Startlijst Paarden ’19

Lijst gemaakt op: 30-05-2019 20:58:27

CH Hummelo 2019


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Keltic Green

Ring 1
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 09:00

 

Jury bij C: Stam, W.A.

 

klasse B Cat. P proef 4

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–09:00 Cezanne Peerdeman (Sel) Dortella Lady Lascadell L2 P 12 Hummelo, RV.
2–09:08 Inge Santman – Berends (Sel) Katouch SB Ferdeaux B P 4 Hummelo, RV.
3–09:15 Kim Ambting (Sel) Brunette Trento B B P 4 Nijgraaf, RV. De
4–09:23 Jessy Uytdewilligen (Sel) Herslev Mark’s Zpirit Blue Hors Zatchmo B P 4 ’t Stille Wald, RV. Ruitervereniging
5–09:30 Martine Middelbrink (Sel) Jelle van ’t Oostenriek Wallenstein B P 4 Grensruiters, RV.
6–09:38 Amber Wilt (Sel) Ischa Vittorio B P 4 Hengelo Gelderland, RV en PC
7–09:45 Margot Vreman Nathan Zhivago B P 4 Hummelo, RV.
8–09:53 Nio Jansen (Sel) Samson Dw Armstrong B P 4 Sylawald, RV.
9–10:00 Sharon Koster (Sel) Amenta Tenerife Vdl B P 4 Liemers (PV), RV.
10–10:08 Marina Bruggink Joy 4 Ever Everdale B P 4 Varsseveld e.o., RV.
11–10:15 Maike Vermeer (Sel) Delotte Z Del Piero L’avenir B P 4 Nijgraaf, RV. De
12–10:23 Robin Giesen (Sel) Holly Hunter Of Dalwhinnie Tangelo Van De Zuuthoeve B P 4 Liemers (PV), RV.
12–10:48 Jodie Menkhorst (Sel) Gin Tonic Moorland’s Bodyguard L2 P 12 Vulcaan, RV.
13–10:55 Jasmijn Jansen (Sel) Zili B Flemmingh L2 P 12 Boleemruiters, RV.
14–11:03 Demy Rensink (Sel) Esprit Westpoint L2 P 12 Lichtenvoorde (HV), RV.
15–11:10 Pauline Dinkelman (Sel) Isa Desperado L2 P 12 Walsruiters, RV.
16–11:18 Noortje Radstake (Sel) Idadiene R.Z. Bordeaux L2 P 12 Grensruiters, RV.
17–11:25 Celine Berendsen (Sel) Fyloma Zirocco Blue L2 P 12 Zelhem En Omstreken, RV.
18–11:33 Miranda Rougoor (Sel) Diamenta Don Lauries Hit L2 P 12 Liemers (PV), RV.
19–11:40 Cara Van der Heijden – Van Haaften Billy Clinton L2 P 12 Hummelo, RV.
20–11:48 Mira de Vries (Sel) Jillz La Grande Charmeur L2 P 12 Montferlandruiters, RV.
21–11:55 Jacqueline Mellegers (Sel) Jammadena Estoril L2 P 12 Angerlo Keppel Langerak, RV.
22–12:03 Els Joosten (Sel) Iskander Sorento L2 P 12 Woudruiters, RV.
23–12:10 Marlies Van Hof (Sel) Jaguar Sb Everdale L2 P 12 Woudruiters, RV.
24–12:18 Shirley Hofman (Sel) Zamira Richard L2 P 12 Zuidwijk, RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Keltic Green

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Henny Heuff HuidverzorgingRing 2
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 09:15

 

Jury bij C: Kuster, W.T.H.

 

klasse B Cat. P proef 3

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–09:15 Cezanne Peerdeman (Sel) Dortella Lady Lascadell L2 P 11 Hummelo, RV.
2–09:23
3–09:30 Kim Ambting (Sel) Brunette Trento B B P 3 Nijgraaf, RV. De
4–09:38 Jessy Uytdewilligen (Sel) Herslev Mark’s Zpirit Blue Hors Zatchmo B P 3 ’t Stille Wald, RV. Ruitervereniging
5–09:45 Martine Middelbrink (Sel) Jelle van ’t Oostenriek Wallenstein B P 3 Grensruiters, RV.
6–09:53 Amber Wilt (Sel) Ischa Vittorio B P 3 Hengelo Gelderland, RV en PC
7–10:00 Margot Vreman Nathan Zhivago B P 3 Hummelo, RV.
8–10:08 Nio Jansen (Sel) Samson Dw Armstrong B P 3 Sylawald, RV.
9–10:15 Sharon Koster (Sel) Amenta Tenerife Vdl B P 3 Liemers (PV), RV.
10–10:23 Marina Bruggink Joy 4 Ever Everdale B P 3 Varsseveld e.o., RV.
10–11:03 Jodie Menkhorst (Sel) Gin Tonic Moorland’s Bodyguard L2 P 11 Vulcaan, RV.
11–11:10 Jasmijn Jansen (Sel) Zili B Flemmingh L2 P 11 Boleemruiters, RV.
12–11:18 Demy Rensink (Sel) Esprit Westpoint L2 P 11 Lichtenvoorde (HV), RV.
13–11:25 Pauline Dinkelman (Sel) Isa Desperado L2 P 11 Walsruiters, RV.
14–11:33 Noortje Radstake Idadiene R.Z. Bordeaux L2 P 11 Grensruiters, RV.
15–11:40 Celine Berendsen (Sel) Fyloma Zirocco Blue L2 P 11 Zelhem En Omstreken, RV.
16–11:48 Miranda Rougoor (Sel) Diamenta Don Lauries Hit L2 P 11 Liemers (PV), RV.
17–11:55 Cara Van der Heijden – Van Haaften Billy Clinton L2 P 11 Hummelo, RV.
18–12:03 Mira de Vries (Sel) Jillz La Grande Charmeur L2 P 11 Montferlandruiters, RV.
19–12:10 Jacqueline Mellegers (Sel) Jammadena Estoril L2 P 11 Angerlo Keppel Langerak, RV.
20–12:18 Els Joosten (Sel) Iskander Sorento L2 P 11 Woudruiters, RV.
21–12:25 Marlies Van Hof (Sel) Jaguar Sb Everdale L2 P 11 Woudruiters, RV.
22–12:33 Debbie Aaldering Emilio Star Spielberg L2 P 11 Didam e.o., RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Henny Heuff Huidverzorging

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:

Ring 3
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 12:30

 

Jury bij C: Prins, H.L.

 

klasse L1 Cat. P proef 8

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–12:30 José Letsch (Sel) Morning Breeze Kielshoop Honeyhill L1 P 8 Hummelo, RV.
2–12:38 Istry Striekwold (Sel) Joker Netto L1 P 8 Woudruiters, RV.
3–12:45 Cezanne Peerdeman (Sel) De Rosse Wandor Van De Mispelaere L1 P 8 Hummelo, RV.
4–12:53 Diede Engelsman (Sel) Evanthe Wynton L1 P 8 Hummelo, RV.
5–13:00 Cindy Derksen (Sel) Double Check Jupilot L1 P 8 Angerlo Keppel Langerak, RV.
6–13:08 Demi Wolsink (Sel) Tailormade Zusie Overgaard’s Zachsu L1 P 8 Zevensteen, RV.
7–13:15 Elah Wijnen (Sel) J’Adore-Els Fairytale L1 P 8 Montferlandruiters, RV.
8–13:23 Manon Van Woudenbergh (Sel) Itism Alexandro P L1 P 8 Grensruiters, RV.
9–13:30 Elcke Nusselder (Sel) Fee Marlon L1 P 8 Hummelo, RV.
10–13:38 Britt Engelsman (Sel) Evanthe Wynton L1 P 8 Hummelo, RV.
11–13:45 Janneke Loeters (Sel) Jip All at Once L1 P 8 Montferlandruiters, RV.
13:53 pauze (20 min.)
12–14:13 Martine Verhey – Egberts (Sel) Mila Oski L1 P 8 Grensruiters, RV.
13–14:20 Loes Arts (Sel) Anchor Silverstone L1 P 8 Grensruiters, RV.
14–14:28 Caroline Leene – Hendriksen (Sel) Freggel Flemmingh L1 P 8 Didam e.o., RV.
15–14:35 Angelique Koster – Meurs (Sel) Dublin Verdi L1 P 8 Boleemruiters, RV.
16–14:43 Vanessa Everts – Buist (Sel) Karma Dark Pleasure L1 P 8 Nijgraaf, RV. De
17–14:50 Martine Middelbrink (Sel) Elvira Contador L1 P 8 Grensruiters, RV.
18–14:58 Maud Janssen (Sel) Infinity D Starpower L1 P 8 Liemers (PV), RV.
19–15:05 Anouk Dolman (Sel) Isaak Don Diablo L1 P 8 Nijgraaf, RV. De
20–15:13 Chris Van Dijk I Am Epic Zhivago L1 P 8 Graafschap, RV.
21–15:20 Anke Engel Joice Netto L1 P 8 Varsseveld e.o., RV.
22–15:28 Jantien Groeneveld Eternity Sandreo L1 P 8 Lichtenvoorde (HV), RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Bomers Paarden Dry NeedlingRing 4
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 12:45

 

Jury bij C: Luesink – Besselink, G.J.

 

klasse L1 Cat. P proef 7

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–12:45 José Letsch (Sel) Morning Breeze Kielshoop Honeyhill L1 P 7 Hummelo, RV.
2–12:53 Istry Striekwold (Sel) Joker Netto L1 P 7 Woudruiters, RV.
3–13:00 Cezanne Peerdeman (Sel) De Rosse Wandor Van De Mispelaere L1 P 7 Hummelo, RV.
4–13:08 Diede Engelsman (Sel) Evanthe Wynton L1 P 7 Hummelo, RV.
5–13:15 Cindy Derksen (Sel) Double Check Jupilot L1 P 7 Angerlo Keppel Langerak, RV.
6–13:23 Demi Wolsink (Sel) Tailormade Zusie Overgaard’s Zachsu L1 P 7 Zevensteen, RV.
7–13:30 Elah Wijnen (Sel) J’Adore-Els Fairytale L1 P 7 Montferlandruiters, RV.
8–13:38 Manon Van Woudenbergh (Sel) Itism Alexandro P L1 P 7 Grensruiters, RV.
9–13:45 Elcke Nusselder (Sel) Fee Marlon L1 P 7 Hummelo, RV.
10–13:53 Britt Engelsman (Sel) Evanthe Wynton L1 P 7 Hummelo, RV.
11–14:00 Janneke Loeters (Sel) Jip All at Once L1 P 7 Montferlandruiters, RV.
14:08 pauze (20 min.)
12–14:28 Martine Verhey – Egberts (Sel) Mila Oski L1 P 7 Grensruiters, RV.
13–14:35 Loes Arts (Sel) Anchor Silverstone L1 P 7 Grensruiters, RV.
14–14:43 Caroline Leene – Hendriksen (Sel) Freggel Flemmingh L1 P 7 Didam e.o., RV.
15–14:50 Angelique Koster – Meurs (Sel) Dublin Verdi L1 P 7 Boleemruiters, RV.
16–14:58 Chris Van Dijk I Am Epic Zhivago L1 P 7 Graafschap, RV.
17–15:05 Anke Engel Joice Netto L1 P 7 Varsseveld e.o., RV.
18–15:13 Jantien Groeneveld Eternity Sandreo L1 P 7 Lichtenvoorde (HV), RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Bomers Paarden Dry Needling

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:

Ring 1
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 10:30

 

Jury bij C: Stam, W.A.

 

klasse BB Cat. P proef 2

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:

Ring 2
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 10:30

 

Jury bij C: Kuster, W.T.H.

 

klasse BB Cat. P proef 1

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Custom Zadels

Ring 1
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 13:00

 

Jury bij C: Man in ’t veld, S.L.

 

klasse M1 Cat. P proef 16

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–13:00 Nanke Oosterink Vivid Koriander M1 P 16 Hummelo, RV.
2–13:08 Monique Koopmans – Den Hartog (Sel) Evi Vivaldi M1 P 16 Woudruiters, RV.
3–13:15 Sanne Demkes (Sel) Galatea-utopia Oscar M1 P 16 Varsseveld e.o., RV.
4–13:23 Myrthe Van der Duijs (Sel) Bronsbergen’s Calando Chin Chin M1 P 16 Zevensteen, RV.
5–13:30 Belle Boschman (Sel) Amora Karandasj M1 P 16 Dijkruiters Groessen e.o., RV.
6–13:38 Ingrid Hooijman (Sel) Indy Armani M1 P 16 Liemers (PV), RV.
7–13:45 Hanneke Held Bachelor Salvatore M1 P 16 Loenermarkruiters, RV.
8–13:53 Liette Loeffen – Tax Hamilton Cassini Boy Junior M1 P 16 Jeanne D’arc, RV.
9–14:00 Chantal Bastiaan (Sel) Zamba Samba Hit M1 P 16 Nijgraaf, RV. De
10–14:08 Marith Spaan (Sel) Imano Sir Donnerhall M1 P 16 Nijgraaf, RV. De

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Custom Zadels

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Joosten Makelaardij

Ring 2
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 13:15

 

Jury bij C: Wassink, J.H.

 

klasse M1 Cat. P proef 15

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–13:15 Nanke Oosterink Vivid Koriander M1 P 15 Hummelo, RV.
2–13:23 Monique Koopmans – Den Hartog (Sel) Evi Vivaldi M1 P 15 Woudruiters, RV.
3–13:30 Sanne Demkes (Sel) Galatea-utopia Oscar M1 P 15 Varsseveld e.o., RV.
4–13:38 Myrthe Van der Duijs (HC) Bronsbergen’s Calando Chin Chin M1 P 15 Zevensteen, RV.
5–13:45 Belle Boschman (Sel) Amora Karandasj M1 P 15 Dijkruiters Groessen e.o., RV.
6–13:53 Ingrid Hooijman (Sel) Indy Armani M1 P 15 Liemers (PV), RV.
7–14:00 Hanneke Held Bachelor Salvatore M1 P 15 Loenermarkruiters, RV.
8–14:08 Liette Loeffen – Tax Hamilton Cassini Boy Junior M1 P 15 Jeanne D’arc, RV.
9–14:15 Chantal Bastiaan (Sel) Zamba Samba Hit M1 P 15 Nijgraaf, RV. De

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Joosten Makelaardij

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: EQ Repro Consultancy

Ring 3
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 09:00

 

Jury bij C: Grosman – Bomers, A.M.G.P.

 

klasse M2 Cat. P proef 20

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–09:00 Nienke Lieferink (Sel) Fhee Van De Smidshof Sturm M2 P 20 RV. Ruitersportvereniging Barchem
2–09:08 Anke Woerts Evanto Vitens M2 P 20 Graafschap, RV.
3–09:15 Bianca Kelderman – Wanders Britney Johnson M2 P 20 Bosruiters, RV.
4–09:23 Sanne Van den Berg Warner Flamenco Desemilly M2 P 20 Graafschap, RV.
5–09:30 Nicole Elizen Jersey Juravel A.5826 Ox M2 P 20 Hengelo Gelderland, RV en PC
6–09:38 Ingrid Van Huissteden (Sel) Finn Tw Warrant M2 P 20 Nijgraaf, RV. De
7–09:45 Dien Malskat (Sel) Elfie Cartani M2 P 20 Angerlo Keppel Langerak, RV.
09:53 pauze (25 min.)
8–10:18 Ilianne Boumans (Sel) Dark Lady De La Vega M2 P 20 Angerlo Keppel Langerak, RV.
9–10:25 Monique Peperkamp (Sel) Dancing Queen Dr. Doolittle M2 P 20 Liemers (PV), RV.
10–10:33 Marian Holewijn Fayette Canturano M2 P 20 Bahr, RV.
11–10:40 Anne Salemink Amy Sirius M2 P 20 Lichtenvoorde (HV), RV.
12–10:48 Dionne Breur (Sel) Gold Boy VDT Nothing To Lose 95.5428 M2 P 20 Baerleruiters, RV.
13–10:55 Natasja Schiphorst – Holders (Sel) Faithful Wynton M2 P 20 Zevensteen, RV.
14–11:03 Maelynn Stam Hidden june Zambuka M2 P 20 Graafschap, RV.
15–11:10 Maaike Peelen Manuela M2 P 20 Boleemruiters, RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: EQ Repro Consultancy

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
IJsboerdery de SteenovenRing 4
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 09:15

 

Jury bij C: Aufenacker, A.O.

 

klasse M2 Cat. P proef 19

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–09:15 Nienke Lieferink (Sel) Fhee Van De Smidshof Sturm M2 P 19 RV. Ruitersportvereniging Barchem
2–09:23 Anke Woerts Evanto Vitens M2 P 19 Graafschap, RV.
3–09:30 Bianca Kelderman – Wanders Britney Johnson M2 P 19 Bosruiters, RV.
4–09:38 Sanne Van den Berg Warner Flamenco Desemilly M2 P 19 Graafschap, RV.
5–09:45 Nicole Elizen Jersey Juravel A.5826 Ox M2 P 19 Hengelo Gelderland, RV en PC
6–09:53 Ingrid Van Huissteden (Sel) Finn Tw Warrant M2 P 19 Nijgraaf, RV. De
7–10:00 Dien Malskat Elfie Cartani M2 P 19 Angerlo Keppel Langerak, RV.
10:08 pauze (25 min.)
8–10:33 Ilianne Boumans (Sel) Dark Lady De La Vega M2 P 19 Angerlo Keppel Langerak, RV.
9–10:40 Monique Peperkamp (Sel) Dancing Queen Dr. Doolittle M2 P 19 Liemers (PV), RV.
10–10:48 Marian Holewijn Fayette Canturano M2 P 19 Bahr, RV.
11–10:55 Anne Salemink Amy Sirius M2 P 19 Lichtenvoorde (HV), RV.
12–11:03 Dionne Breur (Sel) Gold Boy VDT Nothing To Lose 95.5428 M2 P 19 Baerleruiters, RV.
13–11:10 Natasja Schiphorst – Holders (Sel) Faithful Wynton M2 P 19 Zevensteen, RV.
14–11:18 Maelynn Stam Hidden june Zambuka M2 P 19 Graafschap, RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
IJsboerdery de Steenoven

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Galerie Atelier De BisschopRing 5 20/60
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 10:48

 

Jury bij C: Dikken, F.L.

 

klasse Z1 Cat. P proef 24

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–10:48 Sandra Kamping – Freriks (Sel) Jenson Johnson Z1 P 24 Liemers (PV), RV.
2–10:56 Ariska Van den Berg Doortje Zucchero Z1 P 24 Graafschap, RV.
3–11:04 Tessa Bouwmeister (Sel) Samiro Sandreo Z1 P 24 Hengelo Gelderland, RV en PC
4–11:12 Lisette Wissing – Kwakkel (Sel) Cum Laude Sorento Z1 P 24 Liemers (PV), RV.
5–11:20 Birgit Sachtleven – Ruys Ziezo Now Or Never M Z1 P 24 Hummelo, RV.
6–11:28 Daphne Mattijssen (Sel) Dirk Jazz Z1 P 24 Hummelo, RV.
7–11:36 Cathry Huysmans (Sel) Farouche Sorento Z1 P 24 Woudruiters, RV.
11:44 pauze (5 min.)
8–11:49 Hanneke Buyvoets (Sel) Tiesto Haarlem Z1 P 24 Nijgraaf, RV. De
9–11:57 Mirjam Eykelenboom Davinci Spielberg Z1 P 24 Grensruiters, RV.
10–12:05 Michelle Bruil (Sel) Quite Real ’n Red Quasar de Charry Z1 P 24 Nijgraaf, RV. De
11–12:13 Purdey Jansen (Sel) Hidaya Bretton Woods Z1 P 24 Liemers (PV), RV.
12–12:21 Marlies Roessink (Sel) Don Zagea Spielberg Z1 P 24 Gompert, RV.
13–12:29 Dionne Breur (Sel) Wise Guy S Jazz Z1 P 24 Baerleruiters, RV.
14–12:37 Noortje Radstake (Sel) Justin Dunkelbraun JVR Johnson Z1 P 24 Grensruiters, RV.
15–12:45 Cindy Jansen (Sel) Ursafila S Polansky Z1 P 24 Liemers (PV), RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Galerie Atelier De Bisschop

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
De Travel Club Evelyn KreunenRing 6 20/60
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 11:03

 

Jury bij C: Pul, B.J.A.M.

 

klasse Z1 Cat. P proef 23

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–11:03 Sandra Kamping – Freriks (Sel) Jenson Johnson Z1 P 23 Liemers (PV), RV.
2–11:11 Ariska Van den Berg Doortje Zucchero Z1 P 23 Graafschap, RV.
3–11:19 Tessa Bouwmeister Samiro Sandreo Z1 P 23 Hengelo Gelderland, RV en PC
4–11:27 Lisette Wissing – Kwakkel (Sel) Cum Laude Sorento Z1 P 23 Liemers (PV), RV.
5–11:35 Birgit Sachtleven – Ruys Ziezo Now Or Never M Z1 P 23 Hummelo, RV.
6–11:43 Daphne Mattijssen (Sel) Dirk Jazz Z1 P 23 Hummelo, RV.
7–11:51 Cathry Huysmans Farouche Sorento Z1 P 23 Woudruiters, RV.
11:59 pauze (5 min.)
8–12:04 Hanneke Buyvoets (Sel) Tiesto Haarlem Z1 P 23 Nijgraaf, RV. De
9–12:12 Mirjam Eykelenboom (Sel) Davinci Spielberg Z1 P 23 Grensruiters, RV.
10–12:20 Michelle Bruil (Sel) Quite Real ’n Red Quasar de Charry Z1 P 23 Nijgraaf, RV. De
11–12:28 Purdey Jansen (Sel) Hidaya Bretton Woods Z1 P 23 Liemers (PV), RV.
12–12:36 Marlies Roessink (Sel) Don Zagea Spielberg Z1 P 23 Gompert, RV.
13–12:44 Dionne Breur (Sel) Wise Guy S Jazz Z1 P 23 Baerleruiters, RV.
14–12:52 Noortje Radstake (Sel) Justin Dunkelbraun JVR Johnson Z1 P 23 Grensruiters, RV.
15–13:00 Bianca Visschers Waanhoeve’s Corci Biotop Z1 P 23 Bahr, RV.
16–13:08 Susan Willemsen Zega Tolando Z1 P 23 Hummelo, RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
De Travel Club Evelyn Kreunen

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Hippisch Centrum Groot-ZandeRing 5 20/60
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 10:00

 

Jury bij C: Dikken, F.L.

 

klasse Z2 Cat. P proef 28

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–10:00 Susan Rijksen – Te Winkel (Sel) Domani Jazz Z2 P 28 Hummelo, RV.
2–10:08 Tamara Buunk (Sel) Claudia Ld Johnson Z2 P 28 Bahr, RV.
3–10:16 Mireille Ten Have (Sel) G.Akkermans Golden Golias Totilas Z2 P 28 Sylawald, RV.
4–10:24 Linda Waard (Sel) Donovan Santano Z2 P 28 Gompert, RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Hippisch Centrum Groot-Zande

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Tampo Tech BV

Ring 6 20/60
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 10:15

 

Jury bij C: Pul, B.J.A.M.

 

klasse Z2 Cat. P proef 27

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–10:15 Susan Rijksen – Te Winkel (Sel) Domani Jazz Z2 P 27 Hummelo, RV.
2–10:23 Tamara Buunk (Sel) Claudia Ld Johnson Z2 P 27 Bahr, RV.
3–10:31 Mireille Ten Have (Sel) G.Akkermans Golden Golias Totilas Z2 P 27 Sylawald, RV.
4–10:39 Linda Waard (Sel) Donovan Santano Z2 P 27 Gompert, RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Tampo Tech BV

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: RADMER Arbeidsadvies

Ring 5 20/60
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 10:32

 

Jury bij C: Dikken, F.L.

 

klasse ZZL Cat. P proef 32

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–10:32 Manouk Tankink – Visschers Vilando Don Primaire ZZL P 32 Zevensteen, RV.
2–10:40 Ireen De Leeuw Catch Me Florett As ZZL P 32 Winterswijkse Ruiterclub, RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: RADMER Arbeidsadvies

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Mulder Hop Schilders

Ring 6 20/60
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 10:47

 

Jury bij C: Pul, B.J.A.M.

 

klasse ZZL Cat. P proef 31

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–10:47 Manouk Tankink – Visschers Vilando Don Primaire ZZL P 31 Zevensteen, RV.
2–10:55 Ireen De Leeuw Catch Me Florett As ZZL P 31 Winterswijkse Ruiterclub, RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Mulder Hop Schilders

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Reinbouw

Springring ((parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Springring 1
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 10:00

 

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Oudhof, J.J.W.
Jury: Merkus, C.J.

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–10:00 Alwin Berendsen Keep Happy BB80 P Nijgraaf, RV. De
2–10:03 Barbara Van de Sand Casino Royal BB80 P Nijgraaf, RV. De
3–10:06 Ariska Van den Berg Doortje Zucchero BB80 P Graafschap, RV.
10:09 pauze/verhogen (3 min.)
4–10:12 Barbara Van de Sand Casino Royal BB90 P Nijgraaf, RV. De
5–10:15 Julian Kok Arezzo BB90 P Angerlo Keppel Langerak, RV.
6–10:18 Imke Huirne Why Not BB90 P Boleemruiters, PC. De
7–10:21 Matty Klein gotink Hatschi Van Gogh BB90 P Bronckhorster Ruitervrienden, RV.
8–10:24 Julian Kok Arezzo BB90 P 2e Angerlo Keppel Langerak, RV.
9–10:27 Martine Middelbrink (Sel) Elvira Contador BB90 P Grensruiters, RV.
10–10:30 Jan Loskamp (Sel) Caluna Sam R BB90 P Bosruiters, RV.
11–10:33 Cezanne Peerdeman (Sel) De Rosse Wandor Van De Mispelaere BB90 P Hummelo, RV.
12–10:36 Isis Niels (Sel) Easy Boy Van De Doornhaag Berlin BB90 P Nijgraaf, RV. De
13–10:39 Laura Simonides Higgens Z Huntsville BB90 P Liemers (PV), RV.
14–10:42 Daphne Lintsen (Sel) Hero Londontimes BB90 P 2e Eilandruiters, RV.
15–10:45 Mellany Schiphorst (Sel) Aila Weltino BB90 P 2e Hengelo Gelderland, RV en PC
16–10:48 Anneke Niels – Van Wijngaarden Halla Glasgow-W vh Merelsnest BB90 P 2e Nijgraaf, RV. De
17–10:51 Alwin Berendsen Kick Me Promesse BB90 P Nijgraaf, RV. De
18–10:54 Sharon Severein Koanita BB90 P Nijgraaf, RV. De

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Reinbouw

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: REBOgroep

Springring (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Springring 1
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 11:15

 

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Oudhof, J.J.W.
Jury: Merkus, C.J.

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–11:15 Martine Middelbrink (Sel) Elvira Contador B P Grensruiters, RV.
2–11:18 Jan Loskamp (Sel) Caluna Sam R B P Bosruiters, RV.
3–11:21 Cezanne Peerdeman (Sel) De Rosse Wandor Van De Mispelaere B P Hummelo, RV.
4–11:24 Isis Niels (Sel) Easy Boy Van De Doornhaag Berlin B P Nijgraaf, RV. De
5–11:27 Laura Simonides (Sel) Higgens Z Huntsville B P Liemers (PV), RV.
6–11:30 Daphne Lintsen (Sel) Hero Londontimes B P Eilandruiters, RV.
7–11:33 Mellany Schiphorst (Sel) Aila Weltino B P Hengelo Gelderland, RV en PC
8–11:36 Anneke Niels – Van Wijngaarden Halla Glasgow-W vh Merelsnest B P Nijgraaf, RV. De
9–11:39 Sharon Severein (HC) Koanita B P Nijgraaf, RV. De
10–11:42 Robin Giesen (Sel) Holly Hunter Of Dalwhinnie Tangelo Van De Zuuthoeve B P Liemers (PV), RV.
11–11:45 Carlita Aberson Eclips Whitaker B P Hummelo, RV.
12–11:48 Hanneke Held Lazy Sioux xx Sleeping Indian xx B P Loenermarkruiters, RV.
13–11:51 Etty De Boer (Sel) Dredlock Doubledated Stegenees D.d.h. B P Nijgraaf, RV. De
14–11:54 Maike Vermeer (Sel) Delotte Z Del Piero L’avenir B P Nijgraaf, RV. De
15–11:57 Rutger Traag (Sel) Zanory Rousseau B P Varsseveld e.o., RV.
16–12:00 Maud Janssen (Sel) Infinity D Starpower B P Liemers (PV), RV.
17–12:03 Anouk Dolman (Sel) Isaak Don Diablo B P Nijgraaf, RV. De
18–12:06 Bente Engelen (Sel) Whitestone Silverstone B P Dijkruiters Groessen e.o., RV.
19–12:09 Jade Albers Hollywood Tolan R B P IJsselruiters, RV.
20–12:12 Daphne Lintsen (Sel) Deandra De La plaine Cassini II B P Eilandruiters, RV.
21–12:15 Alex Huirne Ecoline Xequoia Unaniem B P Boleemruiters, RV.
22–12:18 Lobke Klein teselink (Sel) Tidjet Coktail Jet B P Zevensteen, RV.
23–12:21 Tineke Martens (Sel) Escobar Zanzibar B P Baerleruiters, RV.
24–12:24 Denise Daniels (Sel) It’s Quality G Quality Time B P Dijkruiters Groessen e.o., RV.
25–12:27 Lobke Klein teselink (Sel) Tidjet Coktail Jet B P 2e Zevensteen, RV.
26–12:30 Tineke Martens (Sel) Escobar Zanzibar B P 2e Baerleruiters, RV.
27–12:33 Denise Daniels (Sel) It’s Quality G Quality Time B P 2e Dijkruiters Groessen e.o., RV.
28–12:36 Julian Kok (HC) Nabab de Calando Nabab De Reve B P Angerlo Keppel Langerak, RV.
29–12:39 Marije Ten Have (HC) Balisto Tangelo Van De Zuuthoeve B P Boleemruiters, RV.
30–12:42 Remco Damhuis (Sel) Jargoon El Salvador B P Nijgraaf, RV. De
31–12:45 Julian Kok (HC) Nabab de Calando Nabab De Reve B P 2e Angerlo Keppel Langerak, RV.
32–12:48 Robin Giesen (Sel) Hattrick Namelus R B P Liemers (PV), RV.
33–12:51 Hans Evers (Sel) Dardento Cardento B P 2e Liemers (PV), RV.
34–12:54 Amber Kreijtz Hey balloon Ultimo B P 2e Zevensteen, RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: REBOgroep

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Clairfort Advocaten

Springring (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Springring 1
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 13:15

 

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Oudhof, J.J.W.
Jury: Merkus, C.J.

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–13:15 Jade Albers Hollywood Tolan R L P IJsselruiters, RV.
2–13:18 Marije Ten Have (Sel) Balisto Tangelo Van De Zuuthoeve L P Boleemruiters, RV.
3–13:21 Eddie Brinkman (Sel) Julius Caesar B. I’m Special de Muze L P Gorssel-Zutphen, RV.
4–13:24 Hans Evers (Sel) Dardento Cardento L P Liemers (PV), RV.
5–13:27 Amber Kreijtz (Sel) Hey balloon Ultimo L P Zevensteen, RV.
6–13:30 Daphne Lintsen (Sel) Deandra De La plaine Cassini II L P Eilandruiters, RV.
7–13:33 Vera Huntink Iris Harley Vdl L P Vestingruiters, RV.
8–13:36 Tim Breeschoten Jasper Cidane L P Voornruiters, RV. De
9–13:39 Vera Huntink Iris Harley Vdl L P 2e Vestingruiters, RV.
10–13:42 Jeroen Bakker Julianette Ws Harley Vdl L P Oost-Veluwse R.J.V., RV.
11–13:45 Esmay Brussen Ernesto HZ Ukato L P Roosendaal, RV.
12–13:48 Anna Makovska (HC) Jericho Grandia Verdi L P
13–13:51 Veerle Hunder (Sel) Temptation Z Taloubet K L P Grensruiters, RV.
14–13:54 Kim Holman (Sel) La Vie Est Belle Colandro L P Nijgraaf, RV. De
15–13:57 Britt Winkelhorst (Sel) Douwe Verdi L P Sterruiters, RV.
16–14:00 Veerle Hunder (Sel) Temptation Z Taloubet K L P 2e Grensruiters, RV.
17–14:03 Kim Holman (Sel) La Vie Est Belle Colandro L P 2e Nijgraaf, RV. De
18–14:06 Jessie Bouwmeester (Sel) Flow Amadeus L P Grensruiters, RV.
19–14:09 Jitske Schuurman (Sel) Qwien Geen L P Liemers (PV), RV.
20–14:12 Vera Huntink Irava L P Vestingruiters, RV.
21–14:15 Tim Breeschoten Jotermie Namelus R L P Voornruiters, RV. De
22–14:18 Jessie Bouwmeester (Sel) Flow Amadeus L P 2e Grensruiters, RV.
23–14:21 Jitske Schuurman (Sel) Qwien Geen L P 2e Liemers (PV), RV.
24–14:24 Vera Huntink Irava L P 2e Vestingruiters, RV.
25–14:27 Sjoerd Kommers Jumper D’Oase Cardento L P Prins Auvergne, RV.
26–14:30 Eddie Brinkman (Sel) Jumbo B. Starpower L P Gorssel-Zutphen, RV.
27–14:33 Esmay Brussen Bon Ami Sarantos L P Roosendaal, RV.
28–14:36 Kirsten Brinkman (Sel) Grappa Breitling LS L P Gorssel-Zutphen, RV.
29–14:39 Nanke Oosterink (Sel) Vivid Koriander L P Hummelo, RV.
30–14:42 Anne Sijthoff Diva S. Jupilot L P Varsseveld e.o., RV.
31–14:45 Vera Huntink Boet L P Vestingruiters, RV.
32–14:48 Janneke Rorijs (Sel) Bryant E Unaniem L P Baerleruiters, RV.
33–14:51 Vera Huntink Boet L P 2e Vestingruiters, RV.
34–14:54 Janneke Rorijs Bryant E Unaniem L P 2e Baerleruiters, RV.
35–14:57 Anne-marie Reulink Hi’ laila special z Namelus R L P IJsselruiters, RV.
36–15:00 Hanneke Held Bachelor Salvatore L P Loenermarkruiters, RV.
37–15:03 Tim Breeschoten Jupiter Vigo D’ Arsouilles L P Voornruiters, RV. De
38–15:06 Sjoerd Kommers (HC) The Gentleman HH Eldorado Van De Zeshoek L P 2e Prins Auvergne, RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Clairfort Advocaten

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Thoma van Dijk Siebelink MakelaarsSpringring (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Springring 1
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 15:28

 

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Oudhof, J.J.W.
Jury: Merkus, C.J.

 

nr.–tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–15:28 Anne-marie Reulink Hi’ laila special z Namelus R M P IJsselruiters, RV.
2–15:31 Sjoerd Kommers The Gentleman HH Eldorado Van De Zeshoek M P Prins Auvergne, RV.
3–15:34 Roos Dekkers Chaman Des Rosiers Kashmir van Schuttershof M P Lichtenvoorde (HV), RV.
4–15:37 Sophie Wasseveld Möhoeve E.t. Toulon M P Varus, PC.
5–15:40 Doreen Niels Chunk Vancouver M P Baerleruiters, RV.
6–15:43 Manon Wensink (Sel) Dreamer Quasimodo Vd Molendreef M P IJsselruiters, RV.
7–15:46 Anouk Arendsen Heidy mz Zambesi M P Zelhem En Omstreken, RV.
8–15:49 Erwin de Bruin Falco SK Vigo D’ Arsouilles M P Engruiters, RV.
9–15:52 Manon Wensink (Sel) Dreamer Quasimodo Vd Molendreef M P 2e IJsselruiters, RV.
10–15:55 Doreen Niels Chunk Vancouver M P 2e Baerleruiters, RV.
11–15:58 Mareille Lentfert (Sel) Heyli Verdi M P 2e Molenruiters, RV.
16:01 pauze/verhogen (3 min.)
12–16:04 Fleur Van Haren (Sel) Cleopatra Heartbreaker Z P Zelhem En Omstreken, RV.
13–16:07 Melony Van Manen Hurbie Carrera Z P Valouwe, RV.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Thoma van Dijk Siebelink Makelaars

 

Terug naar de top


Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)