) Zega Tolando M2 P 19 Hummelo, RV.
10–12:30 Rianne Visser Ugly Niveau M2 P 19 Dijkruiters Groessen e.o., RV.
11–12:37 Dien Malskat (Sel) Elfie Cartani M2 P 19 Angerlo Keppel Langerak, RV.
12–12:45 Ingrid Van Huissteden (Sel) Finn Tw Warrant M2 P 19 Boleemruiters, RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Bomers Paarde Dry Needling

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Tampo Tech BV

Ring 3
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 09:00

 

Jury bij C: Velden, N.J. Van der

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–09:00 Thalien Wassink (Sel) Habibi Florencio L1 P 8 Zelhem En Omstreken, RV.
2–09:08 José Letsch (Sel) Morning Breeze Kielshoop Honeyhill L1 P 8 Hummelo, RV.
3–09:15 Jodie Menkhorst (Sel) Gin Tonic Moorland’s Bodyguard L1 P 8 Vulcaan, RV.
4–09:23 Femke Bruil (Sel) Guus Ahoy L1 P 8 Gompert, RV.
5–09:30 Cezanne Peerdeman (Sel) De Rosse Wandor Van De Mispelaere L1 P 8 Hummelo, RV.
6–09:38 Robin Giesen (Sel) Spotlight Of Dalwhinnie Sir Oldenburg L1 P 8 Liemers (PV), RV.
7–09:45 Mellany Schiphorst (Sel) Whisper Weltino L1 P 8 Hengelo Gelderland, RV en PC
8–09:53 Jet Verlangen (Sel) Bento K L1 P 8 Vulcaan, RV.
9–10:00 Emma Leijen (Sel) Guess what Westenwind L1 P 8 Woudruiters, RV.
10–10:08 Kim Ambting (Sel) Wiseguy Numero Uno L1 P 8 Nijgraaf, RV. De
11–10:15 Maureen Krabbenborg Ginelle Johnson L1 P 8 In Den Bosch, RV.
12–10:23 Istry Striekwold (Sel) Heamar Ricardo Vader Onbekend L1 P 8 Woudruiters, RV.
13–10:30 Daan Hartman (Sel) Cor Meum Cormint L1 P 8 Nijgraaf, RV. De
14–10:38 Yael Hagelstein (Sel) Heavenly Rose Westenwind L1 P 8 Gompert, RV.
15–10:45 Lisanne Jonkers Dancing Splendid L1 P 8
16–10:53 Jesse Brouwer (Sel) GHP Zidane Niveau L1 P 8 Zelhem En Omstreken, RV.
17–11:00 Chemaine Dupuis (Sel) Bliksem Briar Junior L1 P 8 Nijgraaf, RV. De

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Tampo Tech BV

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Joosten Makelaardij

Ring 4
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 09:15

 

Jury bij C: Luesink – Besselink, G.J.

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–09:15 Thalien Wassink (Sel) Habibi Florencio L1 P 7 Zelhem En Omstreken, RV.
2–09:23 José Letsch (Sel) Morning Breeze Kielshoop Honeyhill L1 P 7 Hummelo, RV.
3–09:30 Jodie Menkhorst (Sel) Gin Tonic Moorland’s Bodyguard L1 P 7 Vulcaan, RV.
4–09:38 Femke Bruil (Sel) Guus Ahoy L1 P 7 Gompert, RV.
5–09:45 Amber Kreijtz (Sel) Hey balloon Ultimo L1 P 7 Zevensteen, RV.
6–09:53 Robin Giesen (Sel) Spotlight Of Dalwhinnie Sir Oldenburg L1 P 7 Liemers (PV), RV.
7–10:00 Mellany Schiphorst (Sel) Whisper Weltino L1 P 7 Hengelo Gelderland, RV en PC
8–10:08 Jet Verlangen (Sel) Bento K L1 P 7 Vulcaan, RV.
9–10:15 Emma Leijen (Sel) Guess what Westenwind L1 P 7 Woudruiters, RV.
10–10:23 Kim Ambting (Sel) Wiseguy Numero Uno L1 P 7 Nijgraaf, RV. De
11–10:30 Maureen Krabbenborg Ginelle Johnson L1 P 7 In Den Bosch, RV.
12–10:38 Istry Striekwold (Sel) Heamar Ricardo Vader Onbekend L1 P 7 Woudruiters, RV.
13–10:45 Daan Hartman (Sel) Cor Meum Cormint L1 P 7 Nijgraaf, RV. De
14–10:53 Yael Hagelstein (Sel) Heavenly Rose Westenwind L1 P 7 Gompert, RV.
15–11:00 Lisanne Jonkers Dancing Splendid L1 P 7

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Joosten Makelaardij

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Custom Zadels en IJsboerderij de Steenoven

Ring 5
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 09:00

 

Jury bij C: Greben, P.W.

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–09:00 Inger Witteveen (HC) Willem Ronaldo Z2 P 28 Hummelo, RV.
2–09:08 Susan Rijksen – Te Winkel Domani Jazz Z1 P 24 Hummelo, RV.
3–09:15 Angeline Schennink (Sel) lanart Lasino Z1 P 24 Zelhem En Omstreken, RV.
4–09:23 Judy Kleintjes (Sel) Eviola Vitens Z1 P 24 Montferlandruiters, RV.
5–09:30 Rosalinde Heck (Sel) Hadivette Dorado Z1 P 24 Bahr, RV.
6–09:38 Daphne Mattijssen Dirk Jazz Z1 P 24 Hummelo, RV.
7–09:45 Dionne Breur (Sel) Wise Guy S Jazz Z1 P 24 Baerleruiters, RV.
8–09:53 Agnes Ebbers – Kuster (Sel) Floyd Armani Armani Z1 P 24 Angerlo Keppel Langerak, RV.
9–10:00 Els Bach Fellow For Romadour Z1 P 24 Lichtenvoorde (HV), RV.
10–10:08 Eva Sluijters (Sel) G.Akkermans Golden Golias Totilas Z1 P 24 Vulcaan, RV.
11–10:15 Lisa Gierman Harrewar Connaisseur Z1 P 24 Oortveldruiters, RV.
12–10:23 Bart Veeze (Sel) Daily Diamond Daily Deal Z1 P 24 Hummelo, RV.
13–10:30 Marlies Roessink (Sel) Don Zagea Spielberg Z1 P 24 Gompert, RV.
14–10:38 Cindy Jansen (Sel) Ursafila S Polansky Z1 P 24 Liemers (PV), RV.
15–10:45 Nikita Raijmakers (Sel) Emotion Decor Delatio Z2 P 28 Zelhem En Omstreken, RV.
16–10:53 Nieske Pohlmann – Fles Let It Be Limotas Z2 P 28 Bronckhorster Ruitervrienden, RV.
17–11:00 Amy Timmermans (Sel) Castagne Charisteas Z2 P 28 Liemers (PV), RV.
18–11:08 Geert Jan Uenk (Sel) Philein Peru’s Scen Tao Z2 P 28 Zuidwijk, RV.
19–11:15 Nathalie Neuhaus Dia D’oro Z2 P 28

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Custom Zadels en IJsboerderij de Steenoven

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Hoefsmederij 4 Feet

Ring 6
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 09:15

 

Jury bij C: Noy – Aarsen, I.H.M.

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–09:15 Inger Witteveen (HC) Willem Ronaldo Z2 P 27 Hummelo, RV.
2–09:23 Susan Rijksen – Te Winkel Domani Jazz Z1 P 23 Hummelo, RV.
3–09:30 Angeline Schennink (Sel) lanart Lasino Z1 P 23 Zelhem En Omstreken, RV.
4–09:38 Judy Kleintjes (Sel) Eviola Vitens Z1 P 23 Montferlandruiters, RV.
5–09:45 Rosalinde Heck (Sel) Hadivette Dorado Z1 P 23 Bahr, RV.
6–09:53 Daphne Mattijssen Dirk Jazz Z1 P 23 Hummelo, RV.
7–10:00 Dionne Breur (Sel) Wise Guy S Jazz Z1 P 23 Baerleruiters, RV.
8–10:08 Agnes Ebbers – Kuster (Sel) Floyd Armani Armani Z1 P 23 Angerlo Keppel Langerak, RV.
9–10:15 Els Bach Fellow For Romadour Z1 P 23 Lichtenvoorde (HV), RV.
10–10:23 Eva Sluijters (Sel) G.Akkermans Golden Golias Totilas Z1 P 23 Vulcaan, RV.
11–10:30 Lisa Gierman Harrewar Connaisseur Z1 P 23 Oortveldruiters, RV.
12–10:38 Lonneke Massen Derosie Zenon Z1 P 23 Bahr, RV.
10:45 pauze (15 min.)
13–11:00 Nikita Raijmakers (Sel) Emotion Decor Delatio Z2 P 27 Zelhem En Omstreken, RV.
14–11:08 Nieske Pohlmann – Fles Let It Be Limotas Z2 P 27 Bronckhorster Ruitervrienden, RV.
15–11:15 Amy Timmermans (Sel) Castagne Charisteas Z2 P 27 Liemers (PV), RV.
16–11:23 Geert Jan Uenk (Sel) Philein Peru’s Scen Tao Z2 P 27 Zuidwijk, RV.
17–11:30 Istry Striekwold (Sel) Samson Dw Armstrong Z2 P 27 Woudruiters, RV.
18–11:38 Nathalie Neuhaus Dia D’oro Z2 P 27

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Hoefsmederij 4 Feet

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Autobedrijf Bergsma

Ring 3
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 13:30

 

Jury bij C: Grosman – Bomers, A.M.G.P.

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–13:30 Diede Engelsman Evanthe Wynton BB P 2 Hummelo, RV.
2–13:38 Sharon Gregoor Ace BB P 2

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Autobedrijf Bergsma

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
’t Snijdertje en Prictical Solutions

Ring 3
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 13:45

 

Jury bij C: Grosman – Bomers, A.M.G.P.

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–13:45 Jacqueline Beijer – Kruisselbrink C’est La Vie Du Moulin L2 P 12 Bosruiters, RV.
2–13:53 Carole Vendrig-De Roos (Sel) evita Decor Delatio L2 P 12 Hengelo Gelderland, RV en PC
3–14:00 Janique Moelee (Sel) Canyon Sayori Cyrell L2 P 12 Oost-Veluwse R.J.V., RV.
4–14:08 Purdey Jansen (Sel) Hidaya Bretton Woods L2 P 12 Liemers (PV), RV.
5–14:15 Marith Spaan (Sel) Imano Sir Donnerhall L2 P 12 Nijgraaf, RV. De
6–14:23 Belle Boschman (Sel) Amora Karandasj L2 P 12 Dijkruiters Groessen e.o., RV.
7–14:30 Rosa Huls (Sel) Didi – Idelis Tangelo Van De Zuuthoeve L2 P 12 Sylawald, RV.
8–14:38 Jacqueline Schagen – Arends (Sel) Hachi Kimberley L2 P 12 Grensruiters, RV.
9–14:45 Linde Peters – Oortveld Dortella Lady Lascadell L2 P 12 Liemers (PV), RV.
10–14:53 Dionne Breur (Sel) Gold Boy VDT Nothing To Lose 95.5428 L2 P 12 Baerleruiters, RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
’t Snijdertje en Prictical Solutions

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Paardenverzekering Didam De Vooruitgang

Ring 4
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 13:45

 

Jury bij C: Wassink, J.H.

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–13:45 Diede Engelsman Evanthe Wynton BB P 1 Hummelo, RV.
2–13:53 Sharon Gregoor Ace BB P 1

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Paardenverzekering Didam De Vooruitgang

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
De Radstake en Schildersbedrijf Fred Geerlings

Ring 4
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 14:15

 

Jury bij C: Wassink, J.H.

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–14:15 Jacqueline Beijer – Kruisselbrink C’est La Vie Du Moulin L2 P 11 Bosruiters, RV.
2–14:23 Carole Vendrig-De Roos evita Decor Delatio L2 P 11 Hengelo Gelderland, RV en PC
3–14:30 Janique Moelee (Sel) Canyon Sayori Cyrell L2 P 11 Oost-Veluwse R.J.V., RV.
4–14:38 Purdey Jansen (Sel) Hidaya Bretton Woods L2 P 11 Liemers (PV), RV.
5–14:45 Marith Spaan (Sel) Imano Sir Donnerhall L2 P 11 Nijgraaf, RV. De
6–14:53 Belle Boschman (Sel) Amora Karandasj L2 P 11 Dijkruiters Groessen e.o., RV.
7–15:00 Rosa Huls (Sel) Didi – Idelis Tangelo Van De Zuuthoeve L2 P 11 Sylawald, RV.
8–15:08 Jacqueline Schagen – Arends Hachi Kimberley L2 P 11 Grensruiters, RV.
9–15:15 Linde Peters – Oortveld Dortella Lady Lascadell L2 P 11 Liemers (PV), RV.
10–15:23 Dionne Breur (Sel) Gold Boy VDT Nothing To Lose 95.5428 L2 P 11 Baerleruiters, RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
De Radstake en Schildersbedrijf Fred Geerlings

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Bouwbedrijf Jolink

Ring 1
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 13:30

 

Jury bij C: Dijkhuijsen, I.

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–13:30 Angela Jolink (Sel) Anka Sheraton B P 4 Varsseveld e.o., RV.
2–13:38 Nikki Nijenhuis (Sel) Buster Billy B P 4 Zelhem En Omstreken, RV.
3–13:45 Martine Middelbrink (Sel) Jelle van ’t Oostenriek Wallenstein B P 4 Grensruiters, RV.
4–13:53 Myrthe Van Ramshorst (Sel) Irnestine Biscayo B P 4 Spreng (PPSV), RV.
5–14:00 Manon Bakker Radenta Flemmingh B P 4 Gorssel-Zutphen, RV.
6–14:08 Jessy Uytdewilligen Zpirit Blue Hors Zatchmo B P 4 ’t Stille Wald, RV. Ruitervereniging
7–14:15 Britt Engelsman (Sel) Evanthe Wynton B P 4 Hummelo, RV.
8–14:23 Suzannah Uytdewilligen (Sel) Fair Play U Arthos R B P 4 ’t Stille Wald, RV. Ruitervereniging
9–14:30 Ilja Rosbach (Sel) Picasso’s Hommage Pablo Hit B P 4 Woudruiters, RV.
10–14:38 Pauline Dinkelman Isa Desperado B P 4 Walsruiters, RV.
11–14:45 Martine Middelbrink (Sel) Elvira Contador B P 4 Grensruiters, RV.
14:53 pauze (10 min.)
12–15:03 Loes Arts (Sel) Anchor Silverstone B P 4 Grensruiters, RV.
13–15:10 Lycilla Derks (Sel) Talitha Sir Chamberlain B P 4 Bronckhorster Ruitervrienden, RV.
14–15:18 Hans Rosenbrand Be Cool Berlin B P 4 Pasruiters, RV. De
15–15:25 Pam Zoethout Fleur Sorento B P 4 Varsseveld e.o., RV.
16–15:33 Demi Wolsink (Sel) Tailormade Zusie Overgaard’s Zachsu B P 4 Zelhem En Omstreken, RV.
17–15:40 Anke Engel (Sel) Joice Netto B P 4 Varsseveld e.o., RV.
18–15:48 Caroline Leene – Hendriksen (Sel) Freggel Flemmingh B P 4 Didam e.o., RV.
19–15:55 Istry Striekwold (Sel) Joris Vader Onbekend B P 4 Woudruiters, RV.
20–16:03 Jill Agelink Tessa Yk Dark Ynte B P 4 Vulcaan, RV.
21–16:10 Patwant Singh Dhindsa Goldroos B P 4
22–16:18 Maud Janssen (Sel) Infinity D Starpower B P 4 Liemers (PV), RV.
23–16:25 Els Joosten (Sel) Iskander Sorento B P 4 Woudruiters, RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Bouwbedrijf Jolink

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Pelgrom Landbouwmechanisatie

Ring 2
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 13:45

 

Jury bij C: Heijden – Van Haaften, C.J. Van der

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–13:45 Angela Jolink (Sel) Anka Sheraton B P 3 Varsseveld e.o., RV.
2–13:53 Nikki Nijenhuis (Sel) Buster Billy B P 3 Zelhem En Omstreken, RV.
3–14:00 Martine Middelbrink Jelle van ’t Oostenriek Wallenstein B P 3 Grensruiters, RV.
4–14:08 Myrthe Van Ramshorst (Sel) Irnestine Biscayo B P 3 Spreng (PPSV), RV.
5–14:15 Manon Bakker Radenta Flemmingh B P 3 Gorssel-Zutphen, RV.
6–14:23 Jessy Uytdewilligen Zpirit Blue Hors Zatchmo B P 3 ’t Stille Wald, RV. Ruitervereniging
7–14:30 Britt Engelsman (Sel) Evanthe Wynton B P 3 Hummelo, RV.
8–14:38 Suzannah Uytdewilligen (Sel) Fair Play U Arthos R B P 3 ’t Stille Wald, RV. Ruitervereniging
9–14:45 Ilja Rosbach (Sel) Picasso’s Hommage Pablo Hit B P 3 Woudruiters, RV.
10–14:53 Pauline Dinkelman Isa Desperado B P 3 Walsruiters, RV.
15:00 pauze (15 min.)
11–15:15 Loes Arts (Sel) Anchor Silverstone B P 3 Grensruiters, RV.
12–15:23 Lycilla Derks (Sel) Talitha Sir Chamberlain B P 3 Bronckhorster Ruitervrienden, RV.
13–15:30 Hans Rosenbrand Be Cool Berlin B P 3 Pasruiters, RV. De
14–15:38 Pam Zoethout Fleur Sorento B P 3 Varsseveld e.o., RV.
15–15:45 Demi Wolsink (Sel) Tailormade Zusie Overgaard’s Zachsu B P 3 Zelhem En Omstreken, RV.
16–15:53 Anke Engel (Sel) Joice Netto B P 3 Varsseveld e.o., RV.
17–16:00 Caroline Leene – Hendriksen (Sel) Freggel Flemmingh B P 3 Didam e.o., RV.
18–16:08 Istry Striekwold (Sel) Joris Vader Onbekend B P 3 Woudruiters, RV.
19–16:15 Jill Agelink Tessa Yk Dark Ynte B P 3 Vulcaan, RV.
20–16:23 Patwant Singh Dhindsa Goldroos B P 3

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Pelgrom Landbouwmechanisatie

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Thoma van Dijk Siebelink Makelaars en Clairfort Advocaten

Datum: 09-06-2018
Aanvang: 11:30 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

 

Jury: Merkus, C.J.
Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Diesvelt, M.F.H.

 

nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 Julian Kok (HC) Iberlina BB80 P
2 Hanneke Held doortje Zucchero BB80 P Loenermarkruiters, RV.
3 Janique Moelee (Sel) Canyon Sayori Cyrell BB80 P Oost-Veluwse R.J.V., RV.
4 Maud Janssen (Sel) Infinity D Starpower BB80 P Liemers (PV), RV.
5 Cezanne Peerdeman (Sel) De Rosse Wandor Van De Mispelaere BB80 P Hummelo, RV.
verhogen (5 min.)
6 Angela Jolink (Sel) Anka Sheraton BB90 P Varsseveld e.o., RV.
7 Amber Kreijtz (Sel) Hey balloon Ultimo BB90 P Zevensteen, RV.
8 Carlita Aberson Eclips Whitaker BB90 P Hummelo, RV.
9 Martine Middelbrink (Sel) Elvira Contador BB90 P Grensruiters, RV.
10 Julian Kok (HC) Nekton BB90 P
11 Janique Moelee Canyon Sayori Cyrell BB90 P Oost-Veluwse R.J.V., RV.
12 Angela Jolink (HC) Anka BB90 P
verhogen (5 min.)
13 Noor Alexander (Sel) Elena B P Nijgraaf, RV. De
14 Karin Wassink (Sel) Gio Bustique B P Hummelo, RV.
15 Amber Kreijtz (Sel) Hey balloon Ultimo B P Zevensteen, RV.
16 Carlita Aberson Eclips Whitaker B P Hummelo, RV.
17 Martine Middelbrink (Sel) Elvira Contador B P Grensruiters, RV.
18 Cezanne Peerdeman (Sel) De Rosse Wandor Van De Mispelaere B P Hummelo, RV.
19 Jesse Brouwer (Sel) GHP Zidane Niveau B P Zelhem En Omstreken, RV.
20 Anne te Beest (Sel) Dephina B P
21 Valeriya Katrich Good Quality B P
22 Hans Evers (Sel) Dardento Cardento B P Liemers (PV), RV.
23 Michelle Nannings (Sel) Bowandro Colandro B P Angerlo Keppel Langerak, RV.
24 Chemaine Dupuis (Sel) Bliksem Briar Junior B P Nijgraaf, RV. De
25 Julian Kok (HC) Jagossi B P
26 Sabine Kempers Bobo-Strichta Tangelo Van De Zuuthoeve B P Zelhem En Omstreken, RV.
27 Michelle Nannings (HC) Bowandro B P

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Thoma van Dijk Siebelink Makelaars en Clairfort Advocaten

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Reinbouw

Datum: 09-06-2018
Aanvang: 13:20 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

 

Jury: Merkus, C.J.
Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Diesvelt, M.F.H.

 

nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 Djolinda Aarsen (Sel) Murcia de Ninive Va-vite L P Grensruiters, RV.
2 Mimi Jansen-Van Borssum Buisman Holine L P Stroe, RV.
3 Chimene Van Ampting (Sel) Jura Carthino Z L P Liemers (PV), RV.
4 Angela Frederiks (Sel) G.acolips ACOLORD L P Alvernase R.j.v., RV.
5 Sabine Kempers (Sel) Bobo-Strichta Tangelo Van De Zuuthoeve L P Zelhem En Omstreken, RV.
6 Anouk Arendsen (Sel) Heidy mz Zambesi L P Zelhem En Omstreken, RV.
7 Robin Goossen (Sel) For Jump For Pleasure L P Montferlandruiters, RV.
8 Sjaak Kempers (Sel) Varisienne Ferro L P Bosruiters, RV.
9 Suzanne Balduk (Sel) Destina Du Mesnil Z Dobel Van ’t Zorgvliet L P Montferlandruiters, RV.
10 Julian Kok Hamar EBH L P
11 Noor Alexander (Sel) Goïnka L P Nijgraaf, RV. De
12 Anne Sijthoff (Sel) Diva.S L P
13 Djolinda Aarsen (Sel) Dionysus De W. San Remo L P Grensruiters, RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Reinbouw

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Rebogroep

Datum: 09-06-2018
Aanvang: 14:20 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

 

Jury: Merkus, C.J.
Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Diesvelt, M.F.H.

 

nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 Denise Mooij Cendy Colandro M P Montferlandruiters, RV.
2 Fleur Van Haren (Sel) Cleopatra Heartbreaker M P Zelhem En Omstreken, RV.
3 Angela Frederiks (Sel) Frodo Azteca VDL M P Alvernase R.j.v., RV.
4 Chimene Van Ampting (Sel) Twister Twister De La Pomme M P Liemers (PV), RV.
5 Mimi Jansen-Van Borssum Buisman Ginger M P Stroe, RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Rebogroep

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Rebogroep

Datum: 09-06-2018
Aanvang: 14:50 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

 

Jury: Merkus, C.J.
Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Diesvelt, M.F.H.

 

nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 Mimi Jansen-Van Borssum Buisman Ginger Z P Stroe, RV.
2 Denise Mooij Cendy Colandro Z P Montferlandruiters, RV.
3 Mimi Jansen-Van Borssum Buisman Famke ZZ P Stroe, RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Rebogroep

 

 


Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)