Persbericht “Jimmy wint in Hummelo” CH Hummelo ’12

De KNHS en De Hoefslag hebben het onderstaande persbericht geplaatst:

Jimmy wint in Hummelo

Door Hoefslagredactie – 23 augustus 2012

Op 18 augustus werd in Hummelo een voorronde verreden van de KNHS-Subli kampioenschap voor jonge dressuurpaarden.

Op het schitterende nieuwe terrein ‘Maots’ verschenen 13 combinaties aan de start in de leeftijdscategorieën 4- en 5 jarigen. Helaas hadden enkele deelnemers in de categorie voor 6-jarigen zich afgemeld.

In de categorie voor de 4-jarige dressuurpaarden was de onbetwiste winnaar Jimmy (v. Jazz Rubin) met amazone Kim Koop.

De gangen werden door de juryleden Ellen van den Berg en Marlon van Wissen zeer goed beoordeeld. Zo scoorde Jimmy een 9 voor de stap en een 8 voor de draf en galop en dit resulteerde in een uiteindelijke score van 78,6 %. Tweede werd Julie Vendrig met Lolita (73,6 %) en derde werd Jasmijn Jansen met Don Chocolate (71,2 %).
De categorie voor de 5-jarige dressuurpaarden werd gewonnen door Ellen Naberink-Nieuwenhuis met Chesspoint (v. Westpoint). Zij behaalden een score van in totaal 73,20 %. Chesspoint scoorde ruime cijfers voor zijn gangen. Tweede werd Noortje Radstake met Cathy (70,4 %).
Voor de hoogste score overall werd een deken beschikbaar gesteld door Boavista omheiningen. Deze werd gewonnen door Kim Koop met Jimmy.

Plaats een reactie