Paard & Ruiter: Denver & Frans

Het is verdrietig om afscheid te hebben moeten nemen van ons trouwe lid, stalmaatje en onze paardenvriend Frans Kup.

Frans Kup

Om stil te staan bij het overlijden van Frans, wijden wij deze maand de rubriek ‘Paard & Ruiter’ aan Frans & Denver met het artikel* uit het tijdschrift BIT dat wij destijds hebben opgevraagd en geplaatst. Deze rubriek is tevens geïnspireerd door deze publicatie over de bijzondere vriendschap tussen Denver en Frans.

Met dankbare herinnering aan ons stalmaatje, plaatsen wij dit item daarom graag nogmaals om de mooie herinneringen te kunnen koesteren. Met een lach en een traan kan een ieder nog genieten van het verhaal over Frans en Denver, het paard waar Frans 20 jaar voor gezorgd en op gereden heeft.

Frans zullen we helaas moeten missen op Hippisch Centrum Groot-Zande, maar de vele onvergetelijke momenten samen zullen wij blijven koesteren.

Vrienden van RVH & Hippisch Centrum Groot-Zande

 

*Klik op het woord ‘artikel‘ of  ‘publicatie‘ om het nogmaals te kunnen lezen.

 

Plaats een reactie