Uitslagen Pony’s ’18

 

Lijst uitslagen gemaakt op: 10-06-2018 22:52:26


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
In het Groen (Hovenier Evers)

Ring 1
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 09:00

 

Jury bij C: Willems, M.I.

 

B/A-B/B-B/C, proef 4 (8 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Linde Harmsen (Sel) Zodiac Eyarth Caradog B C 4 Hengelo Gelderland, PC. 186,5
2 Laura Klaassen (Sel) Duo Penotti B B 4 Dijkruiters Groessen E.o., PC. De 184,5
3 Fiene Bakker (Sel) Danger B C 4 Liemers (PV), PC. De 184,5
4 Job Matser (Sel) Knoet Vader Onbekend B B 4 Nijgraaf, PC. De 181
5 Tessel Van den Berg (Sel) Super Hero Cadlanvalley Goldstar B C 4 Hummelo, PC. 178,5
6 Diede Meerbeek Fjury B A 4 Zevensteen, PC. De 177
7 Jasmijn Koskamp (Sel) Frieda Pegassus of Netherly B A 4 Grensruiters, PC. De 175,5
8 Guusje Haagsma Jessy B B 4 Gompert, PC. De 175

B/D-B/E, proef 4 (12 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Marleen Heijting (Sel) Hattrick Today Wonder Make My World B E 4 Zevensteen, PC. De 200
2 Nio Jansen (Sel) Joris Vader Onbekend B E 4 Sylawald, PC. 198,5
3 Marieke Kramers (Sel) Cartago Casper B E 4 Hummelo, PC. 196,5
4 Ellen Arends (Sel) Geralja’s Cognac Verdi de 422 B D 4 Boleemruiters, PC. De 193
5 Lotte Pennings (Sel) Quickly Rusty B D 4 Diekshuus BV, Paardensportcentrum 191,5
6 Elise Hendrikx (Sel) Jet-minx B D 4 Zevensteen, PC. De 190
7 Milou Stam (Sel) Suzie Vader Onbekend B D 4 Doornslagruiters, PC. De 190
8 Indra Boelhouwer (Sel) Matcho Nieuwmoeds Patrick B D 4 Varus, PC. 187,5
Indy van Dijk Gallant’s Dynamite B E 4 Zelhem En Omstreken, PC. 187,5
10 Nelleke Minkhorst (Sel) Nikita Marieton’s Midnight B D 4 Hummelo, PC. 182,5
11 Fabiënne Schiphorst Noble van de Horst Vader Onbekend B E 4 Zevensteen, PC. De 178
12 Luka Bouwmeester (Sel) Noah Orchard Wildeman B D 4 Grensruiters, PC. De 172
x Lisa Koster (Sel) Liberty B E 4 Aalten, PC. NG

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
In het Groen (Hovenier Evers)

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Spar Van Duuren

Ring 2
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 09:30

 

Jury bij C: Wassink, J.H.

 

B/A-B/B-B/C, proef 3 (6 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Fiene Bakker (Sel) Danger B C 3 Liemers (PV), PC. De 185,5
2 Job Matser (Sel) Knoet Vader Onbekend B B 3 Nijgraaf, PC. De 178,5
3 Guusje Haagsma Jessy B B 3 Gompert, PC. De 175,5
4 Tessel Van den Berg (Sel) Super Hero Cadlanvalley Goldstar B C 3 Hummelo, PC. 172,5
5 Linde Harmsen (Sel) Zodiac Eyarth Caradog B C 3 Hengelo Gelderland, PC. 171
6 Jasmijn Koskamp (Sel) Frieda Pegassus of Netherly B A 3 Grensruiters, PC. De 162,5

B/D-B/E, proef 3 (14 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Marieke Kramers (Sel) Cartago Casper B E 3 Hummelo, PC. 190
2 Marleen Heijting (Sel) Hattrick Today Wonder Make My World B E 3 Zevensteen, PC. De 190
3 Fabiënne Schiphorst Noble van de Horst Vader Onbekend B E 3 Zevensteen, PC. De 189,5
4 Indra Boelhouwer Matcho Nieuwmoeds Patrick B D 3 Varus, PC. 187
5 Elise Hendrikx (Sel) Jet-minx B D 3 Zevensteen, PC. De 185,5
6 Elcke Nusselder (Sel) Fee Marlon B E 3 Hummelo, PC. 185
7 Lotte Pennings (Sel) Quickly Rusty B D 3 Diekshuus BV, Paardensportcentrum 182,5
8 Nelleke Minkhorst Nikita Marieton’s Midnight B D 3 Hummelo, PC. 180
9 Indy van Dijk Gallant’s Dynamite B E 3 Zelhem En Omstreken, PC. 179,5
10 Ellen Arends (Sel) Geralja’s Cognac Verdi de 422 B D 3 Boleemruiters, PC. De 178,5
11 Luka Bouwmeester (Sel) Noah Orchard Wildeman B D 3 Grensruiters, PC. De 175,5
12 Janine Menting (Sel) Esterre Onno S B E 3 Hummelo, PC. 173,5
13 Milou Stam (Sel) Suzie Vader Onbekend B D 3 Doornslagruiters, PC. De 173
x Lisa Koster (Sel) Liberty B E 3 Aalten, PC. NG
Nio Jansen (HC) Joris Vader Onbekend B E 3 Sylawald, PC. 196,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Spar Van Duuren

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Pelgrom Garagebedrijf

Ring 3
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 09:00

 

Jury bij C: Prins, H.L.

 

L1/A-L1/B-L1/C, proef 8 (6 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Ize Herwers (Sel) Bizarro Bonito Stoukjeshoeve de Niro L1 B 8 Hengelo Gelderland, PC. 206
2 Lynn Kelderman Jeroentje LLangeitho Tarquin L1 C 8 Gompert, PC. De 196
3 Nika Wittebrood (Sel) Cumano Llanfilo Amber’s Spirit L1 B 8 Gompert, PC. De 192,5
4 Maaike Venema (Sel) Spetter L1 C 8 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 189,5
5 Nova Driessen (Sel) HC’s Beauty Astral L1 C 8 Boleemruiters, PC. De 184
6 Anne Hoof (Sel) Suprise L1 C 8 Liemers (PV), PC. De 165,5
x Anouk Knuman (Sel) Bibi L1 C 8 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De NG

L1/D-L1/E, proef 8 (10 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Jitske Schuurman (Sel) Enjoy-l Rubiquil L1 E 8 Liemers (PV), PC. De 213,5
2 Naomi Kok (Sel) Champ C’est la Vie L1 D 8 Nijgraaf, PC. De 207,5
3 Hedi Minkhorst (Sel) No Limit Nagorny Ox L1 E 8 Hummelo, PC. 195
4 Janne Jolink (Sel) Moonlight Reekamp’s Eclips L1 D 8 Hengelo Gelderland, PC. 193
5 Myrthe Capel (Sel) Caramba L1 E 8 Zelhem En Omstreken, PC. 188,5
6 Demi Van Eerden Baros Amira Zvara Marifnaash L1 D 8 Aalten, PC. 187
7 Silke Kemperman Hardohoeve’s Boris Compagnon’s Humphrey L1 E 8 Gorssel-Zutphen, PC. 184
8 Jessy ten Pas Deefrie PCM Vader Onbekend L1 D 8 Lichtenvoorde (HV), PC. 183
9 Lizette Wagemaker Ipswich Town HCG Orchard Wildeman L1 D 8 Groesbeek, Hippisch Centrum 182,5
10 Meike Kemperman Gorby Nieuwmoed’s Patrick L1 D 8 Gorssel-Zutphen, PC. 176,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Pelgrom Garagebedrijf

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Schuurman Hindernissen en Omheiningen

Ring 4
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 09:15

 

Jury bij C: Heijden – Van Haaften, C.J. Van der

 

L1/A-L1/B-L1/C, proef 7 (6 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Ize Herwers (Sel) Bizarro Bonito Stoukjeshoeve de Niro L1 B 7 Hengelo Gelderland, PC. 189,5
2 Nika Wittebrood (Sel) Cumano Llanfilo Amber’s Spirit L1 B 7 Gompert, PC. De 186
3 Lynn Kelderman Jeroentje LLangeitho Tarquin L1 C 7 Gompert, PC. De 180
4 Maaike Venema (Sel) Spetter L1 C 7 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 177
5 Anne Hoof (Sel) Suprise L1 C 7 Liemers (PV), PC. De 175
6 Nova Driessen (Sel) HC’s Beauty Astral L1 C 7 Boleemruiters, PC. De 168,5
x Anouk Knuman (Sel) Bibi L1 C 7 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De NG

L1/D-L1/E, proef 7 (10 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Jitske Schuurman (Sel) Enjoy-l Rubiquil L1 E 7 Liemers (PV), PC. De 193,5
2 Lizette Wagemaker Ipswich Town HCG Orchard Wildeman L1 D 7 Groesbeek, Hippisch Centrum 182,5
3 Myrthe Capel (Sel) Caramba L1 E 7 Zelhem En Omstreken, PC. 182
4 Demi Van Eerden Baros Amira Zvara Marifnaash L1 D 7 Aalten, PC. 181
5 Hedi Minkhorst (Sel) No Limit Nagorny Ox L1 E 7 Hummelo, PC. 180
6 Bregje Minkhorst Nikita Marieton’s Midnight L1 D 7 Hummelo, PC. 180
7 Silke Kemperman Hardohoeve’s Boris Compagnon’s Humphrey L1 E 7 Gorssel-Zutphen, PC. 180
8 Janne Jolink (Sel) Moonlight Reekamp’s Eclips L1 D 7 Hengelo Gelderland, PC. 173,5
9 Meike Kemperman Gorby Nieuwmoed’s Patrick L1 D 7 Gorssel-Zutphen, PC. 168,5
10 Jessy ten Pas Deefrie PCM Vader Onbekend L1 D 7 Lichtenvoorde (HV), PC. 168,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Schuurman Hindernissen en Omheiningen

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Berendsen Paardentrailers & Omheiningen

Ring 1
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 13:00

 

Jury bij C: Honkoop, C.

 

BB/A-BB/B-BB/C, proef 2 (1 combinatie)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Tess te Boekhorst (Sel) Shadow BB A 2 183

BB/D-BB/E, proef 2 (3 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Jiske Monchen Inviolata’s Czarina BB D 2 197
2 Anna Pennings Quickly Rusty BB D 2 Diekshuus BV, Paardensportcentrum 193,5
3 Feya Weijers Wannadoo BB D 2 Hummelo, PC. 186,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Berendsen Paardentrailers & Omheiningen

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
HCR de Gouden Karper

Ring 2
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 13:15

 

Jury bij C: Jolink – Kempers, M.

 

BB/A-BB/B-BB/C, proef 1 (1 combinatie)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Tess te Boekhorst (Sel) Shadow BB A 1 192,5

BB/D-BB/E, proef 1 (3 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Feya Weijers Wannadoo BB D 1 Hummelo, PC. 212,5
2 Anna Pennings Quickly Rusty BB D 1 Diekshuus BV, Paardensportcentrum 194
3 Jiske Monchen Inviolata’s Czarina BB D 1 185,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
HCR de Gouden Karper

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Home Sweet Home & Garden

Ring 1
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 13:32

 

Jury bij C: Honkoop, C.

 

L2/A-L2/B-L2/C, proef 12 (2 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Fenne Van den Berg (Sel) Super Lutmars’ Milan Spring Star’s Spirit L2 C 12 Hummelo, PC. 192,5
2 Charlotte Koskamp (Sel) La Coste Vader Onbekend L2 B 12 Grensruiters, PC. De 170,5

L2/D-L2/E, proef 12 (12 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Linde Hofs (Sel) Huusstede’s Proud Orlando L2 D 12 Liemers (PV), PC. De 206
2 Sterre Buytendijk (Sel) Nelson Polsbury Pirelli L2 D 12 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 195
3 Anniek Oldenziel (Sel) Santo Sereno Santo Amigo L2 E 12 Boleemruiters, PC. De 195
4 Ymke Engelen (Sel) Verona Flemmingh L2 E 12 Dijkruiters Groessen E.o., PC. De 194,5
5 Carmen Jansen (Sel) Sjakie Sjapoer OX L2 D 12 Zelhem En Omstreken, PC. 193,5
6 Nanke Oosterink (Sel) Vivid Koriander L2 E 12 Hummelo, PC. 190
7 Sophie Ten Kate (Sel) Noa Van De Edele Hofstede Leandros Sirik L2 E 12 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 189,5
8 Charlotte Ketz (Sel) Goldwind Empire’s Gentle Verona’s Bo-gi L2 D 12 Gompert, PC. De 185
9 Senne Benen (Sel) Schanebroek’s D-Special Nieuwmoed’s Patrick L2 D 12 Walsruiters, PC. De 184
10 Mies Wullink (Sel) Selesto Vita Nova’s Celesto L2 D 12 Zelhem En Omstreken, PC. 184
Cato Mecking (Sel) Andy Kantje’s Appart L2 D 12 Grensruiters, PC. De 184
12 Birge Lammers Eye Candy Orchard Wildeman L2 E 12 Hengelo Gelderland, PC. 180,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Home Sweet Home & Garden

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Galerie Atelier De Bisschop

Ring 2
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 13:47

 

Jury bij C: Jolink – Kempers, M.

 

L2/A-L2/B-L2/C, proef 11 (2 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Fenne Van den Berg (Sel) Super Lutmars’ Milan Spring Star’s Spirit L2 C 11 Hummelo, PC. 210
2 Charlotte Koskamp (Sel) La Coste Vader Onbekend L2 B 11 Grensruiters, PC. De 174,5

L2/D-L2/E, proef 11 (9 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Ymke Engelen (Sel) Verona Flemmingh L2 E 11 Dijkruiters Groessen E.o., PC. De 195
2 Nanke Oosterink (Sel) Vivid Koriander L2 E 11 Hummelo, PC. 194,5
3 Sophie Ten Kate (Sel) Noa Van De Edele Hofstede Leandros Sirik L2 E 11 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 192
Sterre Buytendijk (Sel) Nelson Polsbury Pirelli L2 D 11 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 192
5 Carmen Jansen (Sel) Sjakie Sjapoer OX L2 D 11 Zelhem En Omstreken, PC. 188,5
6 Mies Wullink (Sel) Selesto Vita Nova’s Celesto L2 D 11 Zelhem En Omstreken, PC. 185,5
7 Cato Mecking (Sel) Andy Kantje’s Appart L2 D 11 Grensruiters, PC. De 185
8 Senne Benen (Sel) Schanebroek’s D-Special Nieuwmoed’s Patrick L2 D 11 Walsruiters, PC. De 180
9 Birge Lammers Eye Candy Orchard Wildeman L2 E 11 Hengelo Gelderland, PC. 167,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Galerie Atelier De Bisschop

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Peters Transport

Ring 5
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 13:00

 

Jury bij C: Harenberg, J.E.

 

Z1/D-Z1/E-Z2/D-Z2/E, proef 24/92 (8 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging prc. C
1 Levi Roeterink (Sel) Major Marlino Z1 D 24 Walsruiters, PC. De 67,647 230 (1)
2 Maud Van Walstijn (Sel) Don Diego Z1 D 24 Hengelo Gelderland, PC. 66,176 225 (2)
3 Maud Van Walstijn (Sel) Anjershof Memorie Vita Nova’s Celesto Z2 D 92 Hengelo Gelderland, PC. 64,634 265 (3)
4 Lotte Visschers Sascha Nieuwmoed’s Nepal Z1 D 24 Ruurlo, PC. 62,500 212,5 (4)
5 Iris Schoenaker (Sel) Donny Z1 D 24 Hummelo, PC. 60,294 205 (5)
6 Tessa Delger Cindi Jackson Z1 E 24 Winterswijkse Ponyclub, PC. 57,500 195,5 (6)
7 Anne Berg Sylvester Moorland’s Crack Z1 D 24 Winterswijkse Ponyclub, PC. 57,353 195 (7)
8 Savannah Brandes Wester Aikema’s Donar Hagelkruis Valentijn Z2 D 92 Oosterhoffruiters, PC. De 56,220 230,5 (8)
x Veerle Heebing (Sel) Davino Du Bois Don Carino Du Bois Z1 E 24 Liemers (PV), PC. De NG (x)

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Peters Transport

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Cavaletti Ruitersport

Ring 6
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 13:15

 

Jury bij C: Pul, B.J.A.M. Van

 

Z1/D-Z1/E-Z2/D-Z2/E, proef 23/91 (8 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging prc. C
1 Levi Roeterink (Sel) Major Marlino Z1 D 23 Walsruiters, PC. De 68,676 233,5 (1)
2 Maud Van Walstijn (Sel) Don Diego Z1 D 23 Hengelo Gelderland, PC. 68,235 232 (2)
3 Maud Van Walstijn (Sel) Anjershof Memorie Vita Nova’s Celesto Z2 D 91 Hengelo Gelderland, PC. 66,667 260 (3)
4 Iris Schoenaker (Sel) Donny Z1 D 23 Hummelo, PC. 66,176 225 (4)
5 Anne Berg Sylvester Moorland’s Crack Z1 D 23 Winterswijkse Ponyclub, PC. 60,294 205 (5)
6 Lotte Visschers Sascha Nieuwmoed’s Nepal Z1 D 23 Ruurlo, PC. 59,559 202,5 (6)
7 Tessa Delger Cindi Jackson Z1 E 23 Winterswijkse Ponyclub, PC. 59,265 201,5 (7)
8 Savannah Brandes Wester Aikema’s Donar Hagelkruis Valentijn Z2 D 91 Oosterhoffruiters, PC. De 57,308 223,5 (8)
x Veerle Heebing (Sel) Davino Du Bois Don Carino Du Bois Z1 E 23 Liemers (PV), PC. De NG (x)

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Cavaletti Ruitersport

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Real Concepts

Ring 3
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 14:23

 

Jury bij C: Harenberg, J.E.

 

M1/D-M1/E, proef 16 (11 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Elles Wisselink Luciano Geen M1 D 16 Varus, PC. 195
2 Nina Luesink (Sel) Delinov Orchard Boginov M1 D 16 Hummelo, PC. 194,5
3 Linde Hofs (Sel) Jacodi’s Bo’s Barclay Woodrow Carisbrooke M1 D 16 Liemers (PV), PC. De 192,5
4 Rianne Berntsen (Sel) Valencio Orchard Boginov M1 E 16 Grensruiters, PC. De 185,5
5 Daphne Heveling (Sel) Orchid’s Presly Watershof Pretendent M1 D 16 Vulcaan, PC. De 183,5
6 Tessa Delger Poppings Annabell Hoppenhof’s Jasper M1 D 16 Winterswijkse Ponyclub, PC. 183
7 Lotte Gaikhorst (Sel) Great Britain Expert Diemen Albaran M1 E 16 Doornslagruiters, PC. De 182
8 Marit Arts (Sel) Lucky Luuk M1 D 16 Doornslagruiters, PC. De 182
9 Liselot Cantineaux (Sel) Sulaatik’s Prestige Sulaatik’s Peter Pan M1 D 16 Liemers (PV), PC. De 176
10 Esther Knook Carnane Victoria Lecarrow King M1 D 16 Varus, PC. 173
x Noa Keun (HC) Geralja’s Olivia Orlando M1 D 16 Markelo, PC. 176,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Real Concepts

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Eisma

Ring 4
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 14:45

 

Jury bij C: Pul, B.J.A.M. Van

 

M1/D-M1/E, proef 15 (7 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Rianne Berntsen (Sel) Valencio Orchard Boginov M1 E 15 Grensruiters, PC. De 199
2 Liselot Cantineaux (Sel) Sulaatik’s Prestige Sulaatik’s Peter Pan M1 D 15 Liemers (PV), PC. De 198,5
3 Daphne Heveling (Sel) Orchid’s Presly Watershof Pretendent M1 D 15 Vulcaan, PC. De 193
4 Elles Wisselink Luciano Geen M1 D 15 Varus, PC. 190
5 Nina Luesink (Sel) Delinov Orchard Boginov M1 D 15 Hummelo, PC. 189
6 Tessa Delger Poppings Annabell Hoppenhof’s Jasper M1 D 15 Winterswijkse Ponyclub, PC. 186,5
x Esther Knook Carnane Victoria Lecarrow King M1 D 15 Varus, PC. NG
Noa Keun (HC) Geralja’s Olivia Orlando M1 D 15 Markelo, PC. 179,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Eisma

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Comfortmix

Ring 1
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 15:32

 

Jury bij C: Honkoop, C.

 

M2/D-M2/E, proef 20 (6 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Eline Menting (Sel) Risco Orchard Red Prince M2 D 20 Hummelo, PC. 187,5
2 Mieke Minkhorst (Sel) Matcho Hatatitla Van De Leliaard M2 D 20 Hummelo, PC. 180,5
3 Genevieve van Dijk Larouscha Le Matsjo M2 E 20 Hummelo, PC. 178,5
4 Regina Kappert Easter Blitz Bb Kantjes Ronaldo M2 D 20 Hamelandse Ruiters, PC. De 174
5 Aniek Breukink What Else Orchard Red Prins M2 E 20 IJsselruiters, PC. De 173
6 Anniek Oldenziel (Sel) Dastin Drobin Xx Liz. M2 E 20 Boleemruiters, PC. De 171,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Comfortmix

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Verkeersschool Striekwold

Ring 2
Datum: 10-06-2018
Aanvang: 15:47

 

Jury bij C: Jolink – Kempers, M.

 

M2/D-M2/E, proef 19 (6 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Aniek Breukink What Else Orchard Red Prins M2 E 19 IJsselruiters, PC. De 190
2 Mieke Minkhorst (Sel) Matcho Hatatitla Van De Leliaard M2 D 19 Hummelo, PC. 189
3 Anniek Oldenziel (Sel) Dastin Drobin Xx Liz. M2 E 19 Boleemruiters, PC. De 180
4 Eline Menting (Sel) Risco Orchard Red Prince M2 D 19 Hummelo, PC. 177,5
5 Regina Kappert Easter Blitz Bb Kantjes Ronaldo M2 D 19 Hamelandse Ruiters, PC. De 170
6 Genevieve van Dijk Larouscha Le Matsjo M2 E 19 Hummelo, PC. 165

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Verkeersschool Striekwold

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Boschland Accountants en De Graafschap Dierenartsen

Datum: 10-06-2018
Aanvang: 10:15 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

 

Jury: Gieling, K.
Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Merkus, C.J.

 

BB/A-BB/B-BB/C (8 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 Linde Harmsen (Sel) Zodiac Eyarth Caradog BB C Hengelo Gelderland, PC. 0 76,0
2 Niamh Van der Meer (Sel) Bor Vader Onbekend BB C Nijgraaf, PC. De 0 75,5
3 Maaike Venema (Sel) Spetter BB C Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 0 71,0
4 Charlotte Koskamp (Sel) La Coste Vader Onbekend BB B Grensruiters, PC. De 0 67,5
5 Job Matser (Sel) Knoet Vader Onbekend BB B Nijgraaf, PC. De 4 72,5
6 Vere Van Koppen (Sel) Josje van de Haar Elmo BB C Gompert, PC. De 4 70,5
7 Lieve van Houte Pomona BB C Boleemruiters, PC. De 4 61,0
x Tess te Boekhorst (Sel) Beauty BB A Recreatie Sport KNHS Uit2

BB/D-BB80/E (9 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 Elise Hendrikx Jet-minx BB D Zevensteen, PC. De 0 73,5
2 Naomi Kok (Sel) Champ C’est la Vie BB D Nijgraaf, PC. De 0 71,0
3 Kim Simons Chilipepper’s Cayenne BEN HUR VAN DE LELIAARD BB D Gompert, PC. De 0 68,0
Nicky Pennekamp (Sel) Bandolero BB D Hummelo, PC. 0 68,0
5 Naomi Kok (Sel) Finally van Stal Bonaventura First Stayerhof’s Ramzi H BB D Nijgraaf, PC. De 0 61,0
6 Nicky Pennekamp (Sel) Tariqi Kariq BB D Hummelo, PC. 4 75,5
7 Lisa Kunze Harry’s Horse Pearsy’s Son FS Pearcy Pearson BB D Graafschap, PC. De 4 63,0
x Amber van de Pol Kieftendorp’s Anoek Carlo BB D Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De Uit2
Elcke Nusselder Fee Marlon BB80 E Hummelo, PC. Vrijw

B/A-B/B-B/C (11 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 Sterre Buytendijk (Sel) Gruyter’s Memphis Brummershoeve’s Paladin B B Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 0 73,0 0 73,0
2 Lieve van Houte (Sel) Polly B A Boleemruiters, PC. De 0 71,0 0 71,0
3 Linde Harmsen (Sel) Zodiac Eyarth Caradog B C Hengelo Gelderland, PC. 0 73,0 4 73,0
4 Diede Meerbeek Fjury B A Zevensteen, PC. De 0 68,5 4 68,5
5 Charlotte Koskamp (Sel) La Coste Vader Onbekend B B Grensruiters, PC. De 0 68,0 4 68,0
6 Niamh Van der Meer (Sel) Bor Vader Onbekend B B Nijgraaf, PC. De 4 68,0
7 Vere Van Koppen (Sel) Josje van de Haar Elmo B C Gompert, PC. De 4 63,0
8 Maaike Venema (Sel) Spetter B C Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 4 61,0
9 Tess te Boekhorst (Sel) Beauty B A Recreatie Sport KNHS 9 63,5
10 Job Matser (Sel) Knoet Vader Onbekend B B Nijgraaf, PC. De 12 68,0
x Nova Driessen HC’s Beauty Astral B C Boleemruiters, PC. De NG
Thimo Arts (HC) Fellow B C Zevensteen, PC. De 4

B/D-B/E (10 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 Naomi Kok (Sel) Champ C’est la Vie B D Nijgraaf, PC. De 0 70,5 0 70,5
2 Loes Hendriksen Miss Ellie Vader Onbekend B E Zelhem En Omstreken, PC. 0 68,0 0 68,0
3 Kim Simons (Sel) Chilipepper’s Cayenne BEN HUR VAN DE LELIAARD B D Gompert, PC. De 0 65,5 0 65,5
4 Naomi Kok (Sel) Finally van Stal Bonaventura First Stayerhof’s Ramzi H B D Nijgraaf, PC. De 0 60,0 0 60,0
5 Myrthe Capel (Sel) Caramba B E Zelhem En Omstreken, PC. 0 72,5 4 72,5
6 Nicky Pennekamp (Sel) Tariqi Kariq B D Hummelo, PC. 4 67,5
7 Lisa Kunze Harry’s Horse Pearsy’s Son FS Pearcy Pearson B D Graafschap, PC. De 4 58,0
8 Ellen Arends (Sel) Geralja’s Cognac Verdi de 422 B D Boleemruiters, PC. De 5 62,5
9 Janine Menting (Sel) Esterre Onno S B E Hummelo, PC. 8 69,5
x Demi Van Eerden Baros Amira Zvara Marifnaash B D Aalten, PC. Uit12
Nicky Pennekamp (Sel) Bandolero B D Hummelo, PC. NG
Amber van de Pol (Sel) Kieftendorp’s Anoek Carlo B D Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De NG
Jesse Brouwer (Sel) GHP Fire Fly Wizzerd B E Zelhem En Omstreken, PC. NG

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Boschland Accountants en De Graafschap Dierenartsen

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Coffee Fresh Westhoff

Datum: 10-06-2018
Aanvang: 13:20 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

 

Jury: Gieling, K.
Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Merkus, C.J.

 

L/A-L/B-L/C (3 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Kane van Houte (Sel) Polly L A Boleemruiters, PC. De 0 75,95 0 46,28
2 Silke Riggeling (Sel) Inie L B Liemers (PV), PC. De 4 77,91
x Thimo Arts (HC) Fellow L C Zevensteen, PC. De 0 70,65

L/D-L/E (5 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Femke Plass (Sel) Eikenhorst’s Messi Luckington Sportaide L D Nijgraaf, PC. De 0 77,43 0 45,21
2 Loes Hendriksen (Sel) Miss Ellie Vader Onbekend L E Zelhem En Omstreken, PC. 0 66,81 0 45,52
3 Anouk Reinders (Sel) Heumstede’s Caminka Verdi L D Nijgraaf, PC. De 0 71,52 4 39,7
4 Lara Jansen (Sel) Cider De Olympica Zweitse L E ’t Stille Wald, PC. Ruitervereniging 0 75,2 4 44,7
5 Jesse Brouwer (Sel) GHP Fire Fly Wizzerd L E Zelhem En Omstreken, PC. 15 106,69

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Coffee Fresh Westhoff

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Herwers Groep

Datum: 10-06-2018
Aanvang: 14:20 (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

 

Jury: Gieling, K.
Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Merkus, C.J.

 

M/C-M/D-M/E (3 combinaties)

Rang Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Marit Riggeling (Sel) Zirtaki Zodiak Nra Stb 9010 M D Liemers (PV), PC. De 0 68,16 0 40,28
2 Nanke Oosterink (Sel) Vivid Koriander M E Hummelo, PC. 0 69,85 4 43,12
3 Regina Kappert Poppings Roeyel KANTJE`S RONALDO M D Hamelandse Ruiters, PC. De 4 63,61

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Herwers Groep

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Herwers Groep

Datum: 10-06-2018
Aanvang: aansluitend (parcours verkennen 15 minuten voor aanvang)

 

Jury: Gieling, K.
Jury: Veltkamp, G.H.
Jury: Merkus, C.J.

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Herwers Groep

 

Terug naar de top


Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)