Uitstekende prestaties ponyruiters in Hengelo (Gld)

In het weekend van 21/22 januari hebben meerdere ponyruiters wedstrijd gereden in Hengelo bij de Gompert. Nina Luesink heeft met haar eerste proef 187 punten en een 1e prijs behaald met haar pony Maud in de B-dressuur (Cat A/B). In dezelfde categorie en klasse wisten Nicky Pennekamp met Remy (1e prijs) en Aniek Oosterink met Kelly (2e prijs) met de tweede proef een podiumplaats te bemachtigen. De proef van Nicky werd zeer hoog gewaardeerd met 192 punten  en Aniek verdiende 186 punten met haar proef.

Met een L1 proef (Cat A/B) heeft Floor van der Kuijl ook het oranje lint (1e prijs) zeer verdiend gewonnen met 190 punten.

Alle ruiters, dus ook de ruiters Sam van der Kuijl en Nanke Oosterink die net buiten de prijzen vielen, behaalden meerdere winstpunten afgelopen weekend.

Van harte gefeliciteerd allemaal!

Plaats een reactie