Startlijst “Meet & Weet” 23 augustus ’20

Definitieve lijst gemaakt op: 21-08-2020 V1.0


LET OP! Zoals beschreven in het vraagprogramma wordt je inschrijving op de definitieve startlijst geplaatst op het moment dat wij de betaling hebben ontvangen. Het is namelijk voor ons niet toegestaan om contante betalingen tijdens de meetmomenten te accepteren i.v.m. Covid-19. Staat er een sterretje achter je naam, dan verzoeken wij het startgeld
(€ 10,- p. proef) per direct over te maken op:

​Betalen: Vooraf overmaken
IBAN: NL82RABO0314369759
T.n.v.: RV Hummelo
Bij betaling vermelden: Meet & Weet + Naam + Datum Deelname

Vanzelfsprekend blijven wij gezamenlijk de RIVM maatregelen handhaven, zodat we samen weer een fijne middag hebben met veel sportplezier op ‘gepaste afstand’.

 

Lijst gemaakt op: 18-08-2020 22:10:57

20/60 rubrieken

Ring Buitenbaan
Datum: 23-08-2020
Aanvang: 13:00

nr. Ruiter Paard/Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1–13:00 Anita Berendsen Ingrid Apache ZZL P 33 Hummelo, RV.
2–13:09 Carlijn Oversteegen Nova hit Utopia Vader Onbekend Z2 P 29 Hummelo, RV.
3–13:17 Carlijn Oversteegen Nova hit Utopia Vader Onbekend Z2 P 30 Hummelo, RV.
4–13:26 Karin Hendriks – Onstein Hinde Norbert 444 Z2 P 29 Hummelo, RV.
5–13:34 Karin Hendriks – Onstein Hinde Norbert 444 Z2 P 30 Hummelo, RV.
6–13:43 Mieke Minkhorst (HC) Matcho Hatatitla Van De Leliaard Z1 D 25 Hummelo, PC.
7–13:51 Ingrid Van Huissteden Finn Tw Warrant Z1 P 26 Nijgraaf, RV. De
8–14:00 Laura Aaldering Be Yourself Z1 P 25 Woudruiters, RV.
9–14:08 Laura Aaldering Be Yourself Z1 P 26 Woudruiters, RV.
10–14:17 Jesse Brouwer GHP Zidane Niveau Z1 P 25 Zelhem En Omstreken, RV.
11–14:25 Jesse Brouwer GHP Zidane Niveau Z1 P 26 Zelhem En Omstreken, RV.
12–14:34 Famke Dinkelman Kantje’s Tiësto Marnehoeve’s Everest Z1 E 25 PC. Ruitersportvereniging Barchem
13–14:42 Famke Dinkelman Kantje’s Tiësto Marnehoeve’s Everest Z1 E 26 PC. Ruitersportvereniging Barchem
14:51 pauze (16 min.)

 

 


20/40 rubrieken

Datum: 23-08-2020
Aanvang: 15:07

nr. Ruiter Paard/Pony Vader Kl. Cat. P.nr. Vereniging
14–15:07 Carlijn Oversteegen Kind Of Blue Lord Leatherdale L1 P 9 Hummelo, RV.
15–15:15 Marieke Kramers Cartago Casper M1 E 17 Hummelo, PC.
16–15:22 Marieke Kramers Cartago Casper M1 E 18 Hummelo, PC.
17–15:30 Diede Engelsman Evanthe Wynton L2 P 13 Hummelo, RV.
18–15:37 Diede Engelsman Evanthe Wynton L2 P 14 Hummelo, RV.
19–15:45 Maaike Peelen Hedzer Jasper 366 L2 P 13 Boleemruiters, RV.
20–15:52 Maaike Peelen Hedzer Jasper 366 L2 P 14 Boleemruiters, RV.
21–16:00 Bregje Minkhorst Delana Vader Onbekend L2 E 13 Hummelo, PC.
22–16:07 Bregje Minkhorst Delana Vader Onbekend L2 E 14 Hummelo, PC.
23–16:15 Britt Engelsman Evanthe Wynton L2 P 14 Hummelo, RV.
24–16:22 Anne Brouwer GHP Whizkid Sir Sinclair L2 P 13 Zelhem En Omstreken, RV.
25–16:30 Anne Brouwer GHP Whizkid Sir Sinclair L2 P 14 Zelhem En Omstreken, RV.
16:37 pauze (15 min.)
26–16:52 Henrike Jansen Danny Joe Distell Winningmood L1 P 9 Velp en omstreken, RV.
27–17:00 Myrthe Van Ramshorst Irnestine Biscayo B P 5 Hummelo, RV.
28–17:07 Myrthe Van Ramshorst Irnestine Biscayo B P 6 Hummelo, RV.
29–17:15 Birge Lammers* Eye Candy Orchard Wildeman M1 E 17 Hengelo Gelderland, PC. RV. en PC.
30–17:22 Birge Lammers* Eye Candy Orchard Wildeman M1 E 18 Hengelo Gelderland, PC. RV. en PC.
31–17:30 Nancy Ditters Isis Connaisseur M1 P 17 Hummelo, RV.
32–17:37 Nancy Ditters Isis Connaisseur M1 P 18 Hummelo, RV.
33–17:45 Cezanne Peerdeman De Rosse Wandor Van De Mispelaere M1 P 17 Hummelo, RV.
34–17:52 Cezanne Peerdeman De Rosse Wandor Van De Mispelaere M1 P 18 Hummelo, RV.
35–18:00 Cara Van der Heijden – Van Haaften Billy Clinton M1 P 17 Hummelo, RV.
36–18:07 Cara Van der Heijden – Van Haaften Billy Clinton M1 P 18 Hummelo, RV.

 

 


Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)