Startlijst “Meet & Weet” 3 & 4 Juli ’21

Rijvereniging Hummelo heet jullie allemaal van harte welkom tijdens de ‘Meet & Weet’ dressuurmiddagen incl. winstpuntenregistratie! Wij zijn blij met de gastvrijheid van onze thuishaven Hippisch Centrum Groot-Zande en vinden het als vereniging dan ook ontzettend leuk wanneer er veelvuldig gebruik gemaakt wordt van het terras en de ‘Coffee-2-Go’. In combinatie met de mooie weersvoorspellingen wordt dit weer een prachtig weekend.

LET OP! Zoals beschreven in het vraagprogramma wordt je inschrijving op de definitieve startlijst geplaatst op het moment dat wij de betaling hebben ontvangen. Het is namelijk voor ons niet toegestaan om contante betalingen tijdens de meetmomenten te accepteren i.v.m. Covid-19. Wij verzoeken je daarom het startgeld (€ 10,- p. proef) per direct over te maken op:

​Betalen: Vooraf overmaken
IBAN: NL82RABO0314369759
T.n.v.: RV Hummelo
Bij betaling vermelden: Meet & Weet + Naam + Datum Deelname

Wij organiseren deze middagen conform de geldende richtlijnen van het RIVM en de KNHS, zodat we samen weer een fijne middag hebben met veel sportplezier op ‘gepaste afstand’. In ieders belang verzoeken wij jullie deze maatregelen en de aanwijzingen van de coördinator op te volgen.

Definitieve Startlijst gemaakt op: 02-07-2021

Meet & Weet RV Hummelo juli 2021

Meet & Weet zaterdag 3 juli

Ring Buitenbaan
Datum: 03-07-2021
Aanvang: 14:00

 

Jury bij C: Bastiaanse, E.M.

 

nr.–tijd Ruiter Paard/Pony Vader Kl. P.nr.
1–14:00 Susan Rijksen – Te Winkel Domani Jazz ZZL 33
2–14:08 Stacey Van Leeuwen Ab Special D ZZL 33
3–14:16 Stacey Van Leeuwen Ab Special D ZZL 34
4–14:24 Astrid Rensen Ginavola Charmeur Z2 29
5–14:32 Astrid Rensen Ginavola Charmeur Z2 30
6–14:40 Jesse Brouwer GHP Zidane Niveau Z2 29
7–14:48 Jesse Brouwer GHP Zidane Niveau Z2 30
8–14:56 Bianca Boshoven Fantastico Upper Class Z2 29
9–15:04 Bianca Boshoven Fantastico Upper Class Z2 30
–15:12 pauze (15 min.)
10–15:27 Karin Wezeman – Ankersmit Edelman Vainqueur Z1 25
11–15:35 Karin Wezeman – Ankersmit Edelman Vainqueur Z1 26
12–15:43 Patricia de Mes Ricorami De Gagels Rico Z1 25
13–15:51 Patricia de Mes Ricorami De Gagels Rico Z1 26
14–15:59 Ingrid Huyink Hidaya Bretton Woods Z1 25
15–16:07 Ingrid Huyink Hidaya Bretton Woods Z1 26
16–16:15 Leontien Van Gessel Lili Leeroy Z1 25
–16:23 pauze / ombouwen ring (15 min.)
17–16:38 Bregje Minkhorst Delana Vader Onbekend M1 17
18–16:46 Bregje Minkhorst Delana Vader Onbekend M1 18
19–16:54 Amber Drenthel Dow Jones DON INDEX M1 17
20–17:02 Amber Drenthel Dow Jones DON INDEX M1 18

 

 


Meet & Weet RV Hummelo juli 2021

Meet & Weet zondag 4 juli 2021

Ring Buitenbaan
Datum: 04-07-2021
Aanvang: 13:00

 

Jury bij C: Wassink, J.H.

 

nr.–tijd Ruiter Paard/Pony Vader Kl. P.nr.
1–13:00 Julia Brinksma Hottie Keizerskroon Edison B 5
2–13:08 Julia Brinksma Hottie Keizerskroon Edison B 6
3–13:15 Demi Fleming Oreid Orchid’s Tygo B 5
4–13:23 Demi Fleming Oreid Orchid’s Tygo B 6
5–13:30 Roos Verhoeven Calimero Unitair B 5
6–13:38 Roos Verhoeven Calimero Unitair B 6
7–13:45 Tess Klein gunnewiek Morning Breeze Kielshoop Honeyhill B 5
8–13:53 Tess Klein gunnewiek Morning Breeze Kielshoop Honeyhill B 6
9–14:00 Petra Haandrikman Fitch Santano B 5
10–14:08 Petra Haandrikman Fitch Santano B 6
–14:15 pauze (15 min.)
11–14:30 Femke Oosterink Nelson B 5
12–14:38 Femke Oosterink Nelson B 6
13–14:45 Romy Roenhorst Baragaz B 5
14–14:53 Romy Roenhorst Baragaz B 6
15–15:00 Myrthe Langwerden Fawiki H INDORADO L1 9
16–15:08 Myrthe Langwerden Fawiki H INDORADO L1 10
17–15:15 Aniek Breukink Kingstar B Fairytale L1 9
18–15:23 Aniek Breukink Kingstar B Fairytale L1 10
19–15:30 Marije Stomps Lotus Di Linda L1 9
20–15:38 Marije Stomps Lotus Di Linda L1 10
–15:45 pauze (15 min.)
21–16:00 Nancy Bruil – Bos Siva Djoerd 473 L1 9
22–16:08 Nancy Bruil – Bos Siva Djoerd 473 L1 10
23–16:15 Demi Dulda Camaron Onbekend L1 9
24–16:23 Demi Dulda Camaron Onbekend L1 10
25–16:30 Pauline Overbeek empire Sandro Hit L2 13
26–16:38 Pauline Overbeek empire Sandro Hit L2 14
27–16:45 Elcke Nusselder Fee Marlon M1 17
28–16:53 Elcke Nusselder Fee Marlon M1 18
29–17:00 Ilse Rutjes Fion Zambuka M1 17
30–17:08 Ilse Rutjes Fion Zambuka M1 18
31–17:15 Michelle Bruil Endless Dream Tuschinski M1 17
32–17:23 Michelle Bruil Endless Dream Tuschinski M1 18
33–17:30 Carine Kleine Heradansa Furst Romancier M2 21
34–17:38 Carine Kleine Heradansa Furst Romancier M2 22

 

 


Gemaakt met Concours 3.5 Software (www.concours35.nl)