Startlijst Pony’s ’18

 

Definitieve Startlijst gemaakt op: 08-06-2018 14:03:54

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
In het Groen (Hovenier Evers)

Ring 1
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 09:00

 

Jury bij C: Willems, M.I.

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–09:00 Diede Meerbeek Fjury B A 4 Zevensteen, PC. De
2–09:08 Laura Klaassen (Sel) Duo Penotti B B 4 Dijkruiters Groessen E.o., PC. De
3–09:16 Nelleke Minkhorst (Sel) Nikita Marieton’s Midnight B D 4 Hummelo, PC.
4–09:24 Jasmijn Koskamp (Sel) Frieda Pegassus of Netherly B A 4 Grensruiters, PC. De
5–09:32 Job Matser (Sel) Knoet Vader Onbekend B B 4 Nijgraaf, PC. De
6–09:40 Guusje Haagsma Jessy B B 4 Gompert, PC. De
7–09:48 Tessel Van den Berg (Sel) Super Hero Cadlanvalley Goldstar B C 4 Hummelo, PC.
8–09:56 Linde Harmsen (Sel) Zodiac Eyarth Caradog B C 4 Hengelo Gelderland, PC.
9–10:04 Lisa Koster (Sel) Liberty B E 4 Aalten, PC.
10–10:12 Luka Bouwmeester (Sel) Noah Orchard Wildeman B D 4 Grensruiters, PC. De
11–10:20 Elise Hendrikx (Sel) Jet-minx B D 4 Zevensteen, PC. De
10:28 pauze (15 min.)
12–10:43 Milou Stam (Sel) Suzie Vader Onbekend B D 4 Doornslagruiters, PC. De
13–10:51 Ellen Arends (Sel) Geralja’s Cognac Verdi de 422 B D 4 Boleemruiters, PC. De
14–10:59 Indra Boelhouwer (Sel) Matcho Nieuwmoeds Patrick B D 4 Varus, PC.
15–11:07 Indy van Dijk Gallant’s Dynamite B E 4 Zelhem En Omstreken, PC.
16–11:15 Fabiënne Schiphorst Noble van de Horst Vader Onbekend B E 4 Zevensteen, PC. De
17–11:23 Marleen Heijting (Sel) Hattrick Today Wonder Make My World B E 4 Zevensteen, PC. De
18–11:31 Nio Jansen (Sel) Joris Vader Onbekend B E 4 Sylawald, PC.
19–11:39 Lotte Pennings (Sel) Quickly Rusty B D 4 Diekshuus BV, Paardensportcentrum
20–11:47 Marieke Kramers (Sel) Cartago Casper B E 4 Hummelo, PC.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
In het Groen (Hovenier Evers)

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Spar Van Duuren

Ring 2
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 09:30

 

Jury bij C: Wassink, J.H.

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–09:30 Nelleke Minkhorst Nikita Marieton’s Midnight B D 3 Hummelo, PC.
2–09:38 Jasmijn Koskamp (Sel) Frieda Pegassus of Netherly B A 3 Grensruiters, PC. De
3–09:46 Job Matser (Sel) Knoet Vader Onbekend B B 3 Nijgraaf, PC. De
4–09:54 Guusje Haagsma Jessy B B 3 Gompert, PC. De
5–10:02 Tessel Van den Berg (Sel) Super Hero Cadlanvalley Goldstar B C 3 Hummelo, PC.
6–10:10 Linde Harmsen (Sel) Zodiac Eyarth Caradog B C 3 Hengelo Gelderland, PC.
7–10:18 Lisa Koster (Sel) Liberty B E 3 Aalten, PC.
8–10:26 Luka Bouwmeester (Sel) Noah Orchard Wildeman B D 3 Grensruiters, PC. De
9–10:34 Elise Hendrikx (Sel) Jet-minx B D 3 Zevensteen, PC. De
10–10:42 Fiene Bakker (Sel) Danger B C 3 Liemers (PV), PC. De
11–10:50 Janine Menting (Sel) Esterre Onno S B E 3 Hummelo, PC.
10:58 pauze (12 min.)
12–11:10 Milou Stam (Sel) Suzie Vader Onbekend B D 3 Doornslagruiters, PC. De
13–11:18 Ellen Arends (Sel) Geralja’s Cognac Verdi de 422 B D 3 Boleemruiters, PC. De
14–11:26 Indra Boelhouwer Matcho Nieuwmoeds Patrick B D 3 Varus, PC.
15–11:34 Indy van Dijk Gallant’s Dynamite B E 3 Zelhem En Omstreken, PC.
16–11:42 Fabiënne Schiphorst Noble van de Horst Vader Onbekend B E 3 Zevensteen, PC. De
17–11:50 Marleen Heijting (Sel) Hattrick Today Wonder Make My World B E 3 Zevensteen, PC. De
18–11:58 Nio Jansen (HC) Joris Vader Onbekend B E 3 Sylawald, PC.
19–12:06 Lotte Pennings (Sel) Quickly Rusty B D 3 Diekshuus BV, Paardensportcentrum
20–12:14 Marieke Kramers (Sel) Cartago Casper B E 3 Hummelo, PC.
21–12:22 Elcke Nusselder (Sel) Fee Marlon B E 3 Hummelo, PC.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Spar Van Duuren

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Pelgrom Garagebedrijf

Ring 3
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 09:00

 

Jury bij C: Prins, H.L.

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–09:00 Silke Kemperman Hardohoeve’s Boris Compagnon’s Humphrey L1 E 8 Gorssel-Zutphen, PC.
2–09:08 Jitske Schuurman (Sel) Enjoy-l Rubiquil L1 E 8 Liemers (PV), PC. De
3–09:15 Hedi Minkhorst (Sel) No Limit Nagorny Ox L1 E 8 Hummelo, PC.
4–09:23 Maaike Venema (Sel) Spetter L1 C 8 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
5–09:30 Nova Driessen (Sel) HC’s Beauty Astral L1 C 8 Boleemruiters, PC. De
6–09:38 Naomi Kok (Sel) Champ C’est la Vie L1 D 8 Nijgraaf, PC. De
7–09:45 Demi Van Eerden Baros Amira Zvara Marifnaash L1 D 8 Aalten, PC.
8–09:53 Janne Jolink (Sel) Moonlight Reekamp’s Eclips L1 D 8 Hengelo Gelderland, PC.
9–10:00 Lynn Kelderman Jeroentje LLangeitho Tarquin L1 C 8 Gompert, PC. De
10–10:08 Anouk Knuman (Sel) Bibi L1 C 8 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
11–10:15 Anne Hoof (Sel) Suprise L1 C 8 Liemers (PV), PC. De
12–10:23 Ize Herwers (Sel) Bizarro Bonito Stoukjeshoeve de Niro L1 B 8 Hengelo Gelderland, PC.
13–10:30 Nika Wittebrood (Sel) Cumano Llanfilo Amber’s Spirit L1 B 8 Gompert, PC. De
14–10:38 Meike Kemperman Gorby Nieuwmoed’s Patrick L1 D 8 Gorssel-Zutphen, PC.
15–10:45 Jessy ten Pas (Sel) Deefrie PCM Vader Onbekend L1 D 8 Lichtenvoorde (HV), PC.
16–10:53 Myrthe Capel (Sel) Caramba L1 E 8 Zelhem En Omstreken, PC.
17–11:00 Lizette Wagemaker Ipswich Town HCG Orchard Wildeman L1 D 8 Groesbeek, Hippisch Centrum

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Pelgrom Garagebedrijf

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Schuurman Hindernissen en Omheiningen

Ring 4
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 09:15

 

Jury bij C: Heijden – Van Haaften, C.J. Van der

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–09:15 Silke Kemperman Hardohoeve’s Boris Compagnon’s Humphrey L1 E 7 Gorssel-Zutphen, PC.
2–09:23 Jitske Schuurman (Sel) Enjoy-l Rubiquil L1 E 7 Liemers (PV), PC. De
3–09:30 Hedi Minkhorst (Sel) No Limit Nagorny Ox L1 E 7 Hummelo, PC.
4–09:38 Maaike Venema (Sel) Spetter L1 C 7 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
5–09:45 Nova Driessen (Sel) HC’s Beauty Astral L1 C 7 Boleemruiters, PC. De
6–09:53
7–10:00 Demi Van Eerden Baros Amira Zvara Marifnaash L1 D 7 Aalten, PC.
8–10:08 Janne Jolink (Sel) Moonlight Reekamp’s Eclips L1 D 7 Hengelo Gelderland, PC.
9–10:15 Lynn Kelderman Jeroentje LLangeitho Tarquin L1 C 7 Gompert, PC. De
10–10:23 Anouk Knuman (Sel) Bibi L1 C 7 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
11–10:30 Anne Hoof (Sel) Suprise L1 C 7 Liemers (PV), PC. De
12–10:38 Ize Herwers (Sel) Bizarro Bonito Stoukjeshoeve de Niro L1 B 7 Hengelo Gelderland, PC.
13–10:45 Nika Wittebrood (Sel) Cumano Llanfilo Amber’s Spirit L1 B 7 Gompert, PC. De
14–10:53 Meike Kemperman Gorby Nieuwmoed’s Patrick L1 D 7 Gorssel-Zutphen, PC.
15–11:00 Jessy ten Pas (Sel) Deefrie PCM Vader Onbekend L1 D 7 Lichtenvoorde (HV), PC.
16–11:08 Myrthe Capel (Sel) Caramba L1 E 7 Zelhem En Omstreken, PC.
17–11:15 Lizette Wagemaker Ipswich Town HCG Orchard Wildeman L1 D 7 Groesbeek, Hippisch Centrum
18–11:23 Bregje Minkhorst Nikita Marieton’s Midnight L1 D 7 Hummelo, PC.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Schuurman Hindernissen en Omheiningen

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Berendsen Paardentrailers & Omheiningen

Ring 1
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 13:00

 

Jury bij C: Honkoop, C.

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–13:00 Tess te Boekhorst (Sel) Shadow BB A 2
2–13:08 Anna Pennings Quickly Rusty BB D 2 Diekshuus BV, Paardensportcentrum
3–13:16 Jiske Monchen Inviolata’s Czarina BB D 2
4–13:24 Feya Weijers Wannadoo BB D 2 Hummelo, PC.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Berendsen Paardentrailers & Omheiningen

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Home Sweet Home & Garden

Ring 1
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 13:32

 

Jury bij C: Honkoop, C.

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–13:32 Linde Hofs (Sel) Huusstede’s Proud Orlando L2 D 12 Liemers (PV), PC. De
2–13:40 Anniek Oldenziel (Sel) Santo Sereno Santo Amigo L2 E 12 Boleemruiters, PC. De
3–13:47 Carmen Jansen (Sel) Sjakie Sjapoer OX L2 D 12 Zelhem En Omstreken, PC.
4–13:55 Mies Wullink (Sel) Selesto Vita Nova’s Celesto L2 D 12 Zelhem En Omstreken, PC.
5–14:02 Charlotte Koskamp (Sel) La Coste Vader Onbekend L2 B 12 Grensruiters, PC. De
6–14:10 Fenne Van den Berg (Sel) Super Lutmars’ Milan Spring Star’s Spirit L2 C 12 Hummelo, PC.
7–14:17 Birge Lammers Eye Candy Orchard Wildeman L2 E 12 Hengelo Gelderland, PC.
8–14:25 Sophie Ten Kate (Sel) Noa Van De Edele Hofstede Leandros Sirik L2 E 12 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
9–14:32 Ymke Engelen (Sel) Verona Flemmingh L2 E 12 Dijkruiters Groessen E.o., PC. De
10–14:40 Senne Benen (Sel) Schanebroek’s D-Special Nieuwmoed’s Patrick L2 D 12 Walsruiters, PC. De
11–14:47 Sterre Buytendijk (Sel) Nelson Polsbury Pirelli L2 D 12 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
12–14:55 Cato Mecking (Sel) Andy Kantje’s Appart L2 D 12 Grensruiters, PC. De
13–15:02 Nanke Oosterink (Sel) Vivid Koriander L2 E 12 Hummelo, PC.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Home Sweet Home & Garden

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Comfortmix

Ring 1
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 15:25

 

Jury bij C: Honkoop, C.

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–15:25 Eline Menting (Sel) Risco Orchard Red Prince M2 D 20 Hummelo, PC.
2–15:33 Regina Kappert Easter Blitz Bb Kantjes Ronaldo M2 D 20 Hamelandse Ruiters, PC. De
3–15:40 Mieke Minkhorst (Sel) Matcho Hatatitla Van De Leliaard M2 D 20 Hummelo, PC.
4–15:48 Aniek Breukink What Else Orchard Red Prins M2 E 20 IJsselruiters, PC. De
5–15:55 Genevieve van Dijk Larouscha Le Matsjo M2 E 20 Hummelo, PC.
6–16:03 Anniek Oldenziel (Sel) Dastin Drobin Xx Liz. M2 E 20 Boleemruiters, PC. De

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Comfortmix

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
HCR de Gouden Karper

Ring 2
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 13:15

 

Jury bij C: Jolink – Kempers, M.

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–13:15 Tess te Boekhorst (Sel) Shadow BB A 1
2–13:23 Anna Pennings Quickly Rusty BB D 1 Diekshuus BV, Paardensportcentrum
3–13:31 Jiske Monchen Inviolata’s Czarina BB D 1
4–13:39 Feya Weijers Wannadoo BB D 1 Hummelo, PC.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
HCR de Gouden Karper

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Galerie Atelier De Bisschop

Ring 2
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 13:47

 

Jury bij C: Jolink – Kempers, M.

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–13:47
2–13:55
3–14:02 Carmen Jansen (Sel) Sjakie Sjapoer OX L2 D 11 Zelhem En Omstreken, PC.
4–14:10 Mies Wullink (Sel) Selesto Vita Nova’s Celesto L2 D 11 Zelhem En Omstreken, PC.
5–14:17 Charlotte Koskamp (Sel) La Coste Vader Onbekend L2 B 11 Grensruiters, PC. De
6–14:25 Fenne Van den Berg (Sel) Super Lutmars’ Milan Spring Star’s Spirit L2 C 11 Hummelo, PC.
7–14:32 Birge Lammers Eye Candy Orchard Wildeman L2 E 11 Hengelo Gelderland, PC.
8–14:40 Sophie Ten Kate (Sel) Noa Van De Edele Hofstede Leandros Sirik L2 E 11 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
9–14:47 Ymke Engelen (Sel) Verona Flemmingh L2 E 11 Dijkruiters Groessen E.o., PC. De
10–14:55 Senne Benen (Sel) Schanebroek’s D-Special Nieuwmoed’s Patrick L2 D 11 Walsruiters, PC. De
11–15:02 Sterre Buytendijk (Sel) Nelson Polsbury Pirelli L2 D 11 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
12–15:10 Cato Mecking (Sel) Andy Kantje’s Appart L2 D 11 Grensruiters, PC. De
13–15:17 Charlotte Ketz (Sel) Goldwind Empire’s Gentle Verona’s Bo-gi L2 D 11 Gompert, PC. De
14–15:25 Nanke Oosterink (Sel) Vivid Koriander L2 E 11 Hummelo, PC.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Galerie Atelier De Bisschop

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Verkeersschool Striekwold

Ring 2
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 15:47

 

Jury bij C: Jolink – Kempers, M.

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–15:47 Eline Menting (Sel) Risco Orchard Red Prince M2 D 19 Hummelo, PC.
2–15:55 Regina Kappert Easter Blitz Bb Kantjes Ronaldo M2 D 19 Hamelandse Ruiters, PC. De
3–16:02 Mieke Minkhorst (Sel) Matcho Hatatitla Van De Leliaard M2 D 19 Hummelo, PC.
4–16:10 Aniek Breukink What Else Orchard Red Prins M2 E 19 IJsselruiters, PC. De
5–16:17 Genevieve van Dijk Larouscha Le Matsjo M2 E 19 Hummelo, PC.
6–16:25 Anniek Oldenziel (Sel) Dastin Drobin Xx Liz. M2 E 19 Boleemruiters, PC. De

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Verkeersschool Striekwold

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Peters Transport

Ring 5
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 13:00

 

Jury bij C: Harenberg, J.E.

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–13:00 Anne Berg Sylvester Moorland’s Crack Z1 D 24 Winterswijkse Ponyclub, PC.
2–13:08 Maud Van Walstijn (Sel) Don Diego Z1 D 24 Hengelo Gelderland, PC.
3–13:15 Lotte Visschers Sascha Nieuwmoed’s Nepal Z1 D 24 Ruurlo, PC.
4–13:23 Iris Schoenaker (Sel) Donny Z1 D 24 Hummelo, PC.
5–13:30 Levi Roeterink (Sel) Major Marlino Z1 D 24 Walsruiters, PC. De
6–13:38 Veerle Heebing (Sel) Davino Du Bois Don Carino Du Bois Z1 E 24 Liemers (PV), PC. De
7–13:45 Savannah Brandes Wester Aikema’s Donar Hagelkruis Valentijn Z1 D 24 Oosterhoffruiters, PC. De
8–13:53 Tessa Delger Cindi Jackson Z1 E 24 Winterswijkse Ponyclub, PC.
9–14:00 Maud Van Walstijn (Sel) Anjershof Memorie Vita Nova’s Celesto Z2 D 92 Hengelo Gelderland, PC.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Peters Transport

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Real Concepts

Ring 3
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 14:23

 

Jury bij C: Harenberg, J.E.

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–14:23 Nina Luesink (Sel) Delinov Orchard Boginov M1 D 16 Hummelo, PC.
2–14:31 Daphne Heveling (Sel) Orchid’s Presly Watershof Pretendent M1 D 16 Vulcaan, PC. De
3–14:38 Esther Knook Carnane Victoria Lecarrow King M1 D 16 Varus, PC.
4–14:46 Tessa Delger Poppings Annabell Hoppenhof’s Jasper M1 D 16 Winterswijkse Ponyclub, PC.
5–14:53 Elles Wisselink Luciano Geen M1 D 16 Varus, PC.
6–15:01 Marit Arts (Sel) Lucky Luuk M1 D 16 Doornslagruiters, PC. De
7–15:08 Liselot Cantineaux (Sel) Sulaatik’s Prestige Sulaatik’s Peter Pan M1 D 16 Liemers (PV), PC. De
8–15:16 Noa Keun (HC) Geralja’s Olivia Orlando M1 D 16 Markelo, PC.
9–15:23 Rianne Berntsen (Sel) Valencio Orchard Boginov M1 E 16 Grensruiters, PC. De
10–15:31 Linde Hofs (Sel) Jacodi’s Bo’s Barclay Woodrow Carisbrooke M1 D 16 Liemers (PV), PC. De

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Real Concepts

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Cavaletti Ruitersport

Ring 6
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 13:15

 

Jury bij C: Pul, B.J.A.M. Van

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–13:15 Anne Berg Sylvester Moorland’s Crack Z1 D 23 Winterswijkse Ponyclub, PC.
2–13:23 Maud Van Walstijn (Sel) Don Diego Z1 D 23 Hengelo Gelderland, PC.
3–13:30 Lotte Visschers Sascha Nieuwmoed’s Nepal Z1 D 23 Ruurlo, PC.
4–13:38 Iris Schoenaker (Sel) Donny Z1 D 23 Hummelo, PC.
5–13:45 Levi Roeterink (Sel) Major Marlino Z1 D 23 Walsruiters, PC. De
6–13:53 Veerle Heebing (Sel) Davino Du Bois Don Carino Du Bois Z1 E 23 Liemers (PV), PC. De
7–14:00 Savannah Brandes Wester Aikema’s Donar Hagelkruis Valentijn Z1 D 23 Oosterhoffruiters, PC. De
8–14:08 Tessa Delger Cindi Jackson Z1 E 23 Winterswijkse Ponyclub, PC.
9–14:15 Maud Van Walstijn (Sel) Anjershof Memorie Vita Nova’s Celesto Z2 D 91 Hengelo Gelderland, PC.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Cavaletti Ruitersport

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Eisma

Ring 4
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 14:45

 

Jury bij C: Pul, B.J.A.M. Van

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–14:45 Nina Luesink (Sel) Delinov Orchard Boginov M1 D 15 Hummelo, PC.
2–14:53 Daphne Heveling (Sel) Orchid’s Presly Watershof Pretendent M1 D 15 Vulcaan, PC. De
3–15:00 Esther Knook Carnane Victoria Lecarrow King M1 D 15 Varus, PC.
4–15:08 Tessa Delger Poppings Annabell Hoppenhof’s Jasper M1 D 15 Winterswijkse Ponyclub, PC.
5–15:15 Elles Wisselink Luciano Geen M1 D 15 Varus, PC.
6–15:23 Marit Arts (Sel) Lucky Luuk M1 D 15 Doornslagruiters, PC. De
7–15:30 Liselot Cantineaux (Sel) Sulaatik’s Prestige Sulaatik’s Peter Pan M1 D 15 Liemers (PV), PC. De
8–15:38 Rianne Berntsen (Sel) Valencio Orchard Boginov M1 E 15 Grensruiters, PC. De
9–15:45 Noa Keun (HC) Geralja’s Olivia Orlando M1 D 15 Markelo, PC.
10–15:53 Lotte Gaikhorst (Sel) Great Britain Expert Diemen Albaran M1 E 15 Doornslagruiters, PC. De

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Eisma

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Boschland Accountants en De Graafschap Dierenartsen

Datum: 10-06-2018
Aanvang: 10:15 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

 

Jury: Gieling, K.
Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Merkus, C.J.

 

nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 Tess te Boekhorst (Sel) Beauty BB A Recreatie Sport KNHS
2 Charlotte Koskamp (Sel) La Coste Vader Onbekend BB B Grensruiters, PC. De
3 Job Matser (Sel) Knoet Vader Onbekend BB B Nijgraaf, PC. De
4 Lieve van Houte Polly B A Boleemruiters, PC. De
5 Diede Meerbeek Fjury B A Zevensteen, PC. De
6 Tess te Boekhorst (Sel) Beauty B A Recreatie Sport KNHS
verhogen (5 min.)
7 Niamh Van der Meer (Sel) Bor Vader Onbekend BB C Nijgraaf, PC. De
8 Maaike Venema (Sel) Spetter BB C Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
9 Vere Van Koppen (Sel) Josje van de Haar Elmo BB C Gompert, PC. De
10 Linde Harmsen (Sel) Zodiac Eyarth Caradog BB C Hengelo Gelderland, PC.
11 Lieve van Houte Pomona BB C Boleemruiters, PC. De
12 Job Matser (Sel) Knoet Vader Onbekend B B Nijgraaf, PC. De
13 Niamh Van der Meer (Sel) Bor Vader Onbekend B B Nijgraaf, PC. De
14 Charlotte Koskamp (Sel) La Coste Vader Onbekend B B Grensruiters, PC. De
15 Sterre Buytendijk Gruyter’s Memphis Brummershoeve’s Paladin B B Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
verhogen (5 min.)
16 Kim Simons Chilipepper’s Cayenne BEN HUR VAN DE LELIAARD BB D Gompert, PC. De
17 Lisa Kunze Harry’s Horse Pearsy’s Son FS Pearcy Pearson BB D Graafschap, PC. De
18 Nicky Pennekamp (Sel) Tariqi Kariq BB D Hummelo, PC.
19 Naomi Kok (Sel) Champ C’est la Vie BB D Nijgraaf, PC. De
20 Amber van de Pol Kieftendorp’s Anoek Carlo BB D Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
21 Elise Hendrikx Jet-minx BB D Zevensteen, PC. De
22 Thimo Arts (HC) Fellow B C Zevensteen, PC. De
23 Linde Harmsen (Sel) Zodiac Eyarth Caradog B C Hengelo Gelderland, PC.
24 Vere Van Koppen (Sel) Josje van de Haar Elmo B C Gompert, PC. De
25 Maaike Venema (Sel) Spetter B C Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
26 Nova Driessen HC’s Beauty Astral B C Boleemruiters, PC. De
27 Nicky Pennekamp (Sel) Bandolero BB D Hummelo, PC.
28 Naomi Kok (Sel) Finally van Stal Bonaventura First Stayerhof’s Ramzi H BB D Nijgraaf, PC. De
verhogen (5 min.)
29 Lisa Kunze Harry’s Horse Pearsy’s Son FS Pearcy Pearson B D Graafschap, PC. De
30 Elcke Nusselder Fee Marlon BB80 E Hummelo, PC.
31 Nicky Pennekamp (Sel) Bandolero B D Hummelo, PC.
32 Naomi Kok (Sel) Finally van Stal Bonaventura First Stayerhof’s Ramzi H B D Nijgraaf, PC. De
33 Amber van de Pol (Sel) Kieftendorp’s Anoek Carlo B D Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
34 Demi Van Eerden Baros Amira Zvara Marifnaash B D Aalten, PC.
35 Ellen Arends (Sel) Geralja’s Cognac Verdi de 422 B D Boleemruiters, PC. De
36 Kim Simons (Sel) Chilipepper’s Cayenne BEN HUR VAN DE LELIAARD B D Gompert, PC. De
37 Nicky Pennekamp (Sel) Tariqi Kariq B D Hummelo, PC.
38 Naomi Kok (Sel) Champ C’est la Vie B D Nijgraaf, PC. De
verhogen (5 min.)
39 Janine Menting (Sel) Esterre Onno S B E Hummelo, PC.
40 Myrthe Capel (Sel) Caramba B E Zelhem En Omstreken, PC.
41 Loes Hendriksen Miss Ellie Vader Onbekend B E Zelhem En Omstreken, PC.
42 Jesse Brouwer (Sel) GHP Fire Fly Wizzerd B E Zelhem En Omstreken, PC.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Boschland Accountants en De Graafschap Dierenartsen

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Coffee Fresh Westhoff

Datum: 10-06-2018
Aanvang: 13:20 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

 

Jury: Gieling, K.
Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Merkus, C.J.

 

nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 Kane van Houte Polly L A Boleemruiters, PC. De
verhogen (5 min.)
2 Silke Riggeling (Sel) Inie L B Liemers (PV), PC. De
verhogen (5 min.)
3 Thimo Arts (HC) Fellow L C Zevensteen, PC. De
verhogen (5 min.)
4 Anouk Reinders (Sel) Heumstede’s Caminka Verdi L D Nijgraaf, PC. De
5 Femke Plass (Sel) Eikenhorst’s Messi Luckington Sportaide L D Nijgraaf, PC. De
6 Anne Berg Sylvester Moorland’s Crack L D Winterswijkse Ponyclub, PC.
verhogen (5 min.)
7 Loes Hendriksen (Sel) Miss Ellie Vader Onbekend L E Zelhem En Omstreken, PC.
8 Jesse Brouwer (Sel) GHP Fire Fly Wizzerd L E Zelhem En Omstreken, PC.
9 Lara Jansen (Sel) Cider De Olympica Zweitse L E ’t Stille Wald, PC. Ruitervereniging

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Coffee Fresh Westhoff

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Herwers Groep

Datum: 10-06-2018
Aanvang: 14:20 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

 

Jury: Gieling, K.
Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Merkus, C.J.

 

nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 Regina Kappert Poppings Roeyel KANTJE`S RONALDO M D Hamelandse Ruiters, PC. De
2 Marit Riggeling (Sel) Zirtaki Zodiak Nra Stb 9010 M D Liemers (PV), PC. De
verhogen (5 min.)
3 Nanke Oosterink (Sel) Vivid Koriander M E Hummelo, PC.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Herwers Groep

 

 


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Herwers Groep

Datum: 10-06-2018
Aanvang: aansluitend (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

 

Jury: Gieling, K.
Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Merkus, C.J.

 

nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Herwers Groep

 

 


Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)