Startlijst Pony’s ’19

Lijst gemaakt op: 30-05-2019 20:40:40

CH Hummelo 2019


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

Ring Bixie
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 10:00

 

Jury bij C: Mosselaar – Weustink, K.G.M. Van den

 

klasse AA Cat. A proef Bix2-09, klasse AA Cat. B proef Bix2-09, klasse AA Cat. C proef Bix2-09, klasse AA Cat. D proef Bix2-09, klasse AA Cat. E proef Bix2-09

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–10:00 Vera Oonk (Sel) Masja AA B Bix2-09 Recreatie Sport KNHS

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

Ring Bixie
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 10:10

 

Jury bij C: Mosselaar – Weustink, K.G.M. Van den

 

klasse AA Cat. A proef Bix1-09, klasse AA Cat. B proef Bix1-09, klasse AA Cat. C proef Bix1-09, klasse AA Cat. D proef Bix1-09, klasse AA Cat. E proef Bix1-09

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–10:10 Nikki Visser (Sel) Disney AA B Bix1-09 Hummelo, PC.
2–10:20 Vera Oonk (Sel) Masja AA B Bix1-09 Recreatie Sport KNHS
3–10:30 Xavie Smeets (Sel) Luna AA B Bix1-09 Recreatie Sport KNHS
4–10:40 Femke Visser (Sel) Disney AA B Bix1-09 Hummelo, PC.
5–10:50 Stacy Koster (Sel) Lucia Oleander AA B Bix1-09 Boleemruiters, PC. De

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

Ring Bixie
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 11:00

 

Jury bij C: Mosselaar – Weustink, K.G.M. Van den

 

klasse A Cat. A proef Bix4-09, klasse A Cat. B proef Bix4-09, klasse A Cat. C proef Bix4-09, klasse A Cat. D proef Bix4-09, klasse A Cat. E proef Bix4-09

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–11:00 Eva Buil Bixie pony A B Bix4-09 Diekshuus, PSC
2–11:10 Anne Snel Bixie pony A B Bix4-09 Recreatie Sport KNHS
3–11:20 Neve Manahuwa (Sel) Bixie pony A B Bix4-09 Recreatie Sport KNHS
4–11:30 Eva Buil Bixie pony A B Bix3-09 Diekshuus, PSC
5–11:40 Anne Snel Bixie pony A B Bix3-09 Recreatie Sport KNHS
6–11:50 Neve Manahuwa (Sel) Bixie pony A B Bix3-09 Recreatie Sport KNHS

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

Ring Bixie
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 12:00

 

Jury bij C: Mosselaar – Weustink, K.G.M. Van den

 

klasse B1 Cat. A proef Bix6-09, klasse B1 Cat. B proef Bix6-09, klasse B1 Cat. C proef Bix6-09, klasse B1 Cat. D proef Bix6-09, klasse B1 Cat. E proef Bix6-09

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
12:00 pauze (30 min.)
1–12:30 Manon Vreeman Regientje B1 B Bix6-09
2–12:40 Linda Vroegindeweij Bixie pony B1 B Bix6-09 Recreatie Sport KNHS
3–12:50 Manon Vreeman Regientje B1 B Bix5-09
4–13:00 Linda Vroegindeweij Bixie pony B1 B Bix5-09 Recreatie Sport KNHS
5–13:10 Elize Beeuwkes Wies B1 B Bix6-09
6–13:20 Stacy Koster (Sel) Templedruid Snaefell Neuaddparc Rebel B1 B Bix6-09 Boleemruiters, PC. De
7–13:30 Elize Beeuwkes Wies B1 B Bix5-09
8–13:40 Sterre Bomers Bixie pony B1 B Bix5-09 Hummelo, PC.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Geharo BV

Ring 3
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 11:10

 

Jury bij C: Harenberg, J.E.

 

klasse BB Cat. A proef 2, klasse BB Cat. B proef 2, klasse BB Cat. C proef 2, klasse BB Cat. D proef 2, klasse BB Cat. E proef 2

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–11:10 Julia Klein Egelink Ceasar BB A 2 Aalten, PC.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Geharo BV

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Diervoeders Garvo BV

Ring 4
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 11:18

 

Jury bij C: Noij – Aarsen, I.H.M.

 

klasse BB Cat. A proef 1, klasse BB Cat. B proef 1, klasse BB Cat. C proef 1, klasse BB Cat. D proef 1, klasse BB Cat. E proef 1

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–11:18 Danique Arends Stormwind BB B 1 Recreatie Sport KNHS
2–11:26 Julia Klein Egelink Ceasar BB A 1 Aalten, PC.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Diervoeders Garvo BV

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Lamers Installaties

Ring 1
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 09:00

 

Jury bij C: Pieper, V.J.M.

 

klasse B Cat. A proef 4, klasse B Cat. B proef 4, klasse B Cat. C proef 4, klasse B Cat. D proef 4, klasse B Cat. E proef 4

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–09:00 Ellis Klaassen Miss Melody U. B D 4 Nijgraaf, PC. De
2–09:08 Fiene Bakker (Sel) Danger B C 4 Liemers (PV), PC. De
3–09:15 Demi Jansen Ziezo B D 4 Gorssel-Zutphen, PC.
4–09:23 Faye Mulders (Sel) Django B D 4 Grensruiters, PC. De
5–09:30 Nova Joosten (Sel) Elvine Vader Onbekend B C 4 Liemers (PV), PC. De
6–09:38 Jits Hendriksen (Sel) Jackson B D 4 Zelhem En Omstreken, PC.
7–09:45 Michelle Milder Kelvin Majan’s Sunny Boy B D 4 Liemers (PV), PC. De
8–09:53 Iza Helmink (Sel) Zandberg’s Esan Kooihuster Folkert B D 4 Sylawald, PC.
9–10:00 Roosmarijn Santman (Sel) Maud B B 4 Zevensteen, PC. De
10:08 pauze (20 min.)
10–10:28 Evanne Wolsink (Sel) Turfhorst Passon Lady Vita Nova’s Celesto B E 4 Varus, PC.
11–10:35 Anouk Knuman (Sel) Kieftendorps Robin Reekamp’s Eclips B D 4 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
12–10:43 Lotteke Bussink (Sel) Laila Vader Onbekend B D 4 Grensruiters, PC. De
13–10:50 Juno van Houte Polly B A 4 Boleemruiters, PC. De
14–10:58 Meike van den Bogaert (Sel) Korando Rietheim’s Hilbert B D 4 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
15–11:05 Iris Wagenvoort (Sel) Wagenvoort’s Way Vader Onbekend B D 4 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
16–11:13 Manon Amting Diddle Pionier’s Baltazar 646 B D 4 Liemers (PV), PC. De
17–11:20 Stacy Koster (Sel) Templedruid Snaefell Neuaddparc Rebel B B 4 Boleemruiters, PC. De
18–11:28 Anna Pennings (Sel) Quickly Rusty B D 4 Diekshuus, PSC
19–11:35 Iris Spaan (Sel) Kai van Orchid’s Kosmo Van Orchid’s B E 4 Nijgraaf, PC. De

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Lamers Installaties

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Comfortmix

Ring 2
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 09:15

 

Jury bij C: Jong, M. De

 

klasse B Cat. A proef 3, klasse B Cat. B proef 3, klasse B Cat. C proef 3, klasse B Cat. D proef 3, klasse B Cat. E proef 3

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–09:15
2–09:23 Fiene Bakker (Sel) Danger B C 3 Liemers (PV), PC. De
3–09:30 Demi Jansen Ziezo B D 3 Gorssel-Zutphen, PC.
4–09:38 Faye Mulders (Sel) Django B D 3 Grensruiters, PC. De
5–09:45 Nova Joosten (Sel) Elvine Vader Onbekend B C 3 Liemers (PV), PC. De
6–09:53 Jits Hendriksen (Sel) Jackson B D 3 Zelhem En Omstreken, PC.
7–10:00 Michelle Milder Kelvin Majan’s Sunny Boy B D 3 Liemers (PV), PC. De
8–10:08 Iza Helmink (Sel) Zandberg’s Esan Kooihuster Folkert B D 3 Sylawald, PC.
9–10:15 Roosmarijn Santman (Sel) Maud B B 3 Zevensteen, PC. De
10:23 pauze (20 min.)
10–10:43 Evanne Wolsink (Sel) Turfhorst Passon Lady Vita Nova’s Celesto B E 3 Varus, PC.
11–10:50 Anouk Knuman (Sel) Kieftendorps Robin Reekamp’s Eclips B D 3 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
12–10:58 Lotteke Bussink (Sel) Laila Vader Onbekend B D 3 Grensruiters, PC. De
13–11:05 Juno van Houte Polly B A 3 Boleemruiters, PC. De
14–11:13 Meike van den Bogaert (Sel) Korando Rietheim’s Hilbert B D 3 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
15–11:20 Iris Wagenvoort (Sel) Wagenvoort’s Way Vader Onbekend B D 3 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
16–11:28 Manon Amting Diddle Pionier’s Baltazar 646 B D 3 Liemers (PV), PC. De

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Comfortmix

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Eisma

Ring 3
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 12:30

 

Jury bij C: Stam, W.A.

 

klasse L1 Cat. A proef 8, klasse L1 Cat. B proef 8, klasse L1 Cat. C proef 8, klasse L1 Cat. D proef 8, klasse L1 Cat. E proef 8

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–12:30 Myrthe Capel (Sel) Caramba L1 E 8 Zelhem En Omstreken, PC.
2–12:38 Lotte Pennings (Sel) Quickly Rusty L1 D 8 Walsruiters, PC. De
3–12:45 Meike van den Bogaert (Sel) Katcho L1 B 8 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
4–12:53 Charlotte Koskamp (Sel) Paganos Jade Vader Onbekend L1 C 8 Grensruiters, PC. De
5–13:00 Frederike Tuin (Sel) Davino Aertbreaker L1 D 8 Broekerruiters, PC. De
6–13:08 Luka Bouwmeester (Sel) Noah Orchard Wildeman L1 D 8 Grensruiters, PC. De
7–13:15 Ninthe Benen (Sel) Gruyter’s Match Hattrick Voque L1 D 8 Walsruiters, PC. De
8–13:23 Jasmijn Koskamp (Sel) La Coste Vader Onbekend L1 B 8 Grensruiters, PC. De
9–13:30 Julia Brinksma Bengel L1 C 8 Hummelo, PC.
10–13:38 Maud Wenting (Sel) Baron’s Calida Kierow Van Klaverborch L1 D 8 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
11–13:45 Anne Hoof (Sel) Suprise L1 C 8 Liemers (PV), PC. De
13:53 pauze (20 min.)
12–14:13 Rosa Jacobs (Sel) Sven Sandokan’s Leonardo L1 E 8 Nijgraaf, PC. De
13–14:20 Inez Te Dorsthorst (Sel) Nora’s Yentl Jayden Watermill Falcon L1 E 8 Boleemruiters, PC. De
14–14:28 Tessel Van den Berg (Sel) Super Lutmars’ Milan Spring Star’s Spirit L1 C 8 Hummelo, PC.
15–14:35 Marieke Kramers (Sel) Cartago Casper L1 E 8 Hummelo, PC.
16–14:43 Mara Borsodi (Sel) Flash B Vader Onbekend L1 E 8 Nijgraaf, PC. De
17–14:50 Fabiënne Schiphorst (Sel) Noble van de Horst Vader Onbekend L1 E 8 Zevensteen, PC. De
18–14:58 Tess Zweers (Sel) Vival Viva La Bam L1 D 8 Boleemruiters, PC. De
19–15:05 Anouk Knuman (Sel) Bibi L1 C 8 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
20–15:13 Nio Jansen (Sel) Joris Vader Onbekend L1 E 8 Sylawald, PC.
21–15:20 Marleen Heijting (Sel) Hattrick Today Wonder Make My World L1 E 8 Zevensteen, PC. De
22–15:28 Janne Reulink (Sel) Kanjer van Equi Center Kraneveld’s Kadans L1 D 8 Boleemruiters, PC. De

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Eisma

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
De Graafschap DierenartsenRing 4
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 12:45

 

Jury bij C: Heijden – Van Haaften, C.J. Van der

 

klasse L1 Cat. A proef 7, klasse L1 Cat. B proef 7, klasse L1 Cat. C proef 7, klasse L1 Cat. D proef 7, klasse L1 Cat. E proef 7

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–12:45 Myrthe Capel (Sel) Caramba L1 E 7 Zelhem En Omstreken, PC.
2–12:53 Bente Masselink (Sel) Barichello Rathaplan L1 E 7 Zevensteen, PC. De
3–13:00 Meike van den Bogaert (Sel) Katcho L1 B 7 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
4–13:08 Charlotte Koskamp (Sel) Paganos Jade Vader Onbekend L1 C 7 Grensruiters, PC. De
5–13:15 Frederike Tuin (Sel) Davino Aertbreaker L1 D 7 Broekerruiters, PC. De
6–13:23 Luka Bouwmeester (Sel) Noah Orchard Wildeman L1 D 7 Grensruiters, PC. De
7–13:30 Ninthe Benen (Sel) Gruyter’s Match Hattrick Voque L1 D 7 Walsruiters, PC. De
8–13:38 Jasmijn Koskamp (Sel) La Coste Vader Onbekend L1 B 7 Grensruiters, PC. De
9–13:45 Julia Brinksma Bengel L1 C 7 Hummelo, PC.
10–13:53 Maud Wenting (Sel) Baron’s Calida Kierow Van Klaverborch L1 D 7 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
11–14:00 Anne Hoof (Sel) Suprise L1 C 7 Liemers (PV), PC. De
14:08 pauze (20 min.)
12–14:28 Rosa Jacobs (Sel) Sven Sandokan’s Leonardo L1 E 7 Nijgraaf, PC. De
13–14:35 Inez Te Dorsthorst (Sel) Nora’s Yentl Jayden Watermill Falcon L1 E 7 Boleemruiters, PC. De
14–14:43 Tessel Van den Berg (Sel) Super Lutmars’ Milan Spring Star’s Spirit L1 C 7 Hummelo, PC.
15–14:50 Marieke Kramers (Sel) Cartago Casper L1 E 7 Hummelo, PC.
16–14:58 Mara Borsodi (Sel) Flash B Vader Onbekend L1 E 7 Nijgraaf, PC. De
17–15:05 Fabiënne Schiphorst Noble van de Horst Vader Onbekend L1 E 7 Zevensteen, PC. De
18–15:13 Tess Zweers (Sel) Vival Viva La Bam L1 D 7 Boleemruiters, PC. De
19–15:20 Anouk Knuman (Sel) Bibi L1 C 7 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
20–15:28 Nio Jansen (Sel) Joris Vader Onbekend L1 E 7 Sylawald, PC.
21–15:35 Marleen Heijting (Sel) Hattrick Today Wonder Make My World L1 E 7 Zevensteen, PC. De

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
De Graafschap Dierenartsen

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Bouwbedrijf Jolink

Ring 1
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 11:43

 

Jury bij C: Pieper, V.J.M.

 

klasse L2 Cat. A proef 12, klasse L2 Cat. B proef 12, klasse L2 Cat. C proef 12, klasse L2 Cat. D proef 12, klasse L2 Cat. E proef 12

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
11:43 pauze (17 min.)
1–12:00 Hedi Minkhorst (Sel) No Limit Nagorny Ox L2 E 12 Hummelo, PC.
2–12:08 Feya Weijers (Sel) Wannadoo L2 D 12 Hummelo, PC.
3–12:15 Indra Boelhouwer Matcho Nieuwmoeds Patrick L2 D 12 Varus, PC.
4–12:23 Meike Kemperman Gorby Nieuwmoed’s Patrick L2 D 12 Gorssel-Zutphen, PC.
5–12:30 Ize Herwers (Sel) Bizarro Bonito Stoukjeshoeve de Niro L2 B 12 Hengelo Gelderland, PC.
6–12:38 Lindy Slagter Fast Furious Hummer Plesman van Veldzicht L2 A 12 Lichtenvoorde (HV), PC.
7–12:45 Kirsten Brinkman (Sel) El Diego des Etoiles Emmickhoven’s Diego L2 D 12 Gorssel-Zutphen, PC.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Bouwbedrijf Jolink

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Pelgrom LandbouwmechanisatieRing 2
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 11:35

 

Jury bij C: Jong, M. De

 

klasse L2 Cat. A proef 11, klasse L2 Cat. B proef 11, klasse L2 Cat. C proef 11, klasse L2 Cat. D proef 11, klasse L2 Cat. E proef 11

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
11:35 pauze (35 min.)
1–12:10 Hedi Minkhorst (Sel) No Limit Nagorny Ox L2 E 11 Hummelo, PC.
2–12:18 Feya Weijers (Sel) Wannadoo L2 D 11 Hummelo, PC.
3–12:25 Indra Boelhouwer Matcho Nieuwmoeds Patrick L2 D 11 Varus, PC.
4–12:33 Meike Kemperman Gorby Nieuwmoed’s Patrick L2 D 11 Gorssel-Zutphen, PC.
5–12:40 Ize Herwers (Sel) Bizarro Bonito Stoukjeshoeve de Niro L2 B 11 Hengelo Gelderland, PC.
6–12:48 Lindy Slagter Fast Furious Hummer Plesman van Veldzicht L2 A 11 Lichtenvoorde (HV), PC.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Pelgrom Landbouwmechanisatie

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Wopereis Staalbouw

Ring 1
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 13:15

 

Jury bij C: Honkoop, C.

 

klasse M1 Cat. A proef 16, klasse M1 Cat. B proef 16, klasse M1 Cat. C proef 16, klasse M1 Cat. D proef 16, klasse M1 Cat. E proef 16

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–13:15 Sophie De Jong (Sel) Don Rubin Hoppenhof’s Shardon M1 D 16 Lilliputters (HVP), PC. De PPC de
2–13:23 Anne Uijtewaal Freya’s First Lady Sulaatik’s Fireball M1 D 16 Voornruiters, PC. De
3–13:30 Ize Herwers (Sel) Charley van den Hoge Dennen Vader Onbekend M1 B 16 Hengelo Gelderland, PC.
4–13:38 Maaike Venema (Sel) Spetter M1 C 16 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
5–13:45 Dominique Lanjouw Heitrak’s Yari Brouwershaven’s Diamond Hit M1 E 16 Voornruiters, PC. De
13:53 pauze (25 min.)
6–14:18 Yasmin Westerink (Sel) Bjirmen’s Sjerp Coelenhage’s Purioso M1 D 16 Heuvelruiters, PC. De
7–14:25 Sophie Ten Kate (Sel) Noa Van De Edele Hofstede Leandros Sirik M1 E 16 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
8–14:33 Elles Wisselink Camphuysen’s lucky William Aladin M1 D 16 Varus, PC.
9–14:40 Maud Schiphorst (Sel) Heijningshof Paco Molenaar’s Golden King M1 D 16 Zevensteen, PC. De
10–14:48 Femke Plass (Sel) Eikenhorst’s Messi Luckington Sportaide M1 D 16 Nijgraaf, PC. De
11–14:55 Imke Hendriks Malaika Naomi Highlight M1 D 16 St. Walrick, PC.
12–15:03 Sophie De Jong (Sel) Anjershof’s Rodrigo Morgenland’s Andor M1 D 16 Lilliputters (HVP), PC. De PPC de

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Wopereis Staalbouw

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Autobedrijf Bergsma

Ring 2
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 13:30

 

Jury bij C: Santman – Berends, I.M.G.A.

 

klasse M1 Cat. A proef 15, klasse M1 Cat. B proef 15, klasse M1 Cat. C proef 15, klasse M1 Cat. D proef 15, klasse M1 Cat. E proef 15

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–13:30 Sophie De Jong (Sel) Don Rubin Hoppenhof’s Shardon M1 D 15 Lilliputters (HVP), PC. De PPC de
2–13:38 Anne Uijtewaal Freya’s First Lady Sulaatik’s Fireball M1 D 15 Voornruiters, PC. De
3–13:45 Ize Herwers (Sel) Charley van den Hoge Dennen Vader Onbekend M1 B 15 Hengelo Gelderland, PC.
4–13:53 Maaike Venema (Sel) Spetter M1 C 15 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
5–14:00 Dominique Lanjouw Heitrak’s Yari Brouwershaven’s Diamond Hit M1 E 15 Voornruiters, PC. De
14:08 pauze (25 min.)
6–14:33 Yasmin Westerink (Sel) Bjirmen’s Sjerp Coelenhage’s Purioso M1 D 15 Heuvelruiters, PC. De
7–14:40 Sophie Ten Kate (Sel) Noa Van De Edele Hofstede Leandros Sirik M1 E 15 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
8–14:48 Elles Wisselink Camphuysen’s lucky William Aladin M1 D 15 Varus, PC.
9–14:55 Maud Schiphorst (Sel) Heijningshof Paco Molenaar’s Golden King M1 D 15 Zevensteen, PC. De
10–15:03 Femke Plass (Sel) Eikenhorst’s Messi Luckington Sportaide M1 D 15 Nijgraaf, PC. De

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Autobedrijf Bergsma

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: De Radstake

Ring 3
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 09:00

 

Jury bij C: Harenberg, J.E.

 

klasse M2 Cat. A proef 20, klasse M2 Cat. B proef 20, klasse M2 Cat. C proef 20, klasse M2 Cat. D proef 20, klasse M2 Cat. E proef 20

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–09:00 Romy Van den Berg Manuel Van De Mieldijk Marnehoeve’s Everest M2 D 20 Trippelaartjes, PC. De
2–09:08 Madelon Dijkhuizen (Sel) Briljant Gelimer M2 D 20 Veluweruiters, PC.
3–09:15 Elles Wisselink Koningshoek Luciano Oosterbroek Francois M2 E 20 Varus, PC.
4–09:23 Famke Dinkelman Kantje’s Tiësto Marnehoeve’s Everest M2 E 20 PC. Ruitersportvereniging Barchem
5–09:30 Lotte Leemreize (Sel) Cissy van de Ponderosahoeve Veenstra’s Matsjo M2 D 20 Alvernase R.j.v., PC.
6–09:38 Djuli van Winden a little touch of Magic M2 D 20 Voorwaarts, PC.
7–09:45 Fenne Van den Berg (Sel) De Goede Ree Now Or Never Highmead Duty Free M2 D 20 Hummelo, PC.
09:53 pauze (25 min.)
8–10:18 Joyce Mennings (Sel) Maurik’s Belly B LE MATSJO M2 D 20 Graafschap, PC. De
9–10:25 Charlotte Ketz (Sel) Goldwind Empire’s Gentle Verona’s Bo-gi M2 D 20 Gompert, PC. De
10–10:33 Sophie Van der Steen (Sel) Yellow Boy Klein Roderijs Cocktail M2 D 20 Kleine Hoefjes, PC. De
11–10:40 Anouk Ponds (Sel) Stanley Stadtrat M2 D 20 In Den Bosch, PC.
12–10:48 Ymke Engelen (Sel) Verona Flemmingh M2 E 20 Dijkruiters Groessen E.o., PC. De
13–10:55 Karlijn Olde klieverik Futuro v.d. Ponderosahoeve King Stayerhof’s Jango M2 D 20 Sterruiters, PC. De
14–11:03 Nina Luesink (Sel) Delinov Orchard Boginov M2 D 20 Hummelo, PC.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: De Radstake

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Berendsen Paardentrailers & OmheiningenRing 4
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 09:15

 

Jury bij C: Noij – Aarsen, I.H.M.

 

klasse M2 Cat. A proef 19, klasse M2 Cat. B proef 19, klasse M2 Cat. C proef 19, klasse M2 Cat. D proef 19, klasse M2 Cat. E proef 19

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–09:15 Romy Van den Berg Manuel Van De Mieldijk Marnehoeve’s Everest M2 D 19 Trippelaartjes, PC. De
2–09:23 Madelon Dijkhuizen (Sel) Briljant Gelimer M2 D 19 Veluweruiters, PC.
3–09:30 Elles Wisselink Koningshoek Luciano Oosterbroek Francois M2 E 19 Varus, PC.
4–09:38 Famke Dinkelman Kantje’s Tiësto Marnehoeve’s Everest M2 E 19 PC. Ruitersportvereniging Barchem
5–09:45 Lotte Leemreize (Sel) Cissy van de Ponderosahoeve Veenstra’s Matsjo M2 D 19 Alvernase R.j.v., PC.
6–09:53 Djuli van Winden a little touch of Magic M2 D 19 Voorwaarts, PC.
7–10:00 Fenne Van den Berg (Sel) De Goede Ree Now Or Never Highmead Duty Free M2 D 19 Hummelo, PC.
10:08 pauze (25 min.)
8–10:33 Joyce Mennings (Sel) Maurik’s Belly B LE MATSJO M2 D 19 Graafschap, PC. De
9–10:40 Charlotte Ketz (Sel) Goldwind Empire’s Gentle Verona’s Bo-gi M2 D 19 Gompert, PC. De
10–10:48 Sophie Van der Steen (Sel) Yellow Boy Klein Roderijs Cocktail M2 D 19 Kleine Hoefjes, PC. De
11–10:55 Anouk Ponds (Sel) Stanley Stadtrat M2 D 19 In Den Bosch, PC.
12–11:03 Ymke Engelen (Sel) Verona Flemmingh M2 E 19 Dijkruiters Groessen E.o., PC. De
13–11:10 Karlijn Olde klieverik Futuro v.d. Ponderosahoeve King Stayerhof’s Jango M2 D 19 Sterruiters, PC. De

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Berendsen Paardentrailers & Omheiningen

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Home Sweet Home & GardenRing 5 20/60
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 10:00

 

Jury bij C: Ulden – Hennink, I. van

 

klasse Z1 Cat. A proef 24, klasse Z1 Cat. B proef 24, klasse Z1 Cat. C proef 24, klasse Z1 Cat. D proef 24, klasse Z1 Cat. E proef 24

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–10:00 Dominique Van Dalsen Schermeer’s Hof Tijgerlelie Verona’s Bo-gi Z1 D 24 Voornruiters, PC. De
2–10:08 Britt Van Hunen Oosting Vayatella Valerio Z1 D 24 Grebberuiters, PC. De
3–10:16 Mieke Minkhorst (Sel) Matcho Hatatitla Van De Leliaard Z1 D 24 Hummelo, PC.
4–10:24 Liselot Cantineaux Sulaatik’s Prestige Sulaatik’s Peter Pan Z1 D 24 Liemers (PV), PC. De
5–10:32 Iris Schoenaker (Sel) Donny Z1 D 24 Hummelo, PC.
6–10:40 Mila de Graaf (Sel) Amalia H Orlando Z1 D 24 Garderreentjes, PC. De
7–10:48 Linde Hofs (Sel) Huusstede’s Proud Orlando Z1 D 24 Hummelo, PC.
10:56 pauze (25 min.)
8–11:21 Yasmin Westerink (Sel) Cappuccino Royale G Casino Royale K Z1 D 24 Heuvelruiters, PC. De
9–11:29 Danique Van Vuuren (Sel) Berktzicht Summer Breeze Oosterbroek Francois Z1 D 24 Grebberuiters, PC. De
10–11:37 Chemene Heisterborg (Sel) Carlos N Champion de Luxe Z1 D 24 Winterswijkse Ponyclub, PC.
11–11:45 Marly Aarnink (Sel) Pablo Z1 E 24 Winterswijkse Ponyclub, PC.
12–11:53 Kim Simons (Sel) Chilipepper’s Cayenne BEN HUR VAN DE LELIAARD Z1 D 24 Gompert, PC. De
13–12:01 Romy Schaftenaar (Sel) Lupido L’e Luxe Le Matsjo Z1 D 24 Schaapskooiruiters, PC. De

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Home Sweet Home & Garden

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
IJsboerdery de SteenovenRing 6 20/60
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 10:15

 

Jury bij C: Jolink – Kempers, M.

 

klasse Z1 Cat. A proef 23, klasse Z1 Cat. B proef 23, klasse Z1 Cat. C proef 23, klasse Z1 Cat. D proef 23, klasse Z1 Cat. E proef 23

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–10:15 Dominique Van Dalsen Schermeer’s Hof Tijgerlelie Verona’s Bo-gi Z1 D 23 Voornruiters, PC. De
2–10:23 Britt Van Hunen Oosting Vayatella Valerio Z1 D 23 Grebberuiters, PC. De
3–10:31 Mieke Minkhorst (Sel) Matcho Hatatitla Van De Leliaard Z1 D 23 Hummelo, PC.
4–10:39 Liselot Cantineaux Sulaatik’s Prestige Sulaatik’s Peter Pan Z1 D 23 Liemers (PV), PC. De
5–10:47 Iris Schoenaker (Sel) Donny Z1 D 23 Hummelo, PC.
6–10:55 Mila de Graaf (Sel) Amalia H Orlando Z1 D 23 Garderreentjes, PC. De
7–11:03 Linde Hofs (Sel) Huusstede’s Proud Orlando Z1 D 23 Hummelo, PC.
11:11 pauze (25 min.)
8–11:36 Yasmin Westerink (Sel) Cappuccino Royale G Casino Royale K Z1 D 23 Heuvelruiters, PC. De
9–11:44 Danique Van Vuuren (Sel) Berktzicht Summer Breeze Oosterbroek Francois Z1 D 23 Grebberuiters, PC. De
10–11:52 Chemene Heisterborg (Sel) Carlos N Champion de Luxe Z1 D 23 Winterswijkse Ponyclub, PC.
11–12:00 Marly Aarnink (Sel) Pablo Z1 E 23 Winterswijkse Ponyclub, PC.
12–12:08 Kim Simons (Sel) Chilipepper’s Cayenne BEN HUR VAN DE LELIAARD Z1 D 23 Gompert, PC. De
13–12:16

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
IJsboerdery de Steenoven

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Buitenbusiness

Ring 5 20/60
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 12:09

 

Jury bij C: Ulden – Hennink, I. van

 

klasse Z2 Cat. A proef 92, klasse Z2 Cat. B proef 92, klasse Z2 Cat. C proef 92, klasse Z2 Cat. D proef 92, klasse Z2 Cat. E proef 92

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–12:09 Tessa Delger Odonkor S Vader Onbekend Z2 D 92 Winterswijkse Ponyclub, PC.
2–12:17 Janice Timmermans (Sel) G G Hotshot Lamento Ill Z2 D 92 Liemers (PV), PC. De
3–12:25 Isa Van der Arend (Sel) Make My Forest Elshofs Marnix Z2 D 92 Voornruiters, PC. De
4–12:33 Jill Kempes Next Black Magic Nabucco R Z2 D 92 Satana, PC.
5–12:41 Linde Hofs (Sel) Jacodi’s Bo’s Barclay Woodrow Carisbrooke Z2 D 92 Hummelo, PC.
6–12:49 Nina van Bakel (Sel) Mastro’s Night And Day Wengelo’s Nelson Z2 D 92 Steegh, PC. De
7–12:57 Anouk Van Schothorst Oosting Eyecatcher Heitrak’s Marvin Z2 D 92 Roosendaal, PC.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Buitenbusiness

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:

Ring 6 20/60
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 12:24

 

Jury bij C: Jolink – Kempers, M.

 

klasse Z2 Cat. A proef 91, klasse Z2 Cat. B proef 91, klasse Z2 Cat. C proef 91, klasse Z2 Cat. D proef 91, klasse Z2 Cat. E proef 91

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–12:24 Tessa Delger Odonkor S Vader Onbekend Z2 D 91 Winterswijkse Ponyclub, PC.
2–12:32 Janice Timmermans (Sel) G G Hotshot Lamento Ill Z2 D 91 Liemers (PV), PC. De
3–12:40 Isa Van der Arend (Sel) Make My Forest Elshofs Marnix Z2 D 91 Voornruiters, PC. De
4–12:48 Jill Kempes Next Black Magic Nabucco R Z2 D 91 Satana, PC.
5–12:56 Linde Hofs (Sel) Jacodi’s Bo’s Barclay Woodrow Carisbrooke Z2 D 91 Hummelo, PC.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

Springring Bixie springen
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 14:20

 

Jury: Mosselaar – Weustink, K.G.M. Van den

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–14:20 Xavie Smeets (Sel) Luna AA A Recreatie Sport KNHS
2–14:25 Sterre Bomers (Sel) Bixie pony AA A Hummelo, PC.
3–14:30 Nikki Visser (Sel) Disney AA D Hummelo, PC.
4–14:35 Elize Beeuwkes Wies AA B
5–14:40 Stacy Koster (Sel) Lucia Oleander AA B Boleemruiters, PC. De
6–14:45 Femke Visser Disney AA D Hummelo, PC.
14:50 pauze/aanpassen (5 min.)
7–14:55 Lotteke Bussink (Sel) Laila Vader Onbekend A D Grensruiters, PC. De

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Herwers Groep

Springring (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Springring 1
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 09:00

 

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Gieling, K.
Jury: Merkus, C.J.

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–09:00 Stacy Koster (Sel) Lucia Oleander BB A Boleemruiters, PC. De
2–09:03 Julia Klein Egelink Ceasar BB A Aalten, PC.
3–09:06 Stacy Koster (Sel) Jokie Paradise Pendock Buttonhole BB A Boleemruiters, PC. De
09:09 pauze/verhogen (3 min.)
4–09:12 Lieve Van Houte Pol’s Quincy Mr. Peanuts BB B Boleemruiters, PC. De
5–09:15 Nika Wittebrood (Sel) Cumano Llanfilo Amber’s Spirit BB B Gompert, PC. De
09:18 pauze/verhogen (3 min.)
6–09:21 Danique Arends Stormwind BB C Recreatie Sport KNHS
7–09:24 Lieve Van Houte Pomona Frisian Forest Marco Polo BB C Boleemruiters, PC. De
09:27 pauze/verhogen (3 min.)
8–09:30 Job Matser (Sel) Sanneke Santos BB D Nijgraaf, PC. De
9–09:33 Danique Scholten Practical Magic Wanadoo Vader Onbekend BB D Lichtenvoorde (HV), PC.
10–09:36 Janne Jolink (Sel) Moonlight Reekamp’s Eclips BB D Hengelo Gelderland, PC.
11–09:39 Ninthe Benen Gruyter’s Match Hattrick Voque BB D Walsruiters, PC. De
09:42 pauze/verhogen (3 min.)
12–09:45 Niamh van der Meer Zoey Viva Vivaldi BB80 E Nijgraaf, PC. De
13–09:48 Merle van Dijk Moonlight van Stal Farmer´s Pride Mythos BB80 E Spreng (PPSV), PC. De

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Herwers Groep

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Boschland Accountants

Springring (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Springring 1
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 10:01

 

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Gieling, K.
Jury: Merkus, C.J.

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–10:01 Lois Wezendonk (Sel) Lady B A Baerleruiters, PC. De
2–10:04 Stacy Koster (Sel) Jokie Paradise Pendock Buttonhole B A 2e Boleemruiters, PC. De
10:07 pauze/verhogen (3 min.)
3–10:10 Nika Wittebrood (Sel) Cumano Llanfilo Amber’s Spirit B B 2e Gompert, PC. De
4–10:13 Lieve Van Houte (Sel) Pol’s Quincy Mr. Peanuts B B Boleemruiters, PC. De
10:16 pauze/verhogen (3 min.)
5–10:19 Lieve Van Houte (Sel) Pomona Frisian Forest Marco Polo B C Boleemruiters, PC. De
10:22 pauze/verhogen (3 min.)
6–10:25 Manon Amting Diddle Pionier’s Baltazar 646 B D Liemers (PV), PC. De
7–10:28 Indy Koenders (Sel) Mr Gameboy B D Nijgraaf, PC. De
8–10:31 Ninthe Benen (Sel) Gruyter’s Match Hattrick Voque B D Walsruiters, PC. De
9–10:34 Senna Van Houte (Sel) Missy Elliott Silver Heaven B D Boleemruiters, PC. De
10–10:37 Manon Amting Diddle Pionier’s Baltazar 646 B D 2e Liemers (PV), PC. De
11–10:40 Indy Koenders (Sel) Mr Gameboy B D 2e Nijgraaf, PC. De
12–10:43 Lisanne Berendsen Sandocan van de Stompslag Casandro van de Stomslag B D Gorssel-Zutphen, PC.
13–10:46 Maud Wenting (Sel) Baron’s Calida Kierow Van Klaverborch B D Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
14–10:49 Janne Jolink (Sel) Moonlight Reekamp’s Eclips B D Hengelo Gelderland, PC.
15–10:52 Ellis Klaassen Miss Melody U. B D Nijgraaf, PC. De
16–10:55 Lisanne Berendsen Sandocan van de Stompslag Casandro van de Stomslag B D 2e Gorssel-Zutphen, PC.
17–10:58 Maud Wenting (Sel) Baron’s Calida Kierow Van Klaverborch B D 2e Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
18–11:01 Lindy Slagter Practical Magic Wanadoo Vader Onbekend B D Lichtenvoorde (HV), PC.
19–11:04 Jet Verholt (Sel) Jim Vader Onbekend B D Grensruiters, PC. De
20–11:07 Job Matser (Sel) Sanneke Santos B D Nijgraaf, PC. De
21–11:10 Kirsten Brinkman (Sel) El Diego des Etoiles Emmickhoven’s Diego B D Gorssel-Zutphen, PC.
22–11:13 Jet Verholt Jim Vader Onbekend B D 2e Grensruiters, PC. De
23–11:16 Vivian Schiphorst Don Luigi Don Cremello Du Bois B D Gorssel-Zutphen, PC.
24–11:19 Yara Van den Berg (HC) Palop Onbekend B D Willaerruiters, PC.
25–11:22 Marieke Lammers Donna Vader Onbekend B D 2e Gorssel-Zutphen, PC.
26–11:25 Danique Scholten Practical Magic Wanadoo Vader Onbekend B D Lichtenvoorde (HV), PC.
27–11:28 Senna Van Houte (Sel) GG’S Milkshake Onbekend B D Boleemruiters, PC. De
28–11:31 Janna Twisk Idaia Hp Contendro I B D Flevoruiters, PC.
29–11:34 Kane van Houte (Sel) Missy Elliott Silver Heaven B D Boleemruiters, PC. De
30–11:37 Janna Twisk Idaia Hp Contendro I B D 2e Flevoruiters, PC.
11:40 pauze/verhogen (3 min.)
31–11:43 Beau van Dijk All Star Arco’s Excellent B E Spreng (PPSV), PC. De
32–11:46 Jesse Brouwer (Sel) Footloose Applaus B E Zelhem En Omstreken, PC.
33–11:49 Niamh van der Meer (Sel) Zoey Viva Vivaldi B E Nijgraaf, PC. De
34–11:52 Jesse Brouwer (Sel) Footloose Applaus B E 2e Zelhem En Omstreken, PC.
35–11:55 Famke Dinkelman Kantje’s Tiësto Marnehoeve’s Everest B E PC. Ruitersportvereniging Barchem
36–11:58 Sophie Ten Kate (Sel) Noa Van De Edele Hofstede Leandros Sirik B E Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De
37–12:01 Merle van Dijk Moonlight van Stal Farmer´s Pride Mythos B E Spreng (PPSV), PC. De
38–12:04 Bente Masselink (Sel) Barichello Rathaplan B E 2e Zevensteen, PC. De

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Boschland Accountants

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Coffee Fresh Westhoff

Springring (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Springring 1
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 12:27

 

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Gieling, K.
Jury: Merkus, C.J.

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–12:27 Beau van Dijk Buddy Heidehof’s Don Diego L C Spreng (PPSV), PC. De
12:30 pauze/verhogen (3 min.)
2–12:33 Savannah Brandes Orchid’s Kylie Kanshebber L D Oosterhoffruiters, PC. De
3–12:36 Lisa Kunze (Sel) Harry’s Horse Pearsy’s Son FS Pearcy Pearson L D Graafschap, PC. De
4–12:39 Hannes Vredenberg (Sel) Lucky Bastard Vader Onbekend L D Molenruiters, PC. De
5–12:42 Savannah Brandes Orchid’s Kylie Kanshebber L D 2e Oosterhoffruiters, PC. De
6–12:45 Lisa Kunze (Sel) Harry’s Horse Pearsy’s Son FS Pearcy Pearson L D 2e Graafschap, PC. De
7–12:48 Hannes Vredenberg (Sel) Lucky Bastard Vader Onbekend L D 2e Molenruiters, PC. De
8–12:51 Tereza Israel (Sel) Oleandra Vader Onbekend L D Flevoruiters, PC.
9–12:54 Anniek Lammertink Power Country L D Markelo, PC.
10–12:57 Vivian Schiphorst Pipa Power Kantje’s Ronaldo 197ps.d.h. L D Gorssel-Zutphen, PC.
11–13:00 Tereza Israel (Sel) Oleandra Vader Onbekend L D 2e Flevoruiters, PC.
12–13:03 Anniek Lammertink Power Country L D 2e Markelo, PC.
13–13:06 Fieke Bettink (HC) Charlotte Charmante Vader Onbekend L D Voorwaarts, PC.
14–13:09 Babette Hanse Countrys Boy Country L D Flevoruiters, PC.
15–13:12 Yara Van den Berg Jazz Elegant L D Willaerruiters, PC.
16–13:15 Maud Hanse Sunshine L D Flevoruiters, PC.
17–13:18 Phileine Brouwers Eikenhorst`s Ruben Luckington L D La Grande, PC.
18–13:21 Yara Van den Berg Jazz Elegant L D 2e Willaerruiters, PC.
19–13:24 Lieke De Jong (Sel) Anjershof’s Rodrigo Morgenland’s Andor L D Lilliputters (HVP), PC. De PPC de
20–13:27 Lisanne Berendsen Falco van de Stompslag Reekamp’s Eclips L D Gorssel-Zutphen, PC.
21–13:30 Sanne Suythof (Sel) U2 Kantje’s Carter L D 2e Molenruiters, PC. De
22–13:33 Vivian Schiphorst Cathleen Reekamp’s Eclips L D Gorssel-Zutphen, PC.
23–13:36 Janske Van den Braken Nejon Star Netron L D Onze Gezel, PC.
24–13:39 Giel Heijerman (Sel) D’ Amor Allinearo Disconto L D Varus, PC.
25–13:42 Aylana Smit De Leijen’s Shannen Don Carino Du Bois L D V.v.v. Rouveen e.o., PC.
26–13:45 Janne Reulink (Sel) Kanjer van Equi Center Kraneveld’s Kadans L D Boleemruiters, PC. De
27–13:48 Giel Heijerman (Sel) D’ Amor Allinearo Disconto L D 2e Varus, PC.
13:51 pauze/verhogen (3 min.)
28–13:54 Janine Menting (Sel) Esterre Onno S L E Hummelo, PC.
29–13:57 Louise De Beijer (Sel) Zina F Ohorn L E Hofruiters, PC. De
30–14:00 Myrthe Capel Caramba L E Zelhem En Omstreken, PC.
31–14:03 Janine Menting (Sel) Esterre Onno S L E 2e Hummelo, PC.
32–14:06 Louise De Beijer (Sel) Zina F Ohorn L E 2e Hofruiters, PC. De
33–14:09 Loes Hendriksen (Sel) Miss Ellie Vader Onbekend L E Zelhem En Omstreken, PC.
34–14:12 Aniek Oosterink (Sel) Vivid Koriander L E Hummelo, PC.
35–14:15 Iris Spaan (Sel) Kai van Orchid’s Kosmo Van Orchid’s L E Nijgraaf, PC. De

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Coffee Fresh Westhoff

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Hoefsmederij 4 Feet

Springring (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Springring 1
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 14:40

 

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Gieling, K.
Jury: Merkus, C.J.

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–14:40 Fieke Bettink De Mensinghe`s Lente Hoppenhof’s Hero M D Voorwaarts, PC.
2–14:43 Tessa Delger Wodan De Mensinghe’s Rinaldo M D Winterswijkse Ponyclub, PC.
3–14:46 Savannah Brandes Kasjmir van Orchid’s Kanshebber M D Oosterhoffruiters, PC. De
4–14:49 Olivia Braaksma Expression Wicked Nightshift M D Heuvelruiters, PC. De
5–14:52 Tessa Delger Wodan De Mensinghe’s Rinaldo M D 2e Winterswijkse Ponyclub, PC.
6–14:55 Savannah Brandes Kasjmir van Orchid’s Kanshebber M D 2e Oosterhoffruiters, PC. De
7–14:58 Olivia Braaksma Expression Wicked Nightshift M D 2e Heuvelruiters, PC. De
8–15:01 Zoë Ras (Sel) Happy Day Rivaldo H M D Flevoruiters, PC.
9–15:04 Janna Twisk Miss- Dexter Dexter Leam Pondi M D Flevoruiters, PC.
10–15:07 Guusje Van den Braken Joly’s HoneyRose Dusty M D Onze Gezel, PC.
11–15:10 Zoë Ras (Sel) Happy Day Rivaldo H M D 2e Flevoruiters, PC.
12–15:13 Janna Twisk Miss- Dexter Dexter Leam Pondi M D 2e Flevoruiters, PC.
13–15:16 Vivian Schiphorst Cathleen Reekamp’s Eclips M D Gorssel-Zutphen, PC.
14–15:19 Lisanne Berendsen Annabel Van De Stompslag Hoppenhof’s Hero M D Gorssel-Zutphen, PC.
15–15:22 Mikai Brandes Zenzi Girl Zenzi Boy V D K M D Oosterhoffruiters, PC. De
16–15:25 Frederike Tuin (Sel) Davino Aertbreaker M D Broekerruiters, PC. De
17–15:28 Jolie Schaling (Sel) Bella Donna Verdi M D Haagse R.J.V., PC
18–15:31 Mikai Brandes Zenzi Girl Zenzi Boy V D K M D 2e Oosterhoffruiters, PC. De
19–15:34 Frederike Tuin (Sel) Davino Aertbreaker M D 2e Broekerruiters, PC. De
20–15:37 Jolie Schaling (Sel) Bella Donna Verdi M D 2e Haagse R.J.V., PC
21–15:40 Sterre Vos (Sel) Deem Vader Onbekend M D Eschruiters, PC. De
22–15:43 Mette Vos (Sel) Nevil VS Nieuwmoeds Patrick M D Eschruiters, PC. De
23–15:46 Isabelle Meurs Surprice M D Lunaruiters, PC. De
24–15:49 Sterre Vos (Sel) Deem Vader Onbekend M D 2e Eschruiters, PC. De
25–15:52 Mette Vos (Sel) Nevil VS Nieuwmoeds Patrick M D 2e Eschruiters, PC. De
26–15:55 Isabelle Meurs Surprice M D 2e Lunaruiters, PC. De
27–15:58 Sterre Van Houte (Sel) Fernhill First Lady Seoigeach M D Boleemruiters, PC. De
28–16:01 Guusje Van den Braken Miss Black Kantje’s Carlando M D Onze Gezel, PC.
29–16:04 Marit Riggeling Zirtaki Zodiak Nra Stb 9010 M D Liemers (PV), PC. De
30–16:07 Aylana Smit De Leijen’s Kim Kosmo Van Orchid’s M D V.v.v. Rouveen e.o., PC.
31–16:10 Destiny Leverman (HC) Mojito Onbekend M D Voorwaarts, PC.
16:13 pauze/verhogen (3 min.)
32–16:16 Tessa Delger Cindi Jackson M E Winterswijkse Ponyclub, PC.
33–16:19 Janske Van den Braken Boyd Kantje’s Ronaldo M E 2e Onze Gezel, PC.
34–16:22 Tessa Delger Cindi Jackson M E 2e Winterswijkse Ponyclub, PC.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Hoefsmederij 4 Feet

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Hoefsmederij 4 Feet

Springring (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

Springring 1
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 16:40

 

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Gieling, K.
Jury: Merkus, C.J.

 

nr.–tijd Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–16:40 Destiny Leverman Mojito Onbekend Z D Voorwaarts, PC.
2–16:43 Marit Riggeling (Sel) Zirtaki Zodiak Nra Stb 9010 Z D Liemers (PV), PC. De
3–16:46 Mikai Brandes Orchid’s Gaia Kanshebber Z D Oosterhoffruiters, PC. De
4–16:49 Olivia Braaksma Sara FortunA Orchard Wildeman Z D Heuvelruiters, PC. De
5–16:52 Frederike Tuin (Sel) Hickstead Castanoo VDL Wittinger Z D Broekerruiters, PC. De
6–16:55 Mikai Brandes Orchid’s Gaia Kanshebber Z D 2e Oosterhoffruiters, PC. De
7–16:58 Olivia Braaksma Sara FortunA Orchard Wildeman Z D 2e Heuvelruiters, PC. De
8–17:01 Frederike Tuin (Sel) Hickstead Castanoo VDL Wittinger Z D 2e Broekerruiters, PC. De
9–17:04 Sterre Van Houte Kalypso Van Orchid Kanshebber Z D Boleemruiters, PC. De
10–17:07 Senna Van Houte (Sel) Naughty Boy Verdi De Z D Boleemruiters, PC. De
17:10 pauze/verhogen (3 min.)
11–17:13 Dorine Vredenberg (Sel) Anne-Daula NT Undercover K Z E Molenruiters, PC. De
12–17:16 Dorine Vredenberg (Sel) Anne-Daula NT Undercover K Z E 2e Molenruiters, PC. De
pauze/ombouwen?
13–17:19 Sterre Van Houte (Sel) Kalypso Van Orchid Kanshebber ZZ D Boleemruiters, PC. De

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Hoefsmederij 4 Feet

 

Terug naar de top


Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)