Programma Concours Hippique RVH ’16

Achter de schermen zijn de voorbereidingen van ons jaarlijks concours inmiddels in volle gang. Op het secretariaat worden inschrijvingen verwerkt, de sponsoren, juryleden en vrijwilligers worden benaderd en tevens wordt het mooie ruime terrein rondom de boerderij van familie Oosterink ingedeeld. Kortom met het grote enthousiasme van bestuur en vrijwilligers streven wij ook dit jaar weer naar een geslaagd evenement…wij hebben er zin in!

Schrijf je daarom nu in via mail, voorzien van een inschrijfformulier en correct combinatienummer:
paarden@rijvereniginghummelo.nl
ponys@rijvereniginghummelo.nl

Informatie over het concours kun je vinden op Startlijsten, KNHS en natuurlijk op de site van Rijvereniging Hummelo.

20160811 Flyer CH Hummelo 2016

 

 

Trackbacks

  1. CH Hummelo 2016 | Rijvereniging Hummelo

Plaats een reactie