Ideeënbus

Zoals jullie wellicht weten wordt het bestuur door de PR & Activiteitencommissie op verschillende manieren ondersteund. Het Paasvuur, trainingen, activiteiten, het diplomarijden, de website en het ponykamp zijn voorbeelden van deze organisatorische werkzaamheden. Tijdens onze bijeenkomsten proberen wij zoveel mogelijk (betaalbare) ideeën te bedenken die jullie leuk vinden. Behalve dat er al weer heel wat bedacht is en dat ook Toos vanuit Hippisch Centrum Groot-Zande weer een aantal leerzame activiteiten zal organiseren, zijn wij erg benieuwd of ook jullie nog ideeën hebben.

Wij willen jullie dus laten meedenken middels deze ideeënbus.  Tot 23 november 2013 kun je in een reactie onder dit artikel je gewenste activiteit kenbaar maken en wie weet wordt jouw idee het winnende idee en georganiseerd door RvH.

DOE MEE … en plaats je idee z.s.m. als reactie op onze site!

Wij zijn benieuwd!

 

5 reacties op "Ideeënbus"

 1. Susan schreef:

  Ik vind het leuk om …

 2. maike schreef:

  Ik vond het altijd leuk en leerzaam om op elkaars pony/paard een les te rijden.

 3. Anne Marie en Hilde Smeitink schreef:

  Hoe is het om Fotomodel te zijn?
  Neem je leukste spullen/kleding mee en laat je fotograferen rondom Groot Zande.
  We kennen een hele leuke en zeker niet dure fotograaf. Of misschien iemand van de vereniging?

 4. annemarie schreef:

  Bosrit met als afsluiting ontbijt, lunch of iets er tussen in.

 5. Annelieke schreef:

  Een soort sterrit maar dan te paard. Dus eens soort puzzelrit in groepjes met allemaal gekke opdrachten tussendoor.
  Ik vind een gastles ook altijd leerzaam om er een fris oog te laten kijken naar de combinatie.
  De schriktraining van 2 jaar terug vond ik erg leuk zou ik ook best nog wel een keertje willen.
  De fotoschoot van hierboven is ook een leuk idee!

Plaats een reactie