Uitslagen Paarden ’18

 

Lijst uitslagen gemaakt op: 10-06-2018 22:50:54


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Henk Wassink Communicatie

Ring 1
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 09:00

 

Jury bij C: Man in ’t veld, S.L.

 

M1/P, proef 16 (16 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Michelle Bruil (Sel) Quite Real ’n Red Quasar de Charry M1 P 16 Dijkruiters Groessen e.o., RV. 193
2 Ilianne Boumans (Sel) Dark Lady De La Vega M1 P 16 Angerlo Keppel Langerak, RV. 193
Carlijn Oversteegen (Sel) Nova hit Utopia Vader Onbekend M1 P 16 Hummelo, RV. 193
4 Charissa Link (Sel) Giorgio Koss M1 P 16 Nijgraaf, RV. De 189,5
5 Lisette Wissing – Kwakkel (Sel) Cum Laude Sorento M1 P 16 Liemers (PV), RV. 189,5
6 Hanneke Held doortje Zucchero M1 P 16 Loenermarkruiters, RV. 188,5
7 Ellen Lieftink Gentleman Andretti M1 P 16 Grensruiters, RV. 187,5
8 Cyrelle Vos (Sel) Edjenna-nana Rhodium M1 P 16 Nijgraaf, RV. De 185,5
9 Karin Schreurs El Diva Sandreo M1 P 16 Grensruiters, RV. 183
10 Karin Wassink (Sel) Gio Bustique M1 P 16 Hummelo, RV. 182,5
11 Jasmijn Jansen (Sel) A12’s Hamilton M Cadans M M1 P 16 Boleemruiters, RV. 180
Monique Schiphorst – Kruisselbrink Dieka Vleut M1 P 16 Bosruiters, RV. 180
13 Anne Brouwer GHP Fire Fly Wizzerd M1 P 16 Zelhem En Omstreken, RV. 174
14 Lotte van Anholt (Sel) Veni Vidi Vici Paddox M1 P 16 Nijgraaf, RV. De 172,5
15 Linda Beumer – Eskes Alesi Sandreo M1 P 16 Gompert, RV. 171,5
x Marije Huitink (Sel) Exposant Zhivago M1 P 16 Vulcaan, RV. Vrijw

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Henk Wassink Communicatie

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Keltic Green

Ring 2
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 09:15

 

Jury bij C: Aufenacker, A.O.

 

M1/P, proef 15 (13 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Marije Huitink (Sel) Exposant Zhivago M1 P 15 Vulcaan, RV. 187
2 Hanneke Held doortje Zucchero M1 P 15 Loenermarkruiters, RV. 185,5
3 Carlijn Oversteegen (Sel) Nova hit Utopia Vader Onbekend M1 P 15 Hummelo, RV. 182
4 Michelle Bruil (Sel) Quite Real ’n Red Quasar de Charry M1 P 15 Dijkruiters Groessen e.o., RV. 177,5
5 Ellen Lieftink Gentleman Andretti M1 P 15 Grensruiters, RV. 176,5
6 Jasmijn Jansen (Sel) A12’s Hamilton M Cadans M M1 P 15 Boleemruiters, RV. 176
7 Ilianne Boumans (Sel) Dark Lady De La Vega M1 P 15 Angerlo Keppel Langerak, RV. 175,5
8 Lisette Wissing – Kwakkel (Sel) Cum Laude Sorento M1 P 15 Liemers (PV), RV. 175
9 Monique Schiphorst – Kruisselbrink Dieka Vleut M1 P 15 Bosruiters, RV. 171
10 Cyrelle Vos Edjenna-nana Rhodium M1 P 15 Nijgraaf, RV. De 166
11 Anne Brouwer GHP Fire Fly Wizzerd M1 P 15 Zelhem En Omstreken, RV. 166
12 Linda Beumer – Eskes Alesi Sandreo M1 P 15 Gompert, RV. 157
13 Lotte van Anholt (Sel) Veni Vidi Vici Paddox M1 P 15 Nijgraaf, RV. De 152

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Keltic Green

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Henny Heuff Huidverzorging

Ring 1
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 11:15

 

Jury bij C: Man in ’t veld, S.L.

 

M2/P, proef 20 (10 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Dien Malskat (Sel) Elfie Cartani M2 P 20 Angerlo Keppel Langerak, RV. 194,5
2 Karlijn De Leeuw (Sel) Dow Jones Dayano M2 P 20 Dijkruiters Groessen e.o., RV. 190
3 Susan Willemsen (Sel) Zega Tolando M2 P 20 Hummelo, RV. 187
4 Lisette Van der Ende (Sel) Good luck v Jazz M2 P 20 Didam e.o., RV. 186,5
5 Cathelijn Duthler – Bout Twilight Ronaldo M2 P 20 Aalten, RV. 182
6 Christine De Munck Chef Wonderboy D.d.h. M2 P 20 Delflandruiters, RV. 182
7 Anouk Roelofse (Sel) Gudinia Ampère M2 P 20 Boleemruiters, RV. 177,5
8 Rianne Visser Ugly Niveau M2 P 20 Dijkruiters Groessen e.o., RV. 177
9 Bianca Visschers Waanhoeve’s Corci Biotop M2 P 20 Bahr, RV. 176
10 Merel Tolkamp Eva Alexandro P M2 P 20 Varsseveld e.o., RV. 158,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Henny Heuff Huidverzorging

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Bomers Paarde Dry Needling

Ring 2
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 11:22

 

Jury bij C: Aufenacker, A.O.

 

M2/P, proef 19 (12 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Dien Malskat (Sel) Elfie Cartani M2 P 19 Angerlo Keppel Langerak, RV. 197,5
2 Karlijn De Leeuw (Sel) Dow Jones Dayano M2 P 19 Dijkruiters Groessen e.o., RV. 191,5
3 Lisette Van der Ende (Sel) Good luck v Jazz M2 P 19 Didam e.o., RV. 186,5
4 Susan Willemsen (Sel) Zega Tolando M2 P 19 Hummelo, RV. 185
5 Christine De Munck Chef Wonderboy D.d.h. M2 P 19 Delflandruiters, RV. 177,5
6 Ingrid Van Huissteden (Sel) Finn Tw Warrant M2 P 19 Boleemruiters, RV. 177,5
7 Cathelijn Duthler – Bout Twilight Ronaldo M2 P 19 Aalten, RV. 177
8 Rianne Visser Ugly Niveau M2 P 19 Dijkruiters Groessen e.o., RV. 169,5
9 Bianca Visschers Waanhoeve’s Corci Biotop M2 P 19 Bahr, RV. 168
10 Karin Schreurs El Diva Sandreo M2 P 19 Grensruiters, RV. 164
11 Anouk Roelofse (Sel) Gudinia Ampère M2 P 19 Boleemruiters, RV. 162
x Merel Tolkamp Eva Alexandro P M2 P 19 Varsseveld e.o., RV. Vrijw

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Bomers Paarde Dry Needling

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Tampo Tech BV

Ring 3
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 09:00

 

Jury bij C: Velden, N.J. Van der

 

L1/P, proef 8 (16 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Chemaine Dupuis (Sel) Bliksem Briar Junior L1 P 8 Nijgraaf, RV. De 191,5
2 Kim Ambting (Sel) Wiseguy Numero Uno L1 P 8 Nijgraaf, RV. De 190,5
3 Istry Striekwold (Sel) Heamar Ricardo Vader Onbekend L1 P 8 Woudruiters, RV. 190
4 Amber Kreijtz (Sel) Hey balloon Ultimo L1 P 8 Zevensteen, RV. 189
5 Femke Bruil (Sel) Guus Ahoy L1 P 8 Gompert, RV. 187,5
6 Yael Hagelstein (Sel) Heavenly Rose Westenwind L1 P 8 Gompert, RV. 187
7 Jet Verlangen (Sel) Bento K L1 P 8 Vulcaan, RV. 186
8 Cezanne Peerdeman (Sel) De Rosse Wandor Van De Mispelaere L1 P 8 Hummelo, RV. 186
9 Lisanne Jonkers Dancing Splendid L1 P 8 185,5
Jesse Brouwer (Sel) GHP Zidane Niveau L1 P 8 Zelhem En Omstreken, RV. 185,5
11 Jodie Menkhorst (Sel) Gin Tonic Moorland’s Bodyguard L1 P 8 Vulcaan, RV. 182,5
12 Robin Giesen (Sel) Spotlight Of Dalwhinnie Sir Oldenburg L1 P 8 Liemers (PV), RV. 182,5
13 Emma Leijen (Sel) Guess what Westenwind L1 P 8 Woudruiters, RV. 181
14 José Letsch (Sel) Morning Breeze Kielshoop Honeyhill L1 P 8 Hummelo, RV. 179
Mellany Schiphorst (Sel) Whisper Weltino L1 P 8 Hengelo Gelderland, RV en PC 179
x Daan Hartman (Sel) Cor Meum Cormint L1 P 8 Nijgraaf, RV. De Vrijw
Thalien Wassink (Sel) Habibi Florencio L1 P 8 Zelhem En Omstreken, RV. NG

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Tampo Tech BV

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Joosten Makelaardij

Ring 4
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 09:15

 

Jury bij C: Luesink – Besselink, G.J.

 

L1/P, proef 7 (12 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Femke Bruil (Sel) Guus Ahoy L1 P 7 Gompert, RV. 201
2 Jodie Menkhorst (Sel) Gin Tonic Moorland’s Bodyguard L1 P 7 Vulcaan, RV. 192
3 Kim Ambting (Sel) Wiseguy Numero Uno L1 P 7 Nijgraaf, RV. De 187,5
4 José Letsch (Sel) Morning Breeze Kielshoop Honeyhill L1 P 7 Hummelo, RV. 186,5
5 Istry Striekwold (Sel) Heamar Ricardo Vader Onbekend L1 P 7 Woudruiters, RV. 183,5
6 Lisanne Jonkers Dancing Splendid L1 P 7 183
7 Yael Hagelstein (Sel) Heavenly Rose Westenwind L1 P 7 Gompert, RV. 181,5
8 Jet Verlangen (Sel) Bento K L1 P 7 Vulcaan, RV. 181
9 Mellany Schiphorst (Sel) Whisper Weltino L1 P 7 Hengelo Gelderland, RV en PC 175
10 Robin Giesen (Sel) Spotlight Of Dalwhinnie Sir Oldenburg L1 P 7 Liemers (PV), RV. 174,5
11 Daan Hartman (Sel) Cor Meum Cormint L1 P 7 Nijgraaf, RV. De 171
12 Emma Leijen (Sel) Guess what Westenwind L1 P 7 Woudruiters, RV. 164
x Thalien Wassink (Sel) Habibi Florencio L1 P 7 Zelhem En Omstreken, RV. NG

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Joosten Makelaardij

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
’t Snijdertje en Prictical Solutions

Ring 3
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 13:45

 

Jury bij C: Grosman – Bomers, A.M.G.P.

 

L2/P, proef 12 (10 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Rosa Huls (Sel) Didi – Idelis Tangelo Van De Zuuthoeve L2 P 12 Sylawald, RV. 194,5
2 Purdey Jansen (Sel) Hidaya Bretton Woods L2 P 12 Liemers (PV), RV. 194
3 Dionne Breur (Sel) Gold Boy VDT Nothing To Lose 95.5428 L2 P 12 Baerleruiters, RV. 192
4 Marith Spaan (Sel) Imano Sir Donnerhall L2 P 12 Nijgraaf, RV. De 188
5 Jacqueline Schagen – Arends (Sel) Hachi Kimberley L2 P 12 Grensruiters, RV. 187
6 Belle Boschman (Sel) Amora Karandasj L2 P 12 Dijkruiters Groessen e.o., RV. 183,5
7 Janique Moelee (Sel) Canyon Sayori Cyrell L2 P 12 Oost-Veluwse R.J.V., RV. 179,5
8 Jacqueline Beijer – Kruisselbrink C’est La Vie Du Moulin L2 P 12 Bosruiters, RV. 176
9 Linde Peters – Oortveld Dortella Lady Lascadell L2 P 12 Liemers (PV), RV. 174
10 Carole Vendrig-De Roos (Sel) evita Decor Delatio L2 P 12 Hengelo Gelderland, RV en PC 170

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
’t Snijdertje en Prictical Solutions

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
De Radstake en Schildersbedrijf Fred Geerlings

Ring 4
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 14:15

 

Jury bij C: Wassink, J.H.

 

L2/P, proef 11 (10 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Purdey Jansen (Sel) Hidaya Bretton Woods L2 P 11 Liemers (PV), RV. 198,5
2 Jacqueline Schagen – Arends Hachi Kimberley L2 P 11 Grensruiters, RV. 197
3 Marith Spaan (Sel) Imano Sir Donnerhall L2 P 11 Nijgraaf, RV. De 193,5
4 Janique Moelee (Sel) Canyon Sayori Cyrell L2 P 11 Oost-Veluwse R.J.V., RV. 191,5
5 Belle Boschman (Sel) Amora Karandasj L2 P 11 Dijkruiters Groessen e.o., RV. 188
6 Jacqueline Beijer – Kruisselbrink C’est La Vie Du Moulin L2 P 11 Bosruiters, RV. 183
7 Dionne Breur (Sel) Gold Boy VDT Nothing To Lose 95.5428 L2 P 11 Baerleruiters, RV. 182
8 Carole Vendrig-De Roos evita Decor Delatio L2 P 11 Hengelo Gelderland, RV en PC 180
9 Rosa Huls (Sel) Didi – Idelis Tangelo Van De Zuuthoeve L2 P 11 Sylawald, RV. 178,5
10 Linde Peters – Oortveld Dortella Lady Lascadell L2 P 11 Liemers (PV), RV. 176

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
De Radstake en Schildersbedrijf Fred Geerlings

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Custom Zadels en IJsboerderij de Steenoven

Ring 5
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 09:00

 

Jury bij C: Greben, P.W.

 

Z1/P, proef 24 (13 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Rosalinde Heck (Sel) Hadivette Dorado Z1 P 24 Bahr, RV. 221,5
2 Bart Veeze (Sel) Daily Diamond Daily Deal Z1 P 24 Hummelo, RV. 221,5
3 Cindy Jansen (Sel) Ursafila S Polansky Z1 P 24 Liemers (PV), RV. 213
4 Eva Sluijters (Sel) G.Akkermans Golden Golias Totilas Z1 P 24 Vulcaan, RV. 207,5
5 Dionne Breur (Sel) Wise Guy S Jazz Z1 P 24 Baerleruiters, RV. 202,5
6 Agnes Ebbers – Kuster (Sel) Floyd Armani Armani Z1 P 24 Angerlo Keppel Langerak, RV. 200,5
7 Susan Rijksen – Te Winkel Domani Jazz Z1 P 24 Hummelo, RV. 199
8 Angeline Schennink (Sel) lanart Lasino Z1 P 24 Zelhem En Omstreken, RV. 196
9 Lisa Gierman Harrewar Connaisseur Z1 P 24 Oortveldruiters, RV. 195,5
10 Judy Kleintjes (Sel) Eviola Vitens Z1 P 24 Montferlandruiters, RV. 195
11 Daphne Mattijssen Dirk Jazz Z1 P 24 Hummelo, RV. 193,5
12 Marlies Roessink (Sel) Don Zagea Spielberg Z1 P 24 Gompert, RV. 186
x Els Bach Fellow For Romadour Z1 P 24 Lichtenvoorde (HV), RV. Vrijw

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Custom Zadels en IJsboerderij de Steenoven

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Hoefsmederij 4 Feet

Ring 6
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 09:15

 

Jury bij C: Noy – Aarsen, I.H.M.

 

Z1/P, proef 23 (10 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Eva Sluijters (Sel) G.Akkermans Golden Golias Totilas Z1 P 23 Vulcaan, RV. 216,5
2 Rosalinde Heck (Sel) Hadivette Dorado Z1 P 23 Bahr, RV. 215
3 Dionne Breur (Sel) Wise Guy S Jazz Z1 P 23 Baerleruiters, RV. 213,5
4 Daphne Mattijssen Dirk Jazz Z1 P 23 Hummelo, RV. 207,5
5 Angeline Schennink (Sel) lanart Lasino Z1 P 23 Zelhem En Omstreken, RV. 206
6 Agnes Ebbers – Kuster (Sel) Floyd Armani Armani Z1 P 23 Angerlo Keppel Langerak, RV. 204,5
7 Susan Rijksen – Te Winkel Domani Jazz Z1 P 23 Hummelo, RV. 203,5
8 Lisa Gierman Harrewar Connaisseur Z1 P 23 Oortveldruiters, RV. 200
9 Els Bach Fellow For Romadour Z1 P 23 Lichtenvoorde (HV), RV. 190
x Judy Kleintjes (Sel) Eviola Vitens Z1 P 23 Montferlandruiters, RV. Vrijw
Lonneke Massen Derosie Zenon Z1 P 23 Bahr, RV. NG

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Hoefsmederij 4 Feet

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Diervoeders Garvo B.V.

Ring 5
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 09:00

 

Jury bij C: Greben, P.W.

 

Z2/P, proef 28 (5 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Nieske Pohlmann – Fles Let It Be Limotas Z2 P 28 Bronckhorster Ruitervrienden, RV. 203,5
2 Amy Timmermans (Sel) Castagne Charisteas Z2 P 28 Liemers (PV), RV. 202,5
3 Nikita Raijmakers (Sel) Emotion Decor Delatio Z2 P 28 Zelhem En Omstreken, RV. 198,5
4 Nathalie Neuhaus Dia D’oro Z2 P 28 182,5
x Geert Jan Uenk (Sel) Philein Peru’s Scen Tao Z2 P 28 Zuidwijk, RV. NG
Inger Witteveen (HC) Willem Ronaldo Z2 P 28 Hummelo, RV. 194,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Diervoeders Garvo B.V.

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Wopereis Staalbouw

Ring 6
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 09:15

 

Jury bij C: Noy – Aarsen, I.H.M.

 

Z2/P, proef 27 (6 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Nikita Raijmakers (Sel) Emotion Decor Delatio Z2 P 27 Zelhem En Omstreken, RV. 226,5
2 Amy Timmermans (Sel) Castagne Charisteas Z2 P 27 Liemers (PV), RV. 224,5
3 Istry Striekwold (Sel) Samson Dw Armstrong Z2 P 27 Woudruiters, RV. 202,5
4 Nathalie Neuhaus Dia D’oro Z2 P 27 200
5 Nieske Pohlmann – Fles Let It Be Limotas Z2 P 27 Bronckhorster Ruitervrienden, RV. 192
x Geert Jan Uenk (Sel) Philein Peru’s Scen Tao Z2 P 27 Zuidwijk, RV. NG
Inger Witteveen (HC) Willem Ronaldo Z2 P 27 Hummelo, RV. 195,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Wopereis Staalbouw

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Autobedrijf Bergsma

Ring 3
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 13:30

 

Jury bij C: Grosman – Bomers, A.M.G.P.

 

BB/P, proef 2 (2 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Sharon Gregoor Ace BB P 2 189,5
2 Diede Engelsman Evanthe Wynton BB P 2 Hummelo, RV. 187,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Autobedrijf Bergsma

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Paardenverzekering Didam De Vooruitgang

Ring 4
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 13:45

 

Jury bij C: Wassink, J.H.

 

BB/P, proef 1 (2 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Diede Engelsman Evanthe Wynton BB P 1 Hummelo, RV. 200
2 Sharon Gregoor Ace BB P 1 188,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Paardenverzekering Didam De Vooruitgang

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Bouwbedrijf Jolink

Ring 1
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 13:30

 

Jury bij C: Dijkhuijsen, I.

 

B/P, proef 4 (23 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Els Joosten (Sel) Iskander Sorento B P 4 Woudruiters, RV. 221,5
2 Istry Striekwold (Sel) Joris Vader Onbekend B P 4 Woudruiters, RV. 203,5
3 Maud Janssen (Sel) Infinity D Starpower B P 4 Liemers (PV), RV. 199,5
4 Caroline Leene – Hendriksen (Sel) Freggel Flemmingh B P 4 Didam e.o., RV. 196,5
5 Pauline Dinkelman Isa Desperado B P 4 Walsruiters, RV. 194,5
6 Britt Engelsman (Sel) Evanthe Wynton B P 4 Hummelo, RV. 190,5
7 Manon Bakker Radenta Flemmingh B P 4 Gorssel-Zutphen, RV. 190
8 Loes Arts (Sel) Anchor Silverstone B P 4 Grensruiters, RV. 189,5
Hans Rosenbrand Be Cool Berlin B P 4 Pasruiters, RV. De 189,5
10 Anke Engel (Sel) Joice Netto B P 4 Varsseveld e.o., RV. 187,5
11 Patwant Singh Dhindsa Goldroos B P 4 187,5
12 Suzannah Uytdewilligen (Sel) Fair Play U Arthos R B P 4 ’t Stille Wald, RV. Ruitervereniging 186,5
13 Jill Agelink Tessa Yk Dark Ynte B P 4 Vulcaan, RV. 185,5
14 Nikki Nijenhuis (Sel) Buster Billy B P 4 Zelhem En Omstreken, RV. 184,5
Martine Middelbrink (Sel) Elvira Contador B P 4 Grensruiters, RV. 184,5
16 Pam Zoethout Fleur Sorento B P 4 Varsseveld e.o., RV. 182,5
17 Myrthe Van Ramshorst (Sel) Irnestine Biscayo B P 4 Spreng (PPSV), RV. 182
18 Demi Wolsink (Sel) Tailormade Zusie Overgaard’s Zachsu B P 4 Zelhem En Omstreken, RV. 180,5
19 Angela Jolink (Sel) Anka Sheraton B P 4 Varsseveld e.o., RV. 179,5
20 Lycilla Derks (Sel) Talitha Sir Chamberlain B P 4 Bronckhorster Ruitervrienden, RV. 177,5
21 Martine Middelbrink (Sel) Jelle van ’t Oostenriek Wallenstein B P 4 Grensruiters, RV. 176,5
22 Jessy Uytdewilligen Zpirit Blue Hors Zatchmo B P 4 ’t Stille Wald, RV. Ruitervereniging 174,5
x Ilja Rosbach (Sel) Picasso’s Hommage Pablo Hit B P 4 Woudruiters, RV. Vrijw

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Bouwbedrijf Jolink

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Pelgrom Landbouwmechanisatie

Ring 2
Datum: 09-06-2018
Aanvang: 13:45

 

Jury bij C: Heijden – Van Haaften, C.J. Van der

 

B/P, proef 3 (20 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Caroline Leene – Hendriksen (Sel) Freggel Flemmingh B P 3 Didam e.o., RV. 196
2 Pauline Dinkelman Isa Desperado B P 3 Walsruiters, RV. 195,5
3 Istry Striekwold (Sel) Joris Vader Onbekend B P 3 Woudruiters, RV. 194,5
4 Myrthe Van Ramshorst (Sel) Irnestine Biscayo B P 3 Spreng (PPSV), RV. 187
5 Hans Rosenbrand Be Cool Berlin B P 3 Pasruiters, RV. De 186
6 Jill Agelink Tessa Yk Dark Ynte B P 3 Vulcaan, RV. 185,5
7 Nikki Nijenhuis (Sel) Buster Billy B P 3 Zelhem En Omstreken, RV. 185
8 Demi Wolsink (Sel) Tailormade Zusie Overgaard’s Zachsu B P 3 Zelhem En Omstreken, RV. 184
9 Loes Arts (Sel) Anchor Silverstone B P 3 Grensruiters, RV. 183
10 Anke Engel (Sel) Joice Netto B P 3 Varsseveld e.o., RV. 183
11 Angela Jolink (Sel) Anka Sheraton B P 3 Varsseveld e.o., RV. 182
12 Suzannah Uytdewilligen (Sel) Fair Play U Arthos R B P 3 ’t Stille Wald, RV. Ruitervereniging 181
13 Patwant Singh Dhindsa Goldroos B P 3 180,5
14 Ilja Rosbach (Sel) Picasso’s Hommage Pablo Hit B P 3 Woudruiters, RV. 178,5
15 Manon Bakker Radenta Flemmingh B P 3 Gorssel-Zutphen, RV. 177
16 Britt Engelsman (Sel) Evanthe Wynton B P 3 Hummelo, RV. 177
17 Lycilla Derks (Sel) Talitha Sir Chamberlain B P 3 Bronckhorster Ruitervrienden, RV. 174,5
18 Pam Zoethout Fleur Sorento B P 3 Varsseveld e.o., RV. 173,5
19 Martine Middelbrink Jelle van ’t Oostenriek Wallenstein B P 3 Grensruiters, RV. 173
20 Jessy Uytdewilligen Zpirit Blue Hors Zatchmo B P 3 ’t Stille Wald, RV. Ruitervereniging 171,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Pelgrom Landbouwmechanisatie

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Thoma van Dijk Siebelink Makelaars en Clairfort Advocaten

Datum: 09-06-2018
Aanvang: 11:30 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

 

Jury: Merkus, C.J.
Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Diesvelt, M.F.H.

 

BB80/P (5 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 Maud Janssen (Sel) Infinity D Starpower BB80 P Liemers (PV), RV. 0 66,0
2 Hanneke Held doortje Zucchero BB80 P Loenermarkruiters, RV. 4 70,0
3 Janique Moelee (Sel) Canyon Sayori Cyrell BB80 P Oost-Veluwse R.J.V., RV. 4 63,0
x Cezanne Peerdeman (Sel) De Rosse Wandor Van De Mispelaere BB80 P Hummelo, RV. Uit12
Julian Kok (HC) Iberlina BB80 P 6

BB90/P (7 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 Amber Kreijtz (Sel) Hey balloon Ultimo BB90 P Zevensteen, RV. 4 65,5
2 Carlita Aberson Eclips Whitaker BB90 P Hummelo, RV. 6 63,0
3 Martine Middelbrink (Sel) Elvira Contador BB90 P Grensruiters, RV. 6 60,0
4 Janique Moelee Canyon Sayori Cyrell BB90 P Oost-Veluwse R.J.V., RV. 8 63,0
5 Angela Jolink (Sel) Anka Sheraton BB90 P Varsseveld e.o., RV. 10 63,0
x Julian Kok (HC) Nekton BB90 P 4
Angela Jolink (HC) Anka BB90 P 4

B/P (16 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 Noor Alexander (Sel) Elena B P Nijgraaf, RV. De 0 80,0 0 80,0
2 Martine Middelbrink (Sel) Elvira Contador B P Grensruiters, RV. 0 63,0 0 70,0
3 Carlita Aberson Eclips Whitaker B P Hummelo, RV. 0 68,0 0 66,0
4 Karin Wassink (Sel) Gio Bustique B P Hummelo, RV. 0 65,5 0 65,5
5 Sabine Kempers Bobo-Strichta Tangelo Van De Zuuthoeve B P Zelhem En Omstreken, RV. 0 65,0 0 60,5
6 Valeriya Katrich Good Quality B P 0 73,0 4 73,0
7 Michelle Nannings (Sel) Bowandro Colandro B P Angerlo Keppel Langerak, RV. 0 65,0 8 65,0
8 Anne te Beest (Sel) Dephina B P 4 67,5
9 Amber Kreijtz (Sel) Hey balloon Ultimo B P Zevensteen, RV. 4 65,5
Hans Evers (Sel) Dardento Cardento B P Liemers (PV), RV. 4 65,5
11 Jesse Brouwer (Sel) GHP Zidane Niveau B P Zelhem En Omstreken, RV. 4 65,0
12 Cezanne Peerdeman (Sel) De Rosse Wandor Van De Mispelaere B P Hummelo, RV. 4 63,0
x Chemaine Dupuis (Sel) Bliksem Briar Junior B P Nijgraaf, RV. De Vrijw
Mimi Jansen-Van Borssum (HC) Holine B P 0
Julian Kok (HC) Jagossi B P 4
Michelle Nannings (HC) Bowandro B P 8

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Thoma van Dijk Siebelink Makelaars en Clairfort Advocaten

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Reinbouw

Datum: 09-06-2018
Aanvang: 13:20 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

 

Jury: Merkus, C.J.
Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Diesvelt, M.F.H.

 

L/P (12 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Robin Goossen (Sel) For Jump For Pleasure L P Montferlandruiters, RV. 0 69,71 0 36,12
2 Mimi Jansen-Van Borssum Buisman Holine L P Stroe, RV. 0 72,54 0 44,65
3 Suzanne Balduk (Sel) Destina Du Mesnil Z Dobel Van ’t Zorgvliet L P Montferlandruiters, RV. 0 70,44 4 46,23
4 Djolinda Aarsen (Sel) Dionysus De W. San Remo L P Grensruiters, RV. 4 66,64
5 Anouk Arendsen (Sel) Heidy mz Zambesi L P Zelhem En Omstreken, RV. 4 71,83
6 Julian Kok Hamar EBH L P 4 78,91
7 Noor Alexander (Sel) Goïnka L P Nijgraaf, RV. De 4 84,26
8 Chimene Van Ampting (Sel) Jura Carthino Z L P Liemers (PV), RV. 8 69,35
9 Djolinda Aarsen (Sel) Murcia de Ninive Va-vite L P Grensruiters, RV. 8 70,47
10 Sabine Kempers (Sel) Bobo-Strichta Tangelo Van De Zuuthoeve L P Zelhem En Omstreken, RV. 8 73,25
11 Angela Frederiks (Sel) G.acolips ACOLORD L P Alvernase R.j.v., RV. 8 88,08
12 Sjaak Kempers (Sel) Varisienne Ferro L P Bosruiters, RV. 12 66,53
x Anne Sijthoff (Sel) Diva.S L P NG

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Reinbouw

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Rebogroep

Datum: 09-06-2018
Aanvang: 14:20 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

 

Jury: Merkus, C.J.
Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Diesvelt, M.F.H.

 

M/P (5 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Fleur Van Haren (Sel) Cleopatra Heartbreaker M P Zelhem En Omstreken, RV. 0 68,73 8 55,48
2 Mimi Jansen-Van Borssum Buisman Ginger M P Stroe, RV. 4 71,4
3 Denise Mooij Cendy Colandro M P Montferlandruiters, RV. 4 80,38
4 Angela Frederiks (Sel) Frodo Azteca VDL M P Alvernase R.j.v., RV. 11 93,86
x Chimene Van Ampting (Sel) Twister Twister De La Pomme M P Liemers (PV), RV. Uit1

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Rebogroep

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Rebogroep

Datum: 09-06-2018
Aanvang: 14:50 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

 

Jury: Merkus, C.J.
Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Diesvelt, M.F.H.

 

Z/P-ZZ/P (3 combinaties)

Rang Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 tijd1
1 Denise Mooij Cendy Colandro Z P Montferlandruiters, RV. 4 67,16
2 Mimi Jansen-Van Borssum Buisman Famke ZZ P Stroe, RV. 4 69,2
3 Mimi Jansen-Van Borssum Buisman Ginger Z P Stroe, RV. 8 71,08

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Rebogroep

 

Terug naar de top


Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)