Uitslagen Paarden ’19



Uitslagen



Lijst gemaakt op: 04-06-2019 22:54:21

CH Hummelo 2019


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Keltic Green

Ring 1
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Stam, W.A.

B/P, proef 4 (11 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 860244KB Inge Santman – Berends (Sel) Katouch SB Ferdeaux B P 4 Hummelo, RV. 205,5
2 860062HG Robin Giesen (Sel) Holly Hunter Of Dalwhinnie Tangelo Van De Zuuthoeve B P 4 Liemers (PV), RV. 202,5
3 876886SJ Nio Jansen (Sel) Samson Dw Armstrong B P 4 Sylawald, RV. 192,5
 
4 880071NV Margot Vreman Nathan Zhivago B P 4 Hummelo, RV. 190,5
5 876957BA Kim Ambting (Sel) Brunette Trento B B P 4 Nijgraaf, RV. De 189
  855325AK Sharon Koster (Sel) Amenta Tenerife Vdl B P 4 Liemers (PV), RV. 189
7 851229ZU Jessy Uytdewilligen (Sel) Herslev Mark’s Zpirit Blue Hors Zatchmo B P 4 ’t Stille Wald, RV. Ruitervereniging 188
8 844018DV Maike Vermeer (Sel) Delotte Z Del Piero L’avenir B P 4 Nijgraaf, RV. De 187,5
9 846735JM Martine Middelbrink (Sel) Jelle van ’t Oostenriek Wallenstein B P 4 Grensruiters, RV. 186
10 875456IW Amber Wilt (Sel) Ischa Vittorio B P 4 Hengelo Gelderland, RV en PC 181
11 868627JB Marina Bruggink Joy 4 Ever Everdale B P 4 Varsseveld e.o., RV. 178

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Keltic Green

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Henny Heuff Huidverzorging

Ring 2
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 09:15

Jury bij C: Kuster, W.T.H.

B/P, proef 3 (8 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 880071NV Margot Vreman Nathan Zhivago B P 3 Hummelo, RV. 195,5
2 876957BA Kim Ambting (Sel) Brunette Trento B B P 3 Nijgraaf, RV. De 184,5
 
3 876886SJ Nio Jansen (Sel) Samson Dw Armstrong B P 3 Sylawald, RV. 183
4 846735JM Martine Middelbrink (Sel) Jelle van ’t Oostenriek Wallenstein B P 3 Grensruiters, RV. 178,5
5 855325AK Sharon Koster (Sel) Amenta Tenerife Vdl B P 3 Liemers (PV), RV. 174
6 851229ZU Jessy Uytdewilligen (Sel) Herslev Mark’s Zpirit Blue Hors Zatchmo B P 3 ’t Stille Wald, RV. Ruitervereniging 168,5
7 875456IW Amber Wilt (Sel) Ischa Vittorio B P 3 Hengelo Gelderland, RV en PC 168
x 868627JB Marina Bruggink Joy 4 Ever Everdale B P 3 Varsseveld e.o., RV. Vrijw

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Henny Heuff Huidverzorging

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:

Ring 3
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 12:30

Jury bij C: Prins, H.L.

L1/P, proef 8 (21 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 861182KB Vanessa Everts – Buist (Sel) Karma Dark Pleasure L1 P 8 Nijgraaf, RV. De 229,5
2 845814JL Janneke Loeters (Sel) Jip All at Once L1 P 8 Montferlandruiters, RV. 214
3 857254ID Anouk Dolman (Sel) Isaak Don Diablo L1 P 8 Nijgraaf, RV. De 210,5
4 839726DM Angelique Koster – Meurs (Sel) Dublin Verdi L1 P 8 Boleemruiters, RV. 204,5
5 862934ID Chris Van Dijk I Am Epic Zhivago L1 P 8 Graafschap, RV. 201
6 808036DP Cezanne Peerdeman (Sel) De Rosse Wandor Van De Mispelaere L1 P 8 Hummelo, RV. 200
 
7 871782JS Istry Striekwold (Sel) Joker Netto L1 P 8 Woudruiters, RV. 199,5
8 847145IJ Maud Janssen (Sel) Infinity D Starpower L1 P 8 Liemers (PV), RV. 199
9 847429UH Caroline Leene – Hendriksen (Sel) Freggel Flemmingh L1 P 8 Didam e.o., RV. 199
10 877837DD Cindy Derksen (Sel) Double Check Jupilot L1 P 8 Angerlo Keppel Langerak, RV. 195
11 849675JE Anke Engel Joice Netto L1 P 8 Varsseveld e.o., RV. 193
12 852060TW Demi Wolsink (Sel) Tailormade Zusie Overgaard’s Zachsu L1 P 8 Zevensteen, RV. 192
13 852790ME Martine Verhey – Egberts (Sel) Mila Oski L1 P 8 Grensruiters, RV. 191
14 698554EM Martine Middelbrink (Sel) Elvira Contador L1 P 8 Grensruiters, RV. 189,5
15 874755GG Jantien Groeneveld Eternity Sandreo L1 P 8 Lichtenvoorde (HV), RV. 187,5
16 844561EE Britt Engelsman (Sel) Evanthe Wynton L1 P 8 Hummelo, RV. 182
17 851916AA Loes Arts (Sel) Anchor Silverstone L1 P 8 Grensruiters, RV. 181,5
18 841753IW Manon Van Woudenbergh (Sel) Itism Alexandro P L1 P 8 Grensruiters, RV. 180
19 854934EE Diede Engelsman (Sel) Evanthe Wynton L1 P 8 Hummelo, RV. 179
20 872526JW Elah Wijnen (Sel) J’Adore-Els Fairytale L1 P 8 Montferlandruiters, RV. 176,5
21 758234FN Elcke Nusselder (Sel) Fee Marlon L1 P 8 Hummelo, RV. 175
x 824793ML José Letsch (Sel) Morning Breeze Kielshoop Honeyhill L1 P 8 Hummelo, RV. NG

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Bomers Paarden Dry Needling

Ring 4
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 12:45

Jury bij C: Luesink – Besselink, G.J.

L1/P, proef 7 (17 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 845814JL Janneke Loeters (Sel) Jip All at Once L1 P 7 Montferlandruiters, RV. 210
2 808036DP Cezanne Peerdeman (Sel) De Rosse Wandor Van De Mispelaere L1 P 7 Hummelo, RV. 191
3 862934ID Chris Van Dijk I Am Epic Zhivago L1 P 7 Graafschap, RV. 188
4 839726DM Angelique Koster – Meurs (Sel) Dublin Verdi L1 P 7 Boleemruiters, RV. 187,5
5 872526JW Elah Wijnen (Sel) J’Adore-Els Fairytale L1 P 7 Montferlandruiters, RV. 187
 
6 871782JS Istry Striekwold (Sel) Joker Netto L1 P 7 Woudruiters, RV. 186,5
7 841753IW Manon Van Woudenbergh (Sel) Itism Alexandro P L1 P 7 Grensruiters, RV. 180,5
8 874755GG Jantien Groeneveld Eternity Sandreo L1 P 7 Lichtenvoorde (HV), RV. 180
9 852790ME Martine Verhey – Egberts (Sel) Mila Oski L1 P 7 Grensruiters, RV. 179,5
10 844561EE Britt Engelsman (Sel) Evanthe Wynton L1 P 7 Hummelo, RV. 179,5
11 877837DD Cindy Derksen (Sel) Double Check Jupilot L1 P 7 Angerlo Keppel Langerak, RV. 177,5
12 849675JE Anke Engel Joice Netto L1 P 7 Varsseveld e.o., RV. 175
13 852060TW Demi Wolsink (Sel) Tailormade Zusie Overgaard’s Zachsu L1 P 7 Zevensteen, RV. 175
14 758234FN Elcke Nusselder (Sel) Fee Marlon L1 P 7 Hummelo, RV. 174,5
15 847429UH Caroline Leene – Hendriksen (Sel) Freggel Flemmingh L1 P 7 Didam e.o., RV. 171,5
16 854934EE Diede Engelsman (Sel) Evanthe Wynton L1 P 7 Hummelo, RV. 162
x 851916AA Loes Arts (Sel) Anchor Silverstone L1 P 7 Grensruiters, RV. Uit10
  824793ML José Letsch (Sel) Morning Breeze Kielshoop Honeyhill L1 P 7 Hummelo, RV. NG

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Bomers Paarden Dry Needling

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:

Ring 1
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 10:30

Jury bij C: Stam, W.A.

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:

Ring 2
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 10:30

Jury bij C: Kuster, W.T.H.

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Cavaletti Ruitersport

Ring 1
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Stam, W.A.

L2/P, proef 12 (14 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 739435ZH Shirley Hofman (Sel) Zamira Richard L2 P 12 Zuidwijk, RV. 197
2 865578DP Cezanne Peerdeman (Sel) Dortella Lady Lascadell L2 P 12 Hummelo, RV. 193
3 874625ER Demy Rensink (Sel) Esprit Westpoint L2 P 12 Lichtenvoorde (HV), RV. 192
4 862106ZJ Jasmijn Jansen (Sel) Zili B Flemmingh L2 P 12 Boleemruiters, RV. 188
 
5 878299IR Noortje Radstake (Sel) Idadiene R.Z. Bordeaux L2 P 12 Grensruiters, RV. 187,5
6 818405GM Jodie Menkhorst (Sel) Gin Tonic Moorland’s Bodyguard L2 P 12 Vulcaan, RV. 187
7 599366BH Cara Van der Heijden – Van Haaften Billy Clinton L2 P 12 Hummelo, RV. 185
8 864594JH Marlies Van Hof (Sel) Jaguar Sb Everdale L2 P 12 Woudruiters, RV. 183,5
9 865092JV Mira de Vries (Sel) Jillz La Grande Charmeur L2 P 12 Montferlandruiters, RV. 182
10 821760IJ Els Joosten (Sel) Iskander Sorento L2 P 12 Woudruiters, RV. 181,5
11 843622DR Miranda Rougoor (Sel) Diamenta Don Lauries Hit L2 P 12 Liemers (PV), RV. 181,5
12 814297ID Pauline Dinkelman (Sel) Isa Desperado L2 P 12 Walsruiters, RV. 175
13 782837FB Celine Berendsen (Sel) Fyloma Zirocco Blue L2 P 12 Zelhem En Omstreken, RV. 171
  880070JM Jacqueline Mellegers (Sel) Jammadena Estoril L2 P 12 Angerlo Keppel Langerak, RV. 171

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Cavaletti Ruitersport

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Peters Transport

Ring 2
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 09:15

Jury bij C: Kuster, W.T.H.

L2/P, proef 11 (14 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 821760IJ Els Joosten (Sel) Iskander Sorento L2 P 11 Woudruiters, RV. 198
2 862106ZJ Jasmijn Jansen (Sel) Zili B Flemmingh L2 P 11 Boleemruiters, RV. 196,5
3 814297ID Pauline Dinkelman (Sel) Isa Desperado L2 P 11 Walsruiters, RV. 195
4 864594JH Marlies Van Hof (Sel) Jaguar Sb Everdale L2 P 11 Woudruiters, RV. 192,5
 
5 865578DP Cezanne Peerdeman (Sel) Dortella Lady Lascadell L2 P 11 Hummelo, RV. 188
6 843622DR Miranda Rougoor (Sel) Diamenta Don Lauries Hit L2 P 11 Liemers (PV), RV. 188
7 865092JV Mira de Vries (Sel) Jillz La Grande Charmeur L2 P 11 Montferlandruiters, RV. 187,5
8 874625ER Demy Rensink (Sel) Esprit Westpoint L2 P 11 Lichtenvoorde (HV), RV. 187
  789860EA Debbie Aaldering Emilio Star Spielberg L2 P 11 Didam e.o., RV. 187
10 782837FB Celine Berendsen (Sel) Fyloma Zirocco Blue L2 P 11 Zelhem En Omstreken, RV. 182,5
11 878299IR Noortje Radstake Idadiene R.Z. Bordeaux L2 P 11 Grensruiters, RV. 179
12 599366BH Cara Van der Heijden – Van Haaften Billy Clinton L2 P 11 Hummelo, RV. 176,5
13 818405GM Jodie Menkhorst (Sel) Gin Tonic Moorland’s Bodyguard L2 P 11 Vulcaan, RV. 175
14 880070JM Jacqueline Mellegers (Sel) Jammadena Estoril L2 P 11 Angerlo Keppel Langerak, RV. 165,5

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Peters Transport

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Custom Zadels

Ring 1
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Man in ’t veld, S.L.

M1/P, proef 16 (10 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 823479IS Marith Spaan (Sel) Imano Sir Donnerhall M1 P 16 Nijgraaf, RV. De 201
2 792720HT Liette Loeffen – Tax Hamilton Cassini Boy Junior M1 P 16 Jeanne D’arc, RV. 197
3 746158MB Belle Boschman (Sel) Amora Karandasj M1 P 16 Dijkruiters Groessen e.o., RV. 192,5
 
4 730433BH Hanneke Held Bachelor Salvatore M1 P 16 Loenermarkruiters, RV. 190
5 872710ZB Chantal Bastiaan (Sel) Zamba Samba Hit M1 P 16 Nijgraaf, RV. De 190
6 812794GD Sanne Demkes (Sel) Galatea-utopia Oscar M1 P 16 Varsseveld e.o., RV. 185,5
7 741648BD Myrthe Van der Duijs (Sel) Bronsbergen’s Calando Chin Chin M1 P 16 Zevensteen, RV. 184
8 809623IH Ingrid Hooijman (Sel) Indy Armani M1 P 16 Liemers (PV), RV. 177,5
9 808140VO Nanke Oosterink Vivid Koriander M1 P 16 Hummelo, RV. 176,5
x 875085EH Monique Koopmans – Den Hartog (Sel) Evi Vivaldi M1 P 16 Woudruiters, RV. Vrijw

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Custom Zadels

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Joosten Makelaardij

Ring 2
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 13:15

Jury bij C: Wassink, J.H.

M1/P, proef 15 (9 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 792720HT Liette Loeffen – Tax Hamilton Cassini Boy Junior M1 P 15 Jeanne D’arc, RV. 196
2 875085EH Monique Koopmans – Den Hartog (Sel) Evi Vivaldi M1 P 15 Woudruiters, RV. 193,5
 
3 746158MB Belle Boschman (Sel) Amora Karandasj M1 P 15 Dijkruiters Groessen e.o., RV. 185,5
4 808140VO Nanke Oosterink Vivid Koriander M1 P 15 Hummelo, RV. 184
5 872710ZB Chantal Bastiaan (Sel) Zamba Samba Hit M1 P 15 Nijgraaf, RV. De 183
6 809623IH Ingrid Hooijman (Sel) Indy Armani M1 P 15 Liemers (PV), RV. 181,5
7 812794GD Sanne Demkes (Sel) Galatea-utopia Oscar M1 P 15 Varsseveld e.o., RV. 180
8 730433BH Hanneke Held Bachelor Salvatore M1 P 15 Loenermarkruiters, RV. 177,5
x 741648BD Myrthe Van der Duijs (HC) Bronsbergen’s Calando Chin Chin M1 P 15 Zevensteen, RV. 172

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Joosten Makelaardij

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: EQ Repro Consultancy

Ring 3
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Grosman – Bomers, A.M.G.P.

M2/P, proef 20 (13 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 737235FS Natasja Schiphorst – Holders (Sel) Faithful Wynton M2 P 20 Zevensteen, RV. 199,5
2 697826FH Ingrid Van Huissteden (Sel) Finn Tw Warrant M2 P 20 Nijgraaf, RV. De 194
3 802507DB Ilianne Boumans (Sel) Dark Lady De La Vega M2 P 20 Angerlo Keppel Langerak, RV. 190
4 864151DP Monique Peperkamp (Sel) Dancing Queen Dr. Doolittle M2 P 20 Liemers (PV), RV. 187,5
 
5 678357BK Bianca Kelderman – Wanders Britney Johnson M2 P 20 Bosruiters, RV. 182,5
6 787319WB Sanne Van den Berg Warner Flamenco Desemilly M2 P 20 Graafschap, RV. 175,5
7 853981HS Maelynn Stam Hidden june Zambuka M2 P 20 Graafschap, RV. 172,5
8 811815JE Nicole Elizen Jersey Juravel A.5826 Ox M2 P 20 Hengelo Gelderland, RV en PC 170,5
9 693971EM Dien Malskat (Sel) Elfie Cartani M2 P 20 Angerlo Keppel Langerak, RV. 168,5
10 538215MP Maaike Peelen Manuela M2 P 20 Boleemruiters, RV. 167,5
11 698271FH Marian Holewijn Fayette Canturano M2 P 20 Bahr, RV. 166
12 745791EW Anke Woerts Evanto Vitens M2 P 20 Graafschap, RV. 160,5
13 780503GB Dionne Breur (Sel) Gold Boy VDT Nothing To Lose 95.5428 M2 P 20 Baerleruiters, RV. 160
x 548228FL Nienke Lieferink (Sel) Fhee Van De Smidshof Sturm M2 P 20 RV. Ruitersportvereniging Barchem NG
  753903AS Anne Salemink Amy Sirius M2 P 20 Lichtenvoorde (HV), RV. NG

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: EQ Repro Consultancy

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
IJsboerdery de Steenoven

Ring 4
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 09:15

Jury bij C: Aufenacker, A.O.

M2/P, proef 19 (12 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 737235FS Natasja Schiphorst – Holders (Sel) Faithful Wynton M2 P 19 Zevensteen, RV. 190,5
2 745791EW Anke Woerts Evanto Vitens M2 P 19 Graafschap, RV. 189,5
3 864151DP Monique Peperkamp (Sel) Dancing Queen Dr. Doolittle M2 P 19 Liemers (PV), RV. 186,5
 
4 802507DB Ilianne Boumans (Sel) Dark Lady De La Vega M2 P 19 Angerlo Keppel Langerak, RV. 182
5 697826FH Ingrid Van Huissteden (Sel) Finn Tw Warrant M2 P 19 Nijgraaf, RV. De 181
6 693971EM Dien Malskat Elfie Cartani M2 P 19 Angerlo Keppel Langerak, RV. 181
7 780503GB Dionne Breur (Sel) Gold Boy VDT Nothing To Lose 95.5428 M2 P 19 Baerleruiters, RV. 180
8 787319WB Sanne Van den Berg Warner Flamenco Desemilly M2 P 19 Graafschap, RV. 178,5
9 853981HS Maelynn Stam Hidden june Zambuka M2 P 19 Graafschap, RV. 177,5
10 678357BK Bianca Kelderman – Wanders Britney Johnson M2 P 19 Bosruiters, RV. 174
11 698271FH Marian Holewijn Fayette Canturano M2 P 19 Bahr, RV. 172,5
12 811815JE Nicole Elizen Jersey Juravel A.5826 Ox M2 P 19 Hengelo Gelderland, RV en PC 171
x 548228FL Nienke Lieferink (Sel) Fhee Van De Smidshof Sturm M2 P 19 RV. Ruitersportvereniging Barchem NG
  753903AS Anne Salemink Amy Sirius M2 P 19 Lichtenvoorde (HV), RV. NG

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
IJsboerdery de Steenoven

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Galerie Atelier De Bisschop

Ring 5 20/60
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 10:48

Jury bij C: Dikken, F.L.

Z1/P, proef 24 (13 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 872026JR Noortje Radstake (Sel) Justin Dunkelbraun JVR Johnson Z1 P 24 Grensruiters, RV. 246,5
2 845714CK Lisette Wissing – Kwakkel (Sel) Cum Laude Sorento Z1 P 24 Liemers (PV), RV. 232
3 662794DM Daphne Mattijssen (Sel) Dirk Jazz Z1 P 24 Hummelo, RV. 223,5
4 543154JF Sandra Kamping – Freriks (Sel) Jenson Johnson Z1 P 24 Liemers (PV), RV. 223
 
5 832580WB Dionne Breur (Sel) Wise Guy S Jazz Z1 P 24 Baerleruiters, RV. 218
6 829237QB Michelle Bruil (Sel) Quite Real ’n Red Quasar de Charry Z1 P 24 Nijgraaf, RV. De 217,5
7 710236DR Marlies Roessink (Sel) Don Zagea Spielberg Z1 P 24 Gompert, RV. 211
8 814518HJ Purdey Jansen (Sel) Hidaya Bretton Woods Z1 P 24 Liemers (PV), RV. 209,5
9 538990ZS Birgit Sachtleven – Ruys Ziezo Now Or Never M Z1 P 24 Hummelo, RV. 208,5
10 807504DB Ariska Van den Berg Doortje Zucchero Z1 P 24 Graafschap, RV. 203,5
11 625195DE Mirjam Eykelenboom Davinci Spielberg Z1 P 24 Grensruiters, RV. 203,5
12 741531SB Tessa Bouwmeister (Sel) Samiro Sandreo Z1 P 24 Hengelo Gelderland, RV en PC 197,5
13 719013TB Hanneke Buyvoets (Sel) Tiesto Haarlem Z1 P 24 Nijgraaf, RV. De 191,5

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Galerie Atelier De Bisschop

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
De Travel Club Evelyn Kreunen

Ring 6 20/60
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 11:03

Jury bij C: Pul, B.J.A.M.

Z1/P, proef 23 (14 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 872026JR Noortje Radstake (Sel) Justin Dunkelbraun JVR Johnson Z1 P 23 Grensruiters, RV. 225,5
2 832580WB Dionne Breur (Sel) Wise Guy S Jazz Z1 P 23 Baerleruiters, RV. 222
3 662794DM Daphne Mattijssen (Sel) Dirk Jazz Z1 P 23 Hummelo, RV. 219,5
4 829237QB Michelle Bruil (Sel) Quite Real ’n Red Quasar de Charry Z1 P 23 Nijgraaf, RV. De 215
 
5 772928ZW Susan Willemsen Zega Tolando Z1 P 23 Hummelo, RV. 214
6 719013TB Hanneke Buyvoets (Sel) Tiesto Haarlem Z1 P 23 Nijgraaf, RV. De 213
7 814518HJ Purdey Jansen (Sel) Hidaya Bretton Woods Z1 P 23 Liemers (PV), RV. 213
8 807504DB Ariska Van den Berg Doortje Zucchero Z1 P 23 Graafschap, RV. 212,5
9 543154JF Sandra Kamping – Freriks (Sel) Jenson Johnson Z1 P 23 Liemers (PV), RV. 212
10 710236DR Marlies Roessink (Sel) Don Zagea Spielberg Z1 P 23 Gompert, RV. 208
11 845714CK Lisette Wissing – Kwakkel (Sel) Cum Laude Sorento Z1 P 23 Liemers (PV), RV. 205
12 625195DE Mirjam Eykelenboom (Sel) Davinci Spielberg Z1 P 23 Grensruiters, RV. 204,5
13 741531SB Tessa Bouwmeister Samiro Sandreo Z1 P 23 Hengelo Gelderland, RV en PC 204
14 538990ZS Birgit Sachtleven – Ruys Ziezo Now Or Never M Z1 P 23 Hummelo, RV. 204

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
De Travel Club Evelyn Kreunen

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Hippisch Centrum Groot-Zande

Ring 5 20/60
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 10:00

Jury bij C: Dikken, F.L.

Z2/P, proef 28 (4 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 877585GH Mireille Ten Have (Sel) G.Akkermans Golden Golias Totilas Z2 P 28 Sylawald, RV. 218,5
 
2 658321DR Susan Rijksen – Te Winkel (Sel) Domani Jazz Z2 P 28 Hummelo, RV. 214,5
3 662267DW Linda Waard (Sel) Donovan Santano Z2 P 28 Gompert, RV. 210
4 678719CB Tamara Buunk (Sel) Claudia Ld Johnson Z2 P 28 Bahr, RV. 200

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Hippisch Centrum Groot-Zande

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Tampo Tech BV

Ring 6 20/60
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 10:15

Jury bij C: Pul, B.J.A.M.

Z2/P, proef 27 (4 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 877585GH Mireille Ten Have (Sel) G.Akkermans Golden Golias Totilas Z2 P 27 Sylawald, RV. 230,5
 
2 678719CB Tamara Buunk (Sel) Claudia Ld Johnson Z2 P 27 Bahr, RV. 216
3 662267DW Linda Waard (Sel) Donovan Santano Z2 P 27 Gompert, RV. 215
4 658321DR Susan Rijksen – Te Winkel (Sel) Domani Jazz Z2 P 27 Hummelo, RV. 207,5

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Tampo Tech BV

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: RADMER Arbeidsadvies

Ring 5 20/60
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 10:32

Jury bij C: Dikken, F.L.

ZZL/P, proef 32 (2 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 455710VV Manouk Tankink – Visschers Vilando Don Primaire ZZL P 32 Zevensteen, RV. 239
 
2 671971CL Ireen De Leeuw Catch Me Florett As ZZL P 32 Winterswijkse Ruiterclub, RV. 231,5

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: RADMER Arbeidsadvies

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Mulder Hop Schilders

Ring 6 20/60
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 10:47

Jury bij C: Pul, B.J.A.M.

ZZL/P, proef 31 (2 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 671971CL Ireen De Leeuw Catch Me Florett As ZZL P 31 Winterswijkse Ruiterclub, RV. 229,5
 
2 455710VV Manouk Tankink – Visschers Vilando Don Primaire ZZL P 31 Zevensteen, RV. 225

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Mulder Hop Schilders

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Reinbouw

Springring Springring 1
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 10:00

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Oudhof, J.J.W.
Jury: Merkus, C.J.

BB80/P-BB90/P (12 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 stijl1
1 867612EN Isis Niels (Sel) Easy Boy Van De Doornhaag Berlin BB90 P   Nijgraaf, RV. De 0 75,0
2 878917HK Matty Klein gotink Hatschi Van Gogh BB90 P   Bronckhorster Ruitervrienden, RV. 0 68,5
3   Imke Huirne Why Not   BB90 P   Boleemruiters, PC. De 6 64,0
 
4   Barbara Van de Sand Casino Royal   BB90 P   Nijgraaf, RV. De 8 66,5
5 807504DB Ariska Van den Berg Doortje Zucchero BB80 P   Graafschap, RV. 10 64,0
6   Barbara Van de Sand Casino Royal   BB80 P   Nijgraaf, RV. De 13 66,5
7 698554EM Martine Middelbrink (Sel) Elvira Contador BB90 P   Grensruiters, RV. 22 64,0
x 608592CL Jan Loskamp (Sel) Caluna Sam R BB90 P   Bosruiters, RV. Uit2  
  854177HS Laura Simonides Higgens Z Huntsville BB90 P   Liemers (PV), RV. Uit2  
  808036DP Cezanne Peerdeman (Sel) De Rosse Wandor Van De Mispelaere BB90 P   Hummelo, RV. NG  
    Julian Kok (HC) Arezzo   BB90 P   Angerlo Keppel Langerak, RV. 0  
    Alwin Berendsen (HC) Kick Me Promesse   BB90 P   Nijgraaf, RV. De 4  
    Alwin Berendsen (HC) Keep Happy   BB80 P   Nijgraaf, RV. De 8  

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Reinbouw

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Reinbouw

Springring Springring 1
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 10:00

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Oudhof, J.J.W.
Jury: Merkus, C.J.

BB80/P-BB90/P, 2e parcours (6 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 stijl1
1 846792HL Daphne Lintsen (Sel) Hero Londontimes BB90 P 2e Eilandruiters, RV. 0 71,0
 
2 751228AS Mellany Schiphorst (Sel) Aila Weltino BB90 P 2e Hengelo Gelderland, RV en PC 0 68,5
x   Julian Kok (HC) Arezzo   BB90 P 2e Angerlo Keppel Langerak, RV. 4  
  882314JW Anneke Niels – Van Wijngaarden (HC) Jikkelana   BB90 P 2e Nijgraaf, RV. De 4  
    Alwin Berendsen (HC) Kick Me Promesse   BB90 P 2e Nijgraaf, RV. De 4  
  854177HS Laura Simonides (HC) Higgens Z Huntsville BB90 P 2e Liemers (PV), RV. 4  

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Reinbouw

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: REBOgroep

Springring Springring 1
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 11:15

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Oudhof, J.J.W.
Jury: Merkus, C.J.

B/P (25 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 867726JD Remco Damhuis Jargoon El Salvador B P   Nijgraaf, RV. De 0 75,0 0 83,0
2 730706DL Daphne Lintsen (Sel) Deandra De La plaine Cassini II B P   Eilandruiters, RV. 0 80,0 0 82,5
3 872340WE Bente Engelen (Sel) Whitestone Silverstone B P   Dijkruiters Groessen e.o., RV. 0 75,0 0 81,0
4 846792HL Daphne Lintsen (Sel) Hero Londontimes B P   Eilandruiters, RV. 0 80,0 0 80,0
5 835907HA Jade Albers Hollywood Tolan R B P   IJsselruiters, RV. 0 75,5 0 78,0
6 846348DB Etty De Boer (Sel) Dredlock Doubledated Stegenees D.d.h. B P   Nijgraaf, RV. De 0 71,0 0 77,5
 
7 854314HG Robin Giesen (Sel) Hattrick Namelus R B P   Liemers (PV), RV. 0 77,5 0 77,5
8 869365ID Denise Daniels (Sel) It’s Quality G Quality Time B P   Dijkruiters Groessen e.o., RV. 0 75,5 0 75,5
9 860062HG Robin Giesen (Sel) Holly Hunter Of Dalwhinnie Tangelo Van De Zuuthoeve B P   Liemers (PV), RV. 0 71,0 0 73,0
10 698554EM Martine Middelbrink (Sel) Elvira Contador B P   Grensruiters, RV. 0 71,0 0 71,0
11 726398EM Tineke Martens (Sel) Escobar Zanzibar B P   Baerleruiters, RV. 0 68,5 0 69,0
12 819026TK Lobke Klein teselink (Sel) Tidjet Coktail Jet B P   Zevensteen, RV. 0 68,5 0 68,5
13 847145IJ Maud Janssen (Sel) Infinity D Starpower B P   Liemers (PV), RV. 0 80,0 4 80,0
14 845465LH Hanneke Held Lazy Sioux xx Sleeping Indian xx B P   Loenermarkruiters, RV. 0 72,0 4 72,0
15 844018DV Maike Vermeer (Sel) Delotte Z Del Piero L’avenir B P   Nijgraaf, RV. De 0 64,0 4 64,0
16 867612EN Isis Niels (Sel) Easy Boy Van De Doornhaag Berlin B P   Nijgraaf, RV. De 0 77,5    
17 857254ID Anouk Dolman (Sel) Isaak Don Diablo B P   Nijgraaf, RV. De 4 77,5    
18 800709EH Alex Huirne Ecoline Xequoia Unaniem B P   Boleemruiters, RV. 4 69,0    
19 751228AS Mellany Schiphorst (Sel) Aila Weltino B P   Hengelo Gelderland, RV en PC 4 68,5    
20 882314JW Anneke Niels – Van Wijngaarden Jikkelana   B P   Nijgraaf, RV. De 8      
21 808036DP Cezanne Peerdeman (Sel) De Rosse Wandor Van De Mispelaere B P   Hummelo, RV. 9 68,5    
x 738861BA Carlita Aberson Eclips Whitaker B P   Hummelo, RV. Uit2      
  608592CL Jan Loskamp (Sel) Caluna Sam R B P   Bosruiters, RV. NG      
  854177HS Laura Simonides (Sel) Higgens Z Huntsville B P   Liemers (PV), RV. NG      
  879633NK Julian Kok (HC) Nabab de Calando Nabab De Reve B P   Angerlo Keppel Langerak, RV. 1      
  555670BH Marije Ten Have (HC) Balisto Tangelo Van De Zuuthoeve B P   Boleemruiters, RV. 4      
    Sharon Severein (HC) Koanita   B P   Nijgraaf, RV. De 8      

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: REBOgroep

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: REBOgroep

Springring Springring 1
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 11:15

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Oudhof, J.J.W.
Jury: Merkus, C.J.

B/P, 2e parcours (7 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 stijl1
1 869365ID Denise Daniels (Sel) It’s Quality G Quality Time B P 2e Dijkruiters Groessen e.o., RV. 0 75,5
2 808036DP Cezanne Peerdeman De Rosse Wandor Van De Mispelaere B P 2e Hummelo, RV. 0 71,0
 
3 848341DE Hans Evers (Sel) Dardento Cardento B P 2e Liemers (PV), RV. 0 70,0
4 819026TK Lobke Klein teselink (Sel) Tidjet Coktail Jet B P 2e Zevensteen, RV. 4 75,0
5 726398EM Tineke Martens (Sel) Escobar Zanzibar B P 2e Baerleruiters, RV. 4 71,5
x 781948HK Amber Kreijtz Hey balloon Ultimo B P 2e Zevensteen, RV. Uit2  
  879633NK Julian Kok (HC) Nabab de Calando Nabab De Reve B P 2e Angerlo Keppel Langerak, RV. 4  

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: REBOgroep

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Clairfort Advocaten

Springring Springring 1
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 13:15

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Oudhof, J.J.W.
Jury: Merkus, C.J.

L/P (28 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 698099FB Jessie Bouwmeester (Sel) Flow Amadeus L P   Grensruiters, RV. 0 77,16 0 42,42
2 861173JB Eddie Brinkman (Sel) Julius Caesar B. I’m Special de Muze L P   Gorssel-Zutphen, RV. 0 74,31 0 45,2
3 852155JB Eddie Brinkman (Sel) Jumbo B. Starpower L P   Gorssel-Zutphen, RV. 0 74,80 0 45,79
4 694787DS Anne Sijthoff Diva S. Jupilot L P   Varsseveld e.o., RV. 0 72,97 0 46,43
5 863424GB Kirsten Brinkman (Sel) Grappa Breitling LS L P   Gorssel-Zutphen, RV. 0 77,33 0 46,9
6 638598DW Britt Winkelhorst (Sel) Douwe Verdi L P   Sterruiters, RV. 0 77,93 4 40,50
7 872973BH Kim Holman (Sel) La Vie Est Belle Colandro L P   Nijgraaf, RV. De 0 79,29 4 49,37
 
8 862960EB Esmay Brussen Ernesto HZ Ukato L P   Roosendaal, RV. 0 75,87 4 49,91
9 882035IH Vera Huntink Irava   L P   Vestingruiters, RV. 0 78,24 8 51,27
10 835907HA Jade Albers Hollywood Tolan R L P   IJsselruiters, RV. 4 64,89    
11 852496JB Jeroen Bakker Julianette Ws Harley Vdl L P   Oost-Veluwse R.J.V., RV. 4 70,29    
12 876114BB Esmay Brussen Bon Ami Sarantos L P   Roosendaal, RV. 4 76,00    
13 880158IB Tim Breeschoten It’S Bubertha Elvis Ter Putte L P   Voornruiters, RV. De 4 76,39    
14 732548BR Janneke Rorijs (Sel) Bryant E Unaniem L P   Baerleruiters, RV. 4 77,56    
15 863179JK Sjoerd Kommers Jumper D’Oase Cardento L P   Prins Auvergne, RV. 4 81,33    
16 878052JS Sharon Severein (Sel) Jinea Elvis Ter Putte L P   Nijgraaf, RV. De 4 81,5    
17 849157IH Vera Huntink Iris Harley Vdl L P   Vestingruiters, RV. 4 81,78    
18 555670BH Marije Ten Have (Sel) Balisto Tangelo Van De Zuuthoeve L P   Boleemruiters, RV. 5 86,27    
19 882034BH Vera Huntink Boet   L P   Vestingruiters, RV. 8 71,64    
20 730433BH Hanneke Held Bachelor Salvatore L P   Loenermarkruiters, RV. 8 75,24    
21 875695JB Tim Breeschoten Jasper Cidane L P   Voornruiters, RV. De 8 98,74    
22 808140VO Nanke Oosterink (Sel) Vivid Koriander L P   Hummelo, RV. 12 71,26    
23 869847SH Jesse Huirne (Sel) Sangria Stakkato Dream L P   Boleemruiters, RV. 12 77,72    
24 848341DE Hans Evers (Sel) Dardento Cardento L P   Liemers (PV), RV. 12 80,51    
25 730706DL Daphne Lintsen (Sel) Deandra De La plaine Cassini II L P   Eilandruiters, RV. 12 82,64    
26 857687QS Jitske Schuurman (Sel) Qwien Geen L P   Liemers (PV), RV. 15 93,42    
x 797042HR Anne-marie Reulink Hi’ laila special z Namelus R L P   IJsselruiters, RV. Uit11      
  781948HK Amber Kreijtz (Sel) Hey balloon Ultimo L P   Zevensteen, RV. NG      
  870404JB Tim Breeschoten Jupiter Vigo D’ Arsouilles L P   Voornruiters, RV. De NG      
    Anna Makovska (HC) Jericho Grandia Verdi L P     12      

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Clairfort Advocaten

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Clairfort Advocaten

Springring Springring 1
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 13:15

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Oudhof, J.J.W.
Jury: Merkus, C.J.

L/P, 2e parcours (9 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 tijd1
1 872973BH Kim Holman (Sel) La Vie Est Belle Colandro L P 2e Nijgraaf, RV. De 0 73,72
2 882035IH Vera Huntink Irava   L P 2e Vestingruiters, RV. 0 75,27
 
3 698099FB Jessie Bouwmeester (Sel) Flow Amadeus L P 2e Grensruiters, RV. 4 75,94
4 849157IH Vera Huntink Iris Harley Vdl L P 2e Vestingruiters, RV. 5 85,16
5 882034BH Vera Huntink Boet   L P 2e Vestingruiters, RV. 8 71,28
6 869847SH Jesse Huirne Sangria Stakkato Dream L P 2e Boleemruiters, RV. 8 77,86
7 732548BR Janneke Rorijs Bryant E Unaniem L P 2e Baerleruiters, RV. 8 78,91
8 857687QS Jitske Schuurman (Sel) Qwien Geen L P 2e Liemers (PV), RV. 8 81,98
x 881980TK Sjoerd Kommers (HC) The Gentleman HH Eldorado Van De Zeshoek L P 2e Prins Auvergne, RV. 0 85,27

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Clairfort Advocaten

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Thoma van Dijk Siebelink Makelaars

Springring Springring 1
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 15:31

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Oudhof, J.J.W.
Jury: Merkus, C.J.

M/P-Z/P-ZZ/P (11 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 714103MW Sophie Wasseveld Möhoeve E.t. Toulon M P   Varus, PC. 0 73,95 0 42,05
2 797043HM Melony Van Manen Hurbie Carrera Z P   Valouwe, RV. 0 78,45 0 56,9
3 810776HA Anouk Arendsen (Sel) Heidy mz Zambesi M P   Zelhem En Omstreken, RV. 0 79,02 4 55,81
 
4 862960EB Esmay Brussen Ernesto HZ Ukato M P   Roosendaal, RV. 4 76,02    
5 874918FB Erwin de Bruin Falco SK Vigo D’ Arsouilles M P   Engruiters, RV. 4 77,62    
6 654846CN Doreen Niels Chunk Vancouver M P   Baerleruiters, RV. 4 82,90    
7 699227CH Fleur Van Haren (Sel) Cleopatra Heartbreaker Z P   Zelhem En Omstreken, RV. 8 71,93    
8 815493HB Alwin Berendsen (Sel) Hardousch Biscayo ZZ P   Nijgraaf, RV. De 8 75,44    
9 815493HB Alwin Berendsen Hardousch Biscayo Z P   Nijgraaf, RV. De 8 75,48    
10 737920DW Manon Wensink (Sel) Dreamer Quasimodo Vd Molendreef M P   IJsselruiters, RV. 11 94,97    
x 797042HR Anne-marie Reulink Hi’ laila special z Namelus R M P   IJsselruiters, RV. NG      
  881980TK Sjoerd Kommers (HC) The Gentleman HH Eldorado Van De Zeshoek M P   Prins Auvergne, RV. 0 84    

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Thoma van Dijk Siebelink Makelaars

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:

Springring Springring 1
Datum: 01-06-2019
Aanvang: 15:31

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Oudhof, J.J.W.
Jury: Merkus, C.J.

M/P-Z/P-ZZ/P, 2e parcours (2 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 tijd1
1 737920DW Manon Wensink (Sel) Dreamer Quasimodo Vd Molendreef M P 2e IJsselruiters, RV. 4 74,27
 
2 654846CN Doreen Niels Chunk Vancouver M P 2e Baerleruiters, RV. 4 81,99
x 817700HL Mareille Lentfert (Sel) Heyli Verdi M P 2e Molenruiters, RV. NG  

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:

Terug naar de top


Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)