Uitslagen Pony’s ’19

Lijst gemaakt op: 04-06-2019 22:55:51

CH Hummelo 2019


Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

Ring Bixie
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 10:00

 

Jury bij C: Mosselaar – Weustink, K.G.M. Van den

 

AA/A-AA/B-AA/C, proef Bix2-09 (1 combinatie)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 851280BO Vera Oonk (Sel) Masja   AA B Bix2-09 Recreatie Sport KNHS 81

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

Ring Bixie
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 10:10

 

Jury bij C: Mosselaar – Weustink, K.G.M. Van den

 

AA/A-AA/B-AA/C, proef Bix1-09 (4 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 851280BO Vera Oonk (Sel) Masja   AA B Bix1-09 Recreatie Sport KNHS 84
2 833503BV Nikki Visser (Sel) Disney AA B Bix1-09 Hummelo, PC. 82
3 833504BV Femke Visser (Sel) Disney AA B Bix1-09 Hummelo, PC. 80
4 Mike Koster (Sel) Lucia Oleander AA B Bix1-09 Boleemruiters, PC. De 78
x 852992BS Xavie Smeets (Sel) Luna AA B Bix1-09 Recreatie Sport KNHS NG

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

Ring Bixie
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 11:00

 

Jury bij C: Mosselaar – Weustink, K.G.M. Van den

 

A/A-A/B-A/C, proef Bix4-09 (3 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 869947BM Neve Manahuwa (Sel) Bixie pony   A B Bix4-09 Recreatie Sport KNHS 82
2 853587BB Eva Buil Bixie pony A B Bix4-09 Diekshuus, PSC 79
858828BS Anne Snel Bixie pony A B Bix4-09 Recreatie Sport KNHS 79

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

Ring Bixie
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 11:00

 

Jury bij C: Mosselaar – Weustink, K.G.M. Van den

 

A/A-A/B-A/C, proef Bix3-09 (3 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 853587BB Eva Buil Bixie pony   A B Bix3-09 Diekshuus, PSC 83
2 869947BM Neve Manahuwa (Sel) Bixie pony A B Bix3-09 Recreatie Sport KNHS 82
3 858828BS Anne Snel Bixie pony A B Bix3-09 Recreatie Sport KNHS 79

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

Ring Bixie
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 12:00

 

Jury bij C: Mosselaar – Weustink, K.G.M. Van den

 

B1/A-B1/B-B1/C, proef Bix6-09 (3 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1   Manon Vreeman Regientje   B1 B Bix6-09   117
2 Elize Beeuwkes Wies B1 B Bix6-09 114
3 868071TK Stacy Koster (Sel) Templedruid Snaefell Neuaddparc Rebel B1 B Bix6-09 Boleemruiters, PC. De 111
x 874377BV Linda Vroegindeweij Bixie pony B1 B Bix6-09 Recreatie Sport KNHS NG

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

Ring Bixie
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 12:00

 

Jury bij C: Mosselaar – Weustink, K.G.M. Van den

 

B1/A-B1/B-B1/C, proef Bix5-09 (3 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 819532BB Sterre Bomers Bixie pony   B1 B Bix5-09 Hummelo, PC. 120
2 Elize Beeuwkes Wies B1 B Bix5-09 118
3 Manon Vreeman Regientje B1 B Bix5-09 116
x 874377BV Linda Vroegindeweij Bixie pony B1 B Bix5-09 Recreatie Sport KNHS NG

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Geharo BV

Ring 3
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 11:10

 

Jury bij C: Harenberg, J.E.

 

BB/A-BB/B-BB/C, proef 2 (1 combinatie)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1   Julia Klein Egelink Ceasar   BB A 2 Aalten, PC. 187

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Geharo BV

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Diervoeders Garvo BV

Ring 4
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 11:18

 

Jury bij C: Noij – Aarsen, I.H.M.

 

BB/A-BB/B-BB/C, proef 1 (2 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 844324BA Danique Arends Stormwind   BB B 1 Recreatie Sport KNHS 186,5
2 Julia Klein Egelink Ceasar BB A 1 Aalten, PC. 184,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Diervoeders Garvo BV

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Lamers Installaties

Ring 1
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 09:00

 

Jury bij C: Pieper, V.J.M.

 

B/A-B/B-B/C, proef 4 (5 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 850123DB Fiene Bakker (Sel) Danger B C 4 Liemers (PV), PC. De 197,5
2 877159MS Roosmarijn Santman (Sel) Maud B B 4 Zevensteen, PC. De 185
3 859866EJ Nova Joosten (Sel) Elvine Vader Onbekend B C 4 Liemers (PV), PC. De 181,5
4 882506PH Juno van Houte Polly B A 4 Boleemruiters, PC. De 178
5 868071TK Stacy Koster (Sel) Templedruid Snaefell Neuaddparc Rebel B B 4 Boleemruiters, PC. De 172,5

B/D-B/E, proef 4 (13 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 879737DM Faye Mulders (Sel) Django B D 4 Grensruiters, PC. De 199
2 861376TW Evanne Wolsink (Sel) Turfhorst Passon Lady Vita Nova’s Celesto B E 4 Varus, PC. 193,5
3 873244ZH Iza Helmink (Sel) Zandberg’s Esan Kooihuster Folkert B D 4 Sylawald, PC. 193
4 853003ZJ Demi Jansen Ziezo B D 4 Gorssel-Zutphen, PC. 191,5
5 843672MK Ellis Klaassen (Sel) Miss Melody U. B D 4 Nijgraaf, PC. De 190,5
6 863844QP Anna Pennings (Sel) Quickly Rusty B D 4 Diekshuus, PSC 189
7 862754WW Iris Wagenvoort (Sel) Wagenvoort’s Way Vader Onbekend B D 4 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 188
8 798241KM Michelle Milder Kelvin Majan’s Sunny Boy B D 4 Liemers (PV), PC. De 186
9 873842KB Meike van den Bogaert (Sel) Korando Rietheim’s Hilbert B D 4 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 185
10 865354KK Anouk Knuman (Sel) Kieftendorps Robin Reekamp’s Eclips B D 4 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 180
11 861427DA Manon Amting Diddle Pionier’s Baltazar 646 B D 4 Liemers (PV), PC. De 178,5
12 868455KS Iris Spaan (Sel) Kai van Orchid’s Kosmo Van Orchid’s B E 4 Nijgraaf, PC. De 178,5
13 860089LB Lotteke Bussink (Sel) Laila Vader Onbekend B D 4 Grensruiters, PC. De 158

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Lamers Installaties

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Comfortmix

Ring 2
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 09:15

 

Jury bij C: Jong, M. De

 

B/A-B/B-B/C, proef 3 (4 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 877159MS Roosmarijn Santman (Sel) Maud B B 3 Zevensteen, PC. De 199,5
2 859866EJ Nova Joosten (Sel) Elvine Vader Onbekend B C 3 Liemers (PV), PC. De 193
3 850123DB Fiene Bakker (Sel) Danger B C 3 Liemers (PV), PC. De 186,5
4 882506PH Juno van Houte Polly B A 3 Boleemruiters, PC. De 180

B/D-B/E, proef 3 (10 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 873244ZH Iza Helmink (Sel) Zandberg’s Esan Kooihuster Folkert B D 3 Sylawald, PC. 206,5
2 861376TW Evanne Wolsink (Sel) Turfhorst Passon Lady Vita Nova’s Celesto B E 3 Varus, PC. 206
3 873842KB Meike van den Bogaert (Sel) Korando Rietheim’s Hilbert B D 3 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 203,5
4 861427DA Manon Amting Diddle Pionier’s Baltazar 646 B D 3 Liemers (PV), PC. De 192
5 879737DM Faye Mulders (Sel) Django B D 3 Grensruiters, PC. De 190,5
6 865354KK Anouk Knuman (Sel) Kieftendorps Robin Reekamp’s Eclips B D 3 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 185
7 862754WW Iris Wagenvoort (Sel) Wagenvoort’s Way Vader Onbekend B D 3 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 181,5
8 853003ZJ Demi Jansen Ziezo B D 3 Gorssel-Zutphen, PC. 181,5
9 798241KM Michelle Milder Kelvin Majan’s Sunny Boy B D 3 Liemers (PV), PC. De 181
10 860089LB Lotteke Bussink (Sel) Laila Vader Onbekend B D 3 Grensruiters, PC. De 164

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Comfortmix

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Eisma

Ring 3
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 12:30

 

Jury bij C: Stam, W.A.

 

L1/A-L1/B-L1/C, proef 8 (7 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 864999SB Tessel Van den Berg (Sel) Super Lutmars’ Milan Spring Star’s Spirit L1 C 8 Hummelo, PC. 204,5
2 873168BB Julia Brinksma Bengel L1 C 8 Hummelo, PC. 201,5
3 860712LK Jasmijn Koskamp (Sel) La Coste Vader Onbekend L1 B 8 Grensruiters, PC. De 200,5
4 821592BK Anouk Knuman (Sel) Bibi L1 C 8 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 191,5
5 834066KB Meike van den Bogaert (Sel) Katcho L1 B 8 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 186,5
6 806263SH Anne Hoof (Sel) Suprise L1 C 8 Liemers (PV), PC. De 183,5
7 862211PK Charlotte Koskamp (Sel) Paganos Jade Vader Onbekend L1 C 8 Grensruiters, PC. De 167

L1/D-L1/E, proef 8 (14 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 845456CK Marieke Kramers (Sel) Cartago Casper L1 E 8 Hummelo, PC. 208
2 857367ND Inez Te Dorsthorst (Sel) Nora’s Yentl Jayden Watermill Falcon L1 E 8 Boleemruiters, PC. De 205
3 834130GB Ninthe Benen (Sel) Gruyter’s Match Hattrick Voque L1 D 8 Walsruiters, PC. De 202
4 815477KR Janne Reulink (Sel) Kanjer van Equi Center Kraneveld’s Kadans L1 D 8 Boleemruiters, PC. De 200
5 844061HH Marleen Heijting (Sel) Hattrick Today Wonder Make My World L1 E 8 Zevensteen, PC. De 198,5
6 844499CC Myrthe Capel Caramba L1 E 8 Zelhem En Omstreken, PC. 192
7 853290NS Fabiënne Schiphorst (Sel) Noble van de Horst Vader Onbekend L1 E 8 Zevensteen, PC. De 189
8 822790NB Luka Bouwmeester (Sel) Noah Orchard Wildeman L1 D 8 Grensruiters, PC. De 188
9 875097VZ Tess Zweers (Sel) Vival Viva La Bam L1 D 8 Boleemruiters, PC. De 186,5
10 852113QP Lotte Pennings (Sel) Quickly Rusty L1 D 8 Walsruiters, PC. De 185,5
11 857696BW Maud Wenting (Sel) Baron’s Calida Kierow Van Klaverborch L1 D 8 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 181
12 830885JJ Nio Jansen (Sel) Joris Vader Onbekend L1 E 8 Sylawald, PC. 177
13 855183SJ Rosa Jacobs (Sel) Sven Sandokan’s Leonardo L1 E 8 Nijgraaf, PC. De 172,5
14 816060FB Mara Borsodi (Sel) Flash B Vader Onbekend L1 E 8 Nijgraaf, PC. De 172

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Eisma

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
De Graafschap Dierenartsen

Ring 4
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 12:45

 

Jury bij C: Heijden – Van Haaften, C.J. Van der

 

L1/A-L1/B-L1/C, proef 7 (7 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 864999SB Tessel Van den Berg (Sel) Super Lutmars’ Milan Spring Star’s Spirit L1 C 7 Hummelo, PC. 194
2 873168BB Julia Brinksma Bengel L1 C 7 Hummelo, PC. 191
3 860712LK Jasmijn Koskamp (Sel) La Coste Vader Onbekend L1 B 7 Grensruiters, PC. De 188
4 821592BK Anouk Knuman (Sel) Bibi L1 C 7 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 178
5 834066KB Meike van den Bogaert (Sel) Katcho L1 B 7 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 177
6 806263SH Anne Hoof (Sel) Suprise L1 C 7 Liemers (PV), PC. De 175,5
7 862211PK Charlotte Koskamp (Sel) Paganos Jade Vader Onbekend L1 C 7 Grensruiters, PC. De 174

L1/D-L1/E, proef 7 (11 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 845456CK Marieke Kramers (Sel) Cartago Casper L1 E 7 Hummelo, PC. 191,5
2 844061HH Marleen Heijting (Sel) Hattrick Today Wonder Make My World L1 E 7 Zevensteen, PC. De 191,5
3 875097VZ Tess Zweers (Sel) Vival Viva La Bam L1 D 7 Boleemruiters, PC. De 191
4 857367ND Inez Te Dorsthorst (Sel) Nora’s Yentl Jayden Watermill Falcon L1 E 7 Boleemruiters, PC. De 188,5
5 816060FB Mara Borsodi (Sel) Flash B Vader Onbekend L1 E 7 Nijgraaf, PC. De 184,5
6 844499CC Myrthe Capel Caramba L1 E 7 Zelhem En Omstreken, PC. 183,5
834130GB Ninthe Benen (Sel) Gruyter’s Match Hattrick Voque L1 D 7 Walsruiters, PC. De 183,5
8 853290NS Fabiënne Schiphorst Noble van de Horst Vader Onbekend L1 E 7 Zevensteen, PC. De 181
9 822790NB Luka Bouwmeester (Sel) Noah Orchard Wildeman L1 D 7 Grensruiters, PC. De 177
10 857696BW Maud Wenting (Sel) Baron’s Calida Kierow Van Klaverborch L1 D 7 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 174
11 855183SJ Rosa Jacobs (Sel) Sven Sandokan’s Leonardo L1 E 7 Nijgraaf, PC. De 172
x 822769BM Bente Masselink (Sel) Barichello Rathaplan L1 E 7 Zevensteen, PC. De NG
830885JJ Nio Jansen (HC) (Sel) Joris Vader Onbekend L1 E 7 Sylawald, PC. NG

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
De Graafschap Dierenartsen

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Bouwbedrijf Jolink

Ring 1
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 11:43

 

Jury bij C: Pieper, V.J.M.

 

L2/A-L2/B-L2/C, proef 12 (2 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 813527BH Ize Herwers (Sel) Bizarro Bonito Stoukjeshoeve de Niro L2 B 12 Hengelo Gelderland, PC. 189,5
2 853371FS Lindy Slagter Fast Furious Hummer Plesman van Veldzicht L2 A 12 Lichtenvoorde (HV), PC. 187,5

L2/D-L2/E, proef 12 (5 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 837057EB Kirsten Brinkman (Sel) El Diego des Etoiles Emmickhoven’s Diego L2 D 12 Gorssel-Zutphen, PC. 205
2 850564MB Indra Boelhouwer Matcho Nieuwmoeds Patrick L2 D 12 Varus, PC. 196,5
3 855268WW Feya Weijers (Sel) Wannadoo L2 D 12 Hummelo, PC. 193,5
4 821371NM Hedi Minkhorst (Sel) No Limit Nagorny Ox L2 E 12 Hummelo, PC. 188,5
5 767679GK Meike Kemperman Gorby Nieuwmoed’s Patrick L2 D 12 Gorssel-Zutphen, PC. 169

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Bouwbedrijf Jolink

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Pelgrom Landbouwmechanisatie

Ring 2
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 11:35

 

Jury bij C: Jong, M. De

 

L2/A-L2/B-L2/C, proef 11 (1 combinatie)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 853371FS Lindy Slagter Fast Furious Hummer Plesman van Veldzicht L2 A 11 Lichtenvoorde (HV), PC. 191,5
x 813527BH Ize Herwers (Sel) Bizarro Bonito Stoukjeshoeve de Niro L2 B 11 Hengelo Gelderland, PC. NG

L2/D-L2/E, proef 11 (4 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 821371NM Hedi Minkhorst (Sel) No Limit Nagorny Ox L2 E 11 Hummelo, PC. 196
2 855268WW Feya Weijers (Sel) Wannadoo L2 D 11 Hummelo, PC. 192,5
3 850564MB Indra Boelhouwer Matcho Nieuwmoeds Patrick L2 D 11 Varus, PC. 191
4 767679GK Meike Kemperman Gorby Nieuwmoed’s Patrick L2 D 11 Gorssel-Zutphen, PC. 172,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Pelgrom Landbouwmechanisatie

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Wopereis Staalbouw

Ring 1
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 13:15

 

Jury bij C: Honkoop, C.

 

M1/A-M1/B-M1/C, proef 16 (2 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 863890CH Ize Herwers (Sel) Charley van den Hoge Dennen Vader Onbekend M1 B 16 Hengelo Gelderland, PC. 180
2 821600GV Maaike Venema (Sel) Spetter M1 C 16 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 174

M1/D-M1/E, proef 16 (9 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 879303CW Elles Wisselink Camphuysen’s lucky William Aladin M1 D 16 Varus, PC. 200
2 843479HL Dominique Lanjouw Heitrak’s Yari Brouwershaven’s Diamond Hit M1 E 16 Voornruiters, PC. De 196,5
3 650067NH Imke Hendriks Malaika Naomi Highlight M1 D 16 St. Walrick, PC. 196
4 799738EP Femke Plass (Sel) Eikenhorst’s Messi Luckington Sportaide M1 D 16 Nijgraaf, PC. De 191,5
5 750267HS Maud Schiphorst (Sel) Heijningshof Paco Molenaar’s Golden King M1 D 16 Zevensteen, PC. De 187,5
6 783949NK Sophie Ten Kate (Sel) Noa Van De Edele Hofstede Leandros Sirik M1 E 16 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 186
7 849308AJ Sophie De Jong (Sel) Anjershof’s Rodrigo Morgenland’s Andor M1 D 16 Lilliputters (HVP), PC. De PPC de 186
8 839636BW Yasmin Westerink (Sel) Bjirmen’s Sjerp Coelenhage’s Purioso M1 D 16 Heuvelruiters, PC. De 185,5
9 775634DJ Sophie De Jong (Sel) Don Rubin Hoppenhof’s Shardon M1 D 16 Lilliputters (HVP), PC. De PPC de 177
x 844114FU Anne Uijtewaal Freya’s First Lady Sulaatik’s Fireball M1 D 16 Voornruiters, PC. De NG

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Wopereis Staalbouw

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Autobedrijf Bergsma

Ring 2
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 13:30

 

Jury bij C: Santman – Berends, I.M.G.A.

 

M1/A-M1/B-M1/C, proef 15 (2 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 863890CH Ize Herwers (Sel) Charley van den Hoge Dennen Vader Onbekend M1 B 15 Hengelo Gelderland, PC. 182
2 821600GV Maaike Venema (Sel) Spetter M1 C 15 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 174,5

M1/D-M1/E, proef 15 (6 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 843479HL Dominique Lanjouw Heitrak’s Yari Brouwershaven’s Diamond Hit M1 E 15 Voornruiters, PC. De 203
2 879303CW Elles Wisselink Camphuysen’s lucky William Aladin M1 D 15 Varus, PC. 197,5
3 783949NK Sophie Ten Kate (Sel) Noa Van De Edele Hofstede Leandros Sirik M1 E 15 Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 186,5
4 799738EP Femke Plass (Sel) Eikenhorst’s Messi Luckington Sportaide M1 D 15 Nijgraaf, PC. De 184,5
5 750267HS Maud Schiphorst (Sel) Heijningshof Paco Molenaar’s Golden King M1 D 15 Zevensteen, PC. De 180
6 775634DJ Sophie De Jong (Sel) Don Rubin Hoppenhof’s Shardon M1 D 15 Lilliputters (HVP), PC. De PPC de 172,5
x 844114FU Anne Uijtewaal Freya’s First Lady Sulaatik’s Fireball M1 D 15 Voornruiters, PC. De NG
839636BW Yasmin Westerink (Sel) Bjirmen’s Sjerp Coelenhage’s Purioso M1 D 15 Heuvelruiters, PC. De NG

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Autobedrijf Bergsma

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: De Radstake

Ring 3
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 09:00

 

Jury bij C: Harenberg, J.E.

 

M2/D-M2/E, proef 20 (14 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 865000DB Fenne Van den Berg (Sel) De Goede Ree Now Or Never Highmead Duty Free M2 D 20 Hummelo, PC. 198,5
2 842333YS Sophie Van der Steen (Sel) Yellow Boy Klein Roderijs Cocktail M2 D 20 Kleine Hoefjes, PC. De 196,5
3 821080DL Nina Luesink (Sel) Delinov Orchard Boginov M2 D 20 Hummelo, PC. 195,5
4 843977FO Karlijn Olde klieverik Futuro v.d. Ponderosahoeve King Stayerhof’s Jango M2 D 20 Sterruiters, PC. De 195
5 848176MM Joyce Mennings (Sel) Maurik’s Belly B LE MATSJO M2 D 20 Graafschap, PC. De 194,5
6 801198LW Elles Wisselink Koningshoek Luciano Oosterbroek Francois M2 E 20 Varus, PC. 192,5
7 818687KD Famke Dinkelman Kantje’s Tiësto Marnehoeve’s Everest M2 E 20 PC. Ruitersportvereniging Barchem 191
8 816894VE Ymke Engelen (Sel) Verona Flemmingh M2 E 20 Dijkruiters Groessen E.o., PC. De 190
9 835982MW Djuli van Winden a little touch of Magic M2 D 20 Voorwaarts, PC. 187
10 773670MB Romy Van den Berg Manuel Van De Mieldijk Marnehoeve’s Everest M2 D 20 Trippelaartjes, PC. De 186,5
11 756939SP Anouk Ponds (Sel) Stanley Stadtrat M2 D 20 In Den Bosch, PC. 184
12 809316GK Charlotte Ketz (Sel) Goldwind Empire’s Gentle Verona’s Bo-gi M2 D 20 Gompert, PC. De 181,5
13 797217BD Madelon Dijkhuizen (Sel) Briljant Gelimer M2 D 20 Veluweruiters, PC. 174,5
14 873077CL Lotte Leemreize (Sel) Cissy van de Ponderosahoeve Veenstra’s Matsjo M2 D 20 Alvernase R.j.v., PC. 165,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: De Radstake

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Berendsen Paardentrailers & Omheiningen

Ring 4
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 09:15

 

Jury bij C: Noij – Aarsen, I.H.M.

 

M2/D-M2/E, proef 19 (13 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 842333YS Sophie Van der Steen (Sel) Yellow Boy Klein Roderijs Cocktail M2 D 19 Kleine Hoefjes, PC. De 209
2 835982MW Djuli van Winden a little touch of Magic M2 D 19 Voorwaarts, PC. 198
3 865000DB Fenne Van den Berg (Sel) De Goede Ree Now Or Never Highmead Duty Free M2 D 19 Hummelo, PC. 196
4 848176MM Joyce Mennings (Sel) Maurik’s Belly B LE MATSJO M2 D 19 Graafschap, PC. De 195,5
5 801198LW Elles Wisselink Koningshoek Luciano Oosterbroek Francois M2 E 19 Varus, PC. 191
6 756939SP Anouk Ponds (Sel) Stanley Stadtrat M2 D 19 In Den Bosch, PC. 188
7 818687KD Famke Dinkelman Kantje’s Tiësto Marnehoeve’s Everest M2 E 19 PC. Ruitersportvereniging Barchem 186
8 816894VE Ymke Engelen (Sel) Verona Flemmingh M2 E 19 Dijkruiters Groessen E.o., PC. De 179,5
9 873077CL Lotte Leemreize (Sel) Cissy van de Ponderosahoeve Veenstra’s Matsjo M2 D 19 Alvernase R.j.v., PC. 177
10 797217BD Madelon Dijkhuizen (Sel) Briljant Gelimer M2 D 19 Veluweruiters, PC. 175,5
11 773670MB Romy Van den Berg Manuel Van De Mieldijk Marnehoeve’s Everest M2 D 19 Trippelaartjes, PC. De 173
12 809316GK Charlotte Ketz (Sel) Goldwind Empire’s Gentle Verona’s Bo-gi M2 D 19 Gompert, PC. De 171
x 843977FO Karlijn Olde klieverik (HC) Futuro v.d. Ponderosahoeve King Stayerhof’s Jango M2 D 19 Sterruiters, PC. De 176

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Berendsen Paardentrailers & Omheiningen

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Home Sweet Home & Garden

Ring 5 20/60
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 10:00

 

Jury bij C: Ulden – Hennink, I. van

 

Z1/D-Z1/E, proef 24 (11 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 847392CW Yasmin Westerink (Sel) Cappuccino Royale G Casino Royale K Z1 D 24 Heuvelruiters, PC. De 224
2 786117AG Mila de Graaf (Sel) Amalia H Orlando Z1 D 24 Garderreentjes, PC. De 221
3 806538OH Britt Van Hunen Oosting Vayatella Valerio Z1 D 24 Grebberuiters, PC. De 221
4 810308PC Liselot Cantineaux Sulaatik’s Prestige Sulaatik’s Peter Pan Z1 D 24 Liemers (PV), PC. De 212
820005HH Linde Hofs (Sel) Huusstede’s Proud Orlando Z1 D 24 Hummelo, PC. 212
6 838921FK Franka Koster Fay Fortuna ZH First Stayerhof’s Ramzi H Z1 D 24 Grote Brug, PC. De 211,5
7 700654DS Iris Schoenaker (Sel) Donny Z1 D 24 Hummelo, PC. 209
8 861095PA Marly Aarnink (Sel) Pablo Z1 E 24 Winterswijkse Ponyclub, PC. 208,5
9 676905MM Mieke Minkhorst (Sel) Matcho Hatatitla Van De Leliaard Z1 D 24 Hummelo, PC. 198,5
10 747600CH Chemene Heisterborg (Sel) Carlos N Champion de Luxe Z1 D 24 Winterswijkse Ponyclub, PC. 194
11 704970CS Kim Simons (Sel) Chilipepper’s Cayenne BEN HUR VAN DE LELIAARD Z1 D 24 Gompert, PC. De 192,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
Home Sweet Home & Garden

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
IJsboerdery de Steenoven

Ring 6 20/60
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 10:15

 

Jury bij C: Jolink – Kempers, M.

 

Z1/D-Z1/E, proef 23 (10 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 847392CW Yasmin Westerink (Sel) Cappuccino Royale G Casino Royale K Z1 D 23 Heuvelruiters, PC. De 225,5
2 806538OH Britt Van Hunen Oosting Vayatella Valerio Z1 D 23 Grebberuiters, PC. De 216
3 820005HH Linde Hofs (Sel) Huusstede’s Proud Orlando Z1 D 23 Hummelo, PC. 210
4 700654DS Iris Schoenaker (Sel) Donny Z1 D 23 Hummelo, PC. 209
5 786117AG Mila de Graaf (Sel) Amalia H Orlando Z1 D 23 Garderreentjes, PC. De 206,5
6 861095PA Marly Aarnink (Sel) Pablo Z1 E 23 Winterswijkse Ponyclub, PC. 205
7 676905MM Mieke Minkhorst (Sel) Matcho Hatatitla Van De Leliaard Z1 D 23 Hummelo, PC. 204,5
704970CS Kim Simons (Sel) Chilipepper’s Cayenne BEN HUR VAN DE LELIAARD Z1 D 23 Gompert, PC. De 204,5
9 810308PC Liselot Cantineaux Sulaatik’s Prestige Sulaatik’s Peter Pan Z1 D 23 Liemers (PV), PC. De 195,5
10 747600CH Chemene Heisterborg (Sel) Carlos N Champion de Luxe Z1 D 23 Winterswijkse Ponyclub, PC. 188,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:
IJsboerdery de Steenoven

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Buitenbusiness

Ring 5 20/60
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 12:09

 

Jury bij C: Ulden – Hennink, I. van

 

Z2/D-Z2/E, proef 92 (6 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 860961NK Jill Kempes Next Black Magic Nabucco R Z2 D 92 Satana, PC. 275,5
2 744723GT Janice Timmermans (Sel) G G Hotshot Lamento Ill Z2 D 92 Liemers (PV), PC. De 272,5
3 817358MA Isa Van der Arend (Sel) Make My Forest Elshofs Marnix Z2 D 92 Voornruiters, PC. De 269
4 856471OD Tessa Delger Odonkor S Vader Onbekend Z2 D 92 Winterswijkse Ponyclub, PC. 264,5
5 745908OS Anouk Van Schothorst Oosting Eyecatcher Heitrak’s Marvin Z2 D 92 Roosendaal, PC. 262
6 844334JH Linde Hofs (Sel) Jacodi’s Bo’s Barclay Woodrow Carisbrooke Z2 D 92 Hummelo, PC. 257,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Buitenbusiness

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:

Ring 6 20/60
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 12:24

 

Jury bij C: Jolink – Kempers, M.

 

Z2/D-Z2/E, proef 91 (5 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 744723GT Janice Timmermans (Sel) G G Hotshot Lamento Ill Z2 D 91 Liemers (PV), PC. De 271,5
2 817358MA Isa Van der Arend (Sel) Make My Forest Elshofs Marnix Z2 D 91 Voornruiters, PC. De 262
  844334JH Linde Hofs (Sel) Jacodi’s Bo’s Barclay Woodrow Carisbrooke Z2 D 91 Hummelo, PC. 262
4 860961NK Jill Kempes Next Black Magic Nabucco R Z2 D 91 Satana, PC. 258,5
5 856471OD Tessa Delger Odonkor S Vader Onbekend Z2 D 91 Winterswijkse Ponyclub, PC. 248,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door:

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

Springring Bixie springen
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 14:20

 

Jury: Mosselaar – Weustink, K.G.M. Van den

 

AA/A-AA/B-A/A-A/B-AA/C-A/C (5 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1
1 853721LK Stacy Koster (Sel) Lucia Oleander AA B   Boleemruiters, PC. De 33
2   Elize Beeuwkes Wies   AA B     35
    Mike Koster Lucia   A B     35
4 852992BS Xavie Smeets (Sel) Luna AA A Recreatie Sport KNHS 36
819532BB Sterre Bomers (Sel) Bixie pony AA A Hummelo, PC. 36

AA/D-AA/E-A/D-A/E (3 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1
1 833503BV Nikki Visser (Sel) Disney   AA D   Hummelo, PC. 36
  833504BV Femke Visser Disney   AA D   Hummelo, PC. 36
  860089LB Lotteke Bussink (Sel) Laila Vader Onbekend A D   Grensruiters, PC. De 36

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Divoza Horseworld, Strijbosch Meng- en Hobbyvoeders en Edwin Jansen Speciaalvoeders

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Herwers Groep

Springring Springring 1
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 09:00

 

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Gieling, K.
Jury: Merkus, C.J.

 

BB/A-BB/A-BB/B-BB/B-BB/C-BB/C (7 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 stijl1
1 805413CW Nika Wittebrood (Sel) Cumano Llanfilo Amber’s Spirit BB B   Gompert, PC. De 0 76,0
2 837548PH Lieve Van Houte Pomona Frisian Forest Marco Polo BB C   Boleemruiters, PC. De 0 71,5
3 853721LK Stacy Koster (Sel) Lucia Oleander BB A Boleemruiters, PC. De 0 62,0
4 878108JK Stacy Koster (Sel) Jokie Paradise Pendock Buttonhole BB A Boleemruiters, PC. De 4 63,0
5 865768PH Lieve Van Houte Pol’s Quincy Mr. Peanuts BB B Boleemruiters, PC. De 6 78,0
x Julia Klein Egelink Ceasar BB A Aalten, PC. Uit2
844324BA Danique Arends Stormwind BB C Recreatie Sport KNHS Uit11

BB/D-BB/D-BB80/E-BB80/E (6 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 stijl1
1 835221MJ Janne Jolink (Sel) Moonlight Reekamp’s Eclips BB D   Hengelo Gelderland, PC. 0 76,0
2 881897PS Lindy Slagter Practical Magic Wanadoo Vader Onbekend BB D   Lichtenvoorde (HV), PC. 0 75,5
3 861062MD Merle van Dijk Moonlight van Stal Farmer´s Pride Mythos BB80 E Spreng (PPSV), PC. De 4 82,5
4 881893PS Danique Scholten Practical Magic Wanadoo Vader Onbekend BB D Lichtenvoorde (HV), PC. 4 78,0
5 874654SM Job Matser (Sel) Sanneke Santos BB D Nijgraaf, PC. De 4 74,5
6 834130GB Ninthe Benen Gruyter’s Match Hattrick Voque BB D Walsruiters, PC. De 11 71,5

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Herwers Groep

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Boschland Accountants

Springring Springring 1
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 10:04

 

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Gieling, K.
Jury: Merkus, C.J.

 

B/A-B/B-B/C (5 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 805413CW Nika Wittebrood (Sel) Cumano Llanfilo Amber’s Spirit B B   Gompert, PC. De 0 78,5 0 78,5
2 865768PH Lieve Van Houte (Sel) Pol’s Quincy Mr. Peanuts B B   Boleemruiters, PC. De 0 78,5 11 71,0
3 837218LW Lois Wezendonk (Sel) Lady B A Baerleruiters, PC. De 6 67,5
4 878108JK Stacy Koster Jokie Paradise Pendock Buttonhole B A Boleemruiters, PC. De 8 62,0
x 837548PH Lieve Van Houte (Sel) Pomona Frisian Forest Marco Polo B C Boleemruiters, PC. De Uit11

B/D-B/E (25 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 stijl1 sptn2 stijl2
1 857696BW Maud Wenting (Sel) Baron’s Calida Kierow Van Klaverborch B D   Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 0 81,0 0 81,0
2 866049DS Vivian Schiphorst Don Luigi Don Cremello Du Bois B D   Gorssel-Zutphen, PC. 0 78,5 0 78,5
3 874654SM Job Matser (Sel) Sanneke Santos B D   Nijgraaf, PC. De 0 76,0 0 76,0
4 835221MJ Janne Jolink (Sel) Moonlight Reekamp’s Eclips B D   Hengelo Gelderland, PC. 0 76,5 0 74,0
5 881897PS Lindy Slagter Practical Magic Wanadoo Vader Onbekend B D   Lichtenvoorde (HV), PC. 0 78,0 0 73,5
6 881788IT Janna Twisk Idaia Hp Contendro I B D   Flevoruiters, PC. 0 69,0 0 69,5
7 876003ZM Niamh van der Meer (Sel) Zoey Viva Vivaldi B E Nijgraaf, PC. De 0 79,0 4 79,0
8 861251GH Senna Van Houte (Sel) GG’S Milkshake Onbekend B D Boleemruiters, PC. De 0 69,5 4 69,5
9 880622FB Jesse Brouwer (Sel) Footloose Applaus B E Zelhem En Omstreken, PC. 0 66,5 4 69,0
10 802014DL Marieke Lammers Donna Vader Onbekend B D Gorssel-Zutphen, PC. 0 63,5 4 68,5
11 865777MH Senna Van Houte (Sel) Missy Elliott Silver Heaven B D Boleemruiters, PC. De 0 66,5 4 66,5
12 861062MD Merle van Dijk Moonlight van Stal Farmer´s Pride Mythos B E Spreng (PPSV), PC. De 0 71,5 Uit2
13 837057EB Kirsten Brinkman (Sel) El Diego des Etoiles Emmickhoven’s Diego B D Gorssel-Zutphen, PC. 4 76,5
14 850572JV Jet Verholt (Sel) Jim Vader Onbekend B D Grensruiters, PC. De 4 73,5
15 881893PS Danique Scholten Practical Magic Wanadoo Vader Onbekend B D Lichtenvoorde (HV), PC. 4 69,0
16 863781AD Beau van Dijk All Star Arco’s Excellent B E Spreng (PPSV), PC. De 4 63,0
17 880450SB Lisanne Berendsen Sandocan van de Stompslag Casandro van de Stomslag B D Gorssel-Zutphen, PC. 4 62,0
18 881003MH Kane Houte (Sel) Missy Elliott Silver Heaven B D Boleemruiters, PC. De 4 55,5
19 861427DA Manon Amting Diddle Pionier’s Baltazar 646 B D Liemers (PV), PC. De 5 67,0
20 872167MK Indy Koenders (Sel) Mr Gameboy B D Nijgraaf, PC. De 14 67,5
x 834130GB Ninthe Benen (Sel) Gruyter’s Match Hattrick Voque B D Walsruiters, PC. De Uit2
843672MK Ellis Klaassen (Sel) Miss Melody U. B D Nijgraaf, PC. De Uit2
818687KD Famke Dinkelman Kantje’s Tiësto Marnehoeve’s Everest B E PC. Ruitersportvereniging Barchem Uit11
783949NK Sophie Ten Kate (Sel) Noa Van De Edele Hofstede Leandros Sirik B E Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De Uit2
822769BM Bente Masselink (Sel) Barichello Rathaplan B E Zevensteen, PC. De NG
847694PB Yara Van den Berg (HC) Palop Onbekend B D Willaerruiters, PC. 0

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Boschland Accountants

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Boschland Accountants

Springring Springring 1
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 10:04

 

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Gieling, K.
Jury: Merkus, C.J.

 

B/D-B/E, 2e parcours (10 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 stijl1
1 857696BW Maud Wenting (Sel) Baron’s Calida Kierow Van Klaverborch B D 2e Bronckhorster Ruitervrienden, PC. De 0 83,5
2 837057EB Kirsten Brinkman El Diego des Etoiles Emmickhoven’s Diego B D 2e Gorssel-Zutphen, PC. 0 79,0
3 802014DL Marieke Lammers Donna Vader Onbekend B D 2e Gorssel-Zutphen, PC. 0 63,5
4 863781AD Beau van Dijk All Star Arco’s Excellent B E 2e Spreng (PPSV), PC. De 0 63,0
5 850572JV Jet Verholt Jim Vader Onbekend B D 2e Grensruiters, PC. De 4 73,5
6 872167MK Indy Koenders (Sel) Mr Gameboy B D 2e Nijgraaf, PC. De 4 70,0
7 880622FB Jesse Brouwer (Sel) Footloose Applaus B E 2e Zelhem En Omstreken, PC. 4 69,0
8 880450SB Lisanne Berendsen Sandocan van de Stompslag Casandro van de Stomslag B D 2e Gorssel-Zutphen, PC. 4 67,0
9 861427DA Manon Amting Diddle Pionier’s Baltazar 646 B D 2e Liemers (PV), PC. De 5 67,0
x 881788IT Janna Twisk Idaia Hp Contendro I B D 2e Flevoruiters, PC. Uit2

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Boschland Accountants

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Coffee Fresh Westhoff

Springring Springring 1
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 12:39

 

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Gieling, K.
Jury: Merkus, C.J.

 

L/D-L/E-L/C (24 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 869554CH Babette Hanse Countrys Boy Country L D   Flevoruiters, PC. 0 71,35 0 35,56
2 853119GV Hannes Vredenberg (Sel) Lucky Bastard Vader Onbekend L D   Molenruiters, PC. De 0 67,21 0 35,66
3 784635NB Janske Van den Braken Nejon Star Netron L D   Onze Gezel, PC. 0 72,45 0 36,11
4 801350PS Vivian Schiphorst Pipa Power Kantje’s Ronaldo 197ps.d.h. L D   Gorssel-Zutphen, PC. 0 74,28 0 36,34
5 865385SH Maud Hanse Sunshine L D   Flevoruiters, PC. 0 71,38 0 36,36
6 850175AJ Lieke De Jong (Sel) Anjershof’s Rodrigo Morgenland’s Andor L D   Lilliputters (HVP), PC. De PPC de 0 69,19 0 38,72
7 869867OB Savannah Brandes Orchid’s Kylie Kanshebber L D Oosterhoffruiters, PC. De 0 71,63 0 39,52
8 832514BD Beau van Dijk Buddy Heidehof’s Don Diego L C Spreng (PPSV), PC. De 0 65,58 0 39,99
9 866774JB Yara Van den Berg Jazz Elegant L D Willaerruiters, PC. 0 77,94 0 46,06
10 832333OI Tereza Israel (Sel) Oleandra Vader Onbekend L D Flevoruiters, PC. 0 69,58 4 39,36
11 845696DS Aylana Smit De Leijen’s Shannen Don Carino Du Bois L D V.v.v. Rouveen e.o., PC. 0 61,07 18 65,69
12 846701HK Lisa Kunze (Sel) Harry’s Horse Pearsy’s Son FS Pearcy Pearson L D Graafschap, PC. De 4 59,61
13 881086VO Aniek Oosterink (Sel) Vivid Koriander L E Hummelo, PC. 4 60,70
14 817439FB Lisanne Berendsen Falco van de Stompslag Reekamp’s Eclips L D Gorssel-Zutphen, PC. 4 63,40
15 713649ZB Louise De Beijer (Sel) Zina F Ohorn L E Hofruiters, PC. De 4 73,39
16 815477KR Janne Reulink (Sel) Kanjer van Equi Center Kraneveld’s Kadans L D Boleemruiters, PC. De 4 73,52
17 814304EH Loes Hendriksen (Sel) Miss Ellie Vader Onbekend L E Zelhem En Omstreken, PC. 4 75,09
18 780902CS Vivian Schiphorst Cathleen Reekamp’s Eclips L D Gorssel-Zutphen, PC. 4 75,33
19 823515EM Janine Menting (Sel) Esterre Onno S L E Hummelo, PC. 4 76,59
20 844499CC Myrthe Capel Caramba L E Zelhem En Omstreken, PC. 4 78,25
21 849298CA Livv Arink C’ est Piccolo Cas van Wehl L D Grolse Pony- En Voltigeclub, PC. 8 69,73
x 846376PL Anniek Lammertink Power Country L D Markelo, PC. Uit2
868455KS Iris Spaan (Sel) Kai van Orchid’s Kosmo Van Orchid’s L E Nijgraaf, PC. De Uit2
807988RB Phileine Brouwers Eikenhorst`s Ruben Luckington L D La Grande, PC. Vrijw
834666DH Giel Heijerman (Sel) D’ Amor Allinearo Disconto L D Varus, PC. NG
823345CB Fieke Bettink (HC) Charlotte Charmante Vader Onbekend L D Voorwaarts, PC. NG

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Coffee Fresh Westhoff

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Coffee Fresh Westhoff

Ring Springring 1
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 12:39

 

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Gieling, K.
Jury: Merkus, C.J.

 

L/C-L/D-L/E, 2e parcours (11 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 tijd1
1 846701HK Lisa Kunze (Sel) Harry’s Horse Pearsy’s Son FS Pearcy Pearson L D 2e Graafschap, PC. De 0 59,06
2 814304EH Loes Hendriksen Miss Ellie Vader Onbekend L E 2e Zelhem En Omstreken, PC. 0 59,75
3 869867OB Savannah Brandes Orchid’s Kylie Kanshebber L D 2e Oosterhoffruiters, PC. De 0 61,04
4 866774JB Yara Van den Berg Jazz Elegant L D 2e Willaerruiters, PC. 0 71,88
5 853119GV Hannes Vredenberg (Sel) Lucky Bastard Vader Onbekend L D 2e Molenruiters, PC. De 4 57,70
6 832514BD Beau van Dijk Buddy Heidehof’s Don Diego L C 2e Spreng (PPSV), PC. De 4 58,55
7 881086VO Aniek Oosterink Vivid Koriander L E 2e Hummelo, PC. 4 60,71
8 832333OI Tereza Israel (Sel) Oleandra Vader Onbekend L D 2e Flevoruiters, PC. 4 64,81
9 823515EM Janine Menting (Sel) Esterre Onno S L E 2e Hummelo, PC. 4 75,87
10 713649ZB Louise De Beijer (Sel) Zina F Ohorn L E 2e Hofruiters, PC. De 8 76,22
x 846376PL Anniek Lammertink Power Country L D 2e Markelo, PC. Vrijw
834666DH Giel Heijerman (Sel) D’ Amor Allinearo Disconto L D 2e Varus, PC. NG

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Coffee Fresh Westhoff

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Hoefsmederij 4 Feet

Springring Springring 1
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 14:52

 

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Gieling, K.
Jury: Merkus, C.J.

 

M/C-M/D-M/E (18 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 876251DS Aylana Smit De Leijen’s Kim Kosmo Van Orchid’s M D   V.v.v. Rouveen e.o., PC. 0 64,76 0 35,70
2 859431BS Jolie Schaling (Sel) Bella Donna Verdi M D   Haagse R.J.V., PC 0 69,89 0 35,86
3 831180JB Janske Van den Braken Boyd Kantje’s Ronaldo M D   Onze Gezel, PC. 0 78,18 0 38,20
4 865775FH Sterre Van Houte (Sel) Fernhill First Lady Seoigeach M D   Boleemruiters, PC. De 0 77,75 0 42,53
5 836380JB Guusje Van den Braken Joly’s HoneyRose Dusty M D   Onze Gezel, PC. 0 66,52 4 33,72
6 821106NV Mette Vos (Sel) Nevil VS Nieuwmoeds Patrick M D Eschruiters, PC. De 0 75,99 4 36,35
7 781098AB Lisanne Berendsen Annabel Van De Stompslag Hoppenhof’s Hero M D Gorssel-Zutphen, PC. 0 76,69 4 40,57
8 860686ZB Mikai Brandes Zenzi Girl Zenzi Boy V D K M D Oosterhoffruiters, PC. De 0 78,88 4 43,85
9 796116ZR Marit Riggeling Zirtaki Zodiak Nra Stb 9010 M D Liemers (PV), PC. De 0 75,27 8 38,32
10 831177OB Guusje Van den Braken Miss Black Kantje’s Carlando M D Onze Gezel, PC. 4 65,27
11 822819HR Zoë Ras (Sel) Happy Day Rivaldo H M D Flevoruiters, PC. 6 88,41
12 874054WD Tessa Delger Wodan De Mensinghe’s Rinaldo M D Winterswijkse Ponyclub, PC. 8 72,92
13 780902CS Vivian Schiphorst Cathleen Reekamp’s Eclips M D Gorssel-Zutphen, PC. 8 76,39
x 835395KB Savannah Brandes Kasjmir van Orchid’s Kanshebber M D Oosterhoffruiters, PC. De Uit1
813166MT Janna Twisk Miss- Dexter Dexter Leam Pondi M D Flevoruiters, PC. Uit1
849430DV Sterre Vos (Sel) Deem Vader Onbekend M D Eschruiters, PC. De Uit1
780639CD Tessa Delger Cindi Jackson M E Winterswijkse Ponyclub, PC. Uit1
853528DB Fieke Bettink De Mensinghe`s Lente Hoppenhof’s Hero M D Voorwaarts, PC. NG
803475EB Olivia Braaksma Expression Wicked Nightshift M D Heuvelruiters, PC. De NG
807854ML Destiny Leverman (HC) Mojito Onbekend M D Voorwaarts, PC. 5 87,15

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Hoefsmederij 4 Feet

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Hoefsmederij 4 Feet

Ring Springring 1
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 14:52

 

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Gieling, K.
Jury: Merkus, C.J.

 

M/C-M/D-M/E, 2e parcours (9 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 tijd1
1 821106NV Mette Vos (Sel) Nevil VS Nieuwmoeds Patrick M D 2e Eschruiters, PC. De 0 61,29
2 859431BS Jolie Schaling (Sel) Bella Donna Verdi M D 2e Haagse R.J.V., PC 0 63,33
3 822819HR Zoë Ras (Sel) Happy Day Rivaldo H M D 2e Flevoruiters, PC. 0 71,48
4 874054WD Tessa Delger Wodan De Mensinghe’s Rinaldo M D 2e Winterswijkse Ponyclub, PC. 4 65,39
5 849430DV Sterre Vos (Sel) Deem Vader Onbekend M D 2e Eschruiters, PC. De 4 76,77
6 860686ZB Mikai Brandes Zenzi Girl Zenzi Boy V D K M D 2e Oosterhoffruiters, PC. De 8 79,02
x 835395KB Savannah Brandes Kasjmir van Orchid’s Kanshebber M D 2e Oosterhoffruiters, PC. De Uit1
813166MT Janna Twisk Miss- Dexter Dexter Leam Pondi M D 2e Flevoruiters, PC. Uit1
780639CD Tessa Delger Cindi Jackson M E 2e Winterswijkse Ponyclub, PC. Vrijw
803475EB Olivia Braaksma Expression Wicked Nightshift M D 2e Heuvelruiters, PC. De NG

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Hoefsmederij 4 Feet

 

Terug naar de top



Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Hoefsmederij 4 Feet

Springring Springring 1
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 16:52

 

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Gieling, K.
Jury: Merkus, C.J.

 

Z/C-Z/D-Z/E-ZZ/D-ZZ/E (8 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 825733SB Olivia Braaksma Sara FortunA Orchard Wildeman Z D   Heuvelruiters, PC. De 0 74,67 0 36,43
2 731830AV Dorine Vredenberg (Sel) Anne-Daula NT Undercover K Z E   Molenruiters, PC. De 0 79,09 0 37,73
3 783023OB Mikai Brandes Orchid’s Gaia Kanshebber Z D Oosterhoffruiters, PC. De 0 74,87 0 40,27
4 803753KH Sterre Van Houte Kalypso Van Orchid Kanshebber Z D Boleemruiters, PC. De 0 79,43 0 43,81
5 803753KH Sterre Van Houte (Sel) Kalypso Van Orchid Kanshebber ZZ D Boleemruiters, PC. De 0 79,79 0 43,97
6 756598NH Senna Van Houte (Sel) Naughty Boy Verdi De Z D Boleemruiters, PC. De 0 73,43 4 39,27
7 807854ML Destiny Leverman Mojito Onbekend Z D Voorwaarts, PC. 0 77,28 8 40,31
8 796116ZR Marit Riggeling (Sel) Zirtaki Zodiak Nra Stb 9010 Z D Liemers (PV), PC. De 4 75,36

 

Deze rubriek wordt mede mogelijk gemaakt door: Hoefsmederij 4 Feet

 

Terug naar de top



Springen pony klasse Z en ZZ zonder barrage

Springring Springring 1
Datum: 02-06-2019
Aanvang: 16:52

 

Jury: Boekhorst, F. Te
Jury: Gieling, K.
Jury: Merkus, C.J.

 

Z/C-Z/D-Z/E-ZZ/D-ZZ/E, 2e parcours (3 combinaties)

Rang Comb.nr. Ruiter Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging sptn1 tijd1
1 825733SB Olivia Braaksma Sara FortunA Orchard Wildeman Z D 2e Heuvelruiters, PC. De 4 64,82
2 783023OB Mikai Brandes Orchid’s Gaia Kanshebber Z D 2e Oosterhoffruiters, PC. De 4 68,96
3 731830AV Dorine Vredenberg (Sel) Anne-Daula NT Undercover K Z E 2e Molenruiters, PC. De 4 78,86

 

Terug naar de top


Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)