Startlijst Dressuur Hummelo Juli ’22

Rijvereniging Hummelo heet jullie allemaal van harte welkom tijdens de ‘Dresuur Hummelo’ wedstrijdmiddagen! Wij zijn blij met de gastvrijheid van onze thuishaven Hippisch Centrum Groot-Zande en vinden het als vereniging dan ook ontzettend leuk wanneer er veelvuldig gebruik gemaakt wordt van de horecagelegenheid. In combinatie met de mooie weersvoorspellingen wordt dit weer een prachtig weekend.

LET OP! Zoals beschreven in het vraagprogramma wordt je inschrijving op de definitieve startlijst geplaatst op het moment dat wij de betaling (Paarden: € 12,50 p.proef, Pony’s: € 10,- p. proef) hebben ontvangen.  Heb je dit nog niet gedaan, dan verzoeken wij het startgeld per direct over te maken op:

​Betalen: Vooraf overmaken
IBAN: NL82RABO0314369759
T.n.v.: RV Hummelo
Bij betaling vermelden: Dressuur Hummelo + Naam + Datum Deelname

Wij organiseren deze middagen conform de geldende richtlijnen van de KNHS, zodat we samen weer een fijne middag hebben met veel sportplezier.  In ieders belang verzoeken wij jullie de aanwijzingen van de coördinator op te volgen. Om te voorkomen dat andere deelnemers gehinderd worden, is het longeren van paarden is niet toegestaan.

Definitieve Lijst gemaakt op: 22-07-2022


Zaterdag

Ring Buitenbaan
Datum: 23-07-2022
Aanvang: 13:00

 

Jury bij C: Ulden – Hennink, I. van

 

nr.–tijd Ruiter Paard/Pony Vader Kl. P.nr.
1–13:00 Astrid Rensen Ginavola Charmeur ZZL 48
2–13:09 Bianca Boshoven Fantastico Upper Class ZZL 48
3–13:18 Astrid Rensen Ginavola Charmeur ZZL 49
4–13:27 Bianca Boshoven Fantastico Upper Class ZZL 49
5–13:36 Annet Kloppers Exclusive Welt Hit II ZZL 48
6–13:45 Mirjam Groenberg Galaika Rhodium ZZL 48
7–13:54 Annet Kloppers Exclusive Welt Hit II ZZL 49
8–14:03 Mirjam Groenberg Galaika Rhodium ZZL 49
9–14:12 Danique Sterenborg Inschallah O Davino V.O.D. Z2 44
10–14:21 Marloes Zielhorst Fleur de lis Ampere Z2 44
11–14:30 Danique Sterenborg Inschallah O Davino V.O.D. Z2 45
12–14:39 Marloes Zielhorst Fleur de lis Ampere Z2 45
14:48 pauze (15 min.)
13–15:03 Lydia Verheugd – Maris Evira Gribaldi Z1 40
14–15:12 Nathalie Stoltenborg Aisha Weltino Z1 40
15–15:21 Lydia Verheugd – Maris Evira Gribaldi Z1 41
16–15:30 Nathalie Stoltenborg Aisha Weltino Z1 41
17–15:39 Annebeth Reesink – Brouwer Just Happy Jazz Z1 40
18–15:48 Getty Ketels Hoodera mc Apache Z1 40
19–15:57 Annebeth Reesink – Brouwer Just Happy Jazz Z1 41
20–16:06 Getty Ketels Hoodera mc Apache Z1 41
16:15 pauze (15 min.)
21–16:30 Emma Hansen Amtrup Koen For Gribaldi Z1 40
22–16:39 Jeannette Bruinier Lamora Bb Dark Pleasure Z1 40
23–16:48 Emma Hansen Amtrup Koen For Gribaldi Z1 41
24–16:57 Jeannette Bruinier Lamora Bb Dark Pleasure Z1 41
25–17:06 Valeska Ter Vrugt – Zweers Lovabell De Rouzee Guardian S Z1 40
26–17:15 Nancy Ditters Isis Connaisseur Z1 40
27–17:24 Valeska Ter Vrugt – Zweers Lovabell De Rouzee Guardian S Z1 41
28–17:33 Nancy Ditters Isis Connaisseur Z1 41
29–17:42 Jeanet Brinkman – Janssen Idske S. Wobke 403 Z1 40

 

 


zondag

Ring Buitenbaan
Datum: 24-07-2022
Aanvang: 13:00

 

Jury bij C: Heijden – Van Haaften, C.J. Van der

 

nr.–tijd Ruiter Paard/Pony Vader Kl. P.nr.
1–13:00 Gwen Brinksma Leistrade Hd George Clooney L2 28
2–13:08 Sophie Peijnenburg Bengel L1 24
3–13:15 Roosmarijn Santman Maud L2 29
4–13:23 Sophie Peijnenburg Bengel L1 25
5–13:30 Julie Klein Egelink Mr. Elmar Manfred B 20
6–13:38 Noa Kleynwinkel Lash Glencarrig Oscar B 20
7–13:45 Julie Klein Egelink Mr. Elmar Manfred B 21
8–13:53 Noa Kleynwinkel Lash Glencarrig Oscar B 21
9–14:00 Femke Oosterink Nelson Fer Davinci L1 24
10–14:08 Mariska Knoop Generoso Matematico L1 24
11–14:15 Femke Oosterink Nelson Fer Davinci L1 25
12–14:23 Mariska Knoop Generoso Matematico L1 25
14:30 pauze (15 min.)
13–14:45 Marlijn Kranendonk Energique Asjeblieft ’n Liefhebber B 20
14–14:53 Anouk Derksen Ambitie Flemmingh B 20
15–15:00 Marlijn Kranendonk Energique Asjeblieft ’n Liefhebber B 21
16–15:08 Anouk Derksen Ambitie Flemmingh B 21
17–15:15 Sam Van Lochem Tobias Gribaldi B 20
18–15:23 Kim Bosman Armas Nazareno Armas Escarzo B 20
19–15:30 Sam Van Lochem Tobias Gribaldi B 21
20–15:38 Kim Bosman Armas Nazareno Armas Escarzo B 21
21–15:45 Sterre Groot jebbink E Jentle Jack Dodona Z Enzo Ferrari Texel B 20
22–15:53 Indy van Dijk Eros Vader Onbekend B 20
23–16:00 Sterre Groot jebbink E Jentle Jack Dodona Z Enzo Ferrari Texel B 21
24–16:08 Indy van Dijk Eros Vader Onbekend B 21
16:15 pauze (15 min.)
25–16:30 Lieke ter Mors Daantje Epke474 B 20
26–16:38 Carine Kleine Kadans Oliver Twist M1 32
27–16:45 Lieke ter Mors Daantje Epke474 B 21
28–16:53 Carine Kleine Kadans Oliver Twist M1 33
29–17:00 Maaike Peelen Manuela M2 36
30–17:15 Maaike Peelen Manuela M2 37

 

 


Gemaakt met Concours 3.5 software (www.concours35.nl)