Prestaties RvH-Leden tijdens CH Hummelo ’19

Zoals geschreven in het voorgaande nieuwsbericht hebben wij ook zelf enorm genoten van ons concours en de organisatie daarvan. Gelukkig is de betrokkenheid groot van onze leden en zijn er veel vrijwilligers die zich inzetten om het concours tot een groot succes te maken. Eigen leden hebben natuurlijk zelf ook de kans om deel te nemen aan CH Hummelo. Meerdere RvH-leden hebben ook tijdens CH Hummelo hun uiterste best gedaan en zijn erg blij met de resultaten.

De strijd onder de RvH combinaties met het hoogste resultaat van die dag wordt beloond met de dagprijs. Deze felbegeerde prijs werd bij de paarden gewonnen door Inge Santman met een score van 68,5% en Marieke Kramers mocht met een percentage van 69,3% de Fred & Freek Bokaal bij de pony’s in ontvangst nemen. Super gedaan, dames!

Prijzen:
1e Prijs & 1e Prijs: Tessel van den Berg met Milan 3 winstpunten, L1-dressuur Cat. C
2e Prijs & 2e Prijs: Julia Brinksma met Bengel 3 winstpunten, L1-dressuur Cat. C
1e Prijs & 1e Prijs: Marieke Kramers met Cartago 3 winstpunten, L1-dressuur Cat. D/E
1e Prijs (& 4e plaats): Hedi Minkhorst met No Limit 3 winstpunten, L2-dressuur Cat. D/E
1e Prijs & 1e Prijs: Fenne van den Berg met Now or Never 4 winstpunten, M2-dressuur Cat. D/E
3e Prijs: Nina Luesink met Delinov 2 winstpunten, M2-dressuur Cat. D/E
3e Prijs (& 4e plaats): Linde Hofs met Proud 2 winstpunten, Z1-dressuur Cat. D/E
3e Prijs (& 6e plaats): Linde Hofs met Barclay 3 winstpunten, Z2-dressuur Cat. D/E
1e Prijs: Inge Santman met Katouch SB 2 winstpunten, B-dressuur Paarden
1e Prijs (& 4e plaats): Margot Vreman met Nathan 3 winstpunten, , B-dressuur Paarden
1e Prijs & 6e Prijs: Cezanne Peerdeman met De Rosse 3 winstpunten, L1-dressuur Paarden
2e Prijs (& 5e plaats): Cezanne Peerdeman met Dortella Lady 2 winstpunten, L2-dressuur Paarden
3e Prijs & 3e Prijs: Daphne Mattijssen met Dirk 3 winstpunten, Z1-dressuur Paarden
2e Prijs: Cezanne Peerdeman met De Rosse 2 winstpunten, B-springen Paarden

Winstpunten:
Feya Weijers met Wannado, 2 winstpunten (2e en 3e), L2-dressuur Cat. D/E
Iris Schoenaker met Donny, 2 winstpunten (7e en 4e), Z1-dressuur Cat. D/E
Mieke Minkhorst met Matcho, 1 winstpunten (7e), Z1-dressuur Cat. D/E
Janine Menting met Esterre, 2 winstpunten (12e en 7e), L-springen Cat. D/E
Aniek Oosterink met Vivid, 2 winstpunten (12e en 7e), L-springen Cat. D/E
Cara van der Heijden met Billy, 1 winstpunt (7e) , L2-dressuur
Britt Engelsman met Evanthe, 1 winstpunt (16e), L1-dressuur
Nanke Oosterink met Vivid, 1 winstpunt (4e), M1-dressuur
Birgit Sachtleven met Ziezo, 2 winstpunten (9e en 14e), Z1-dressuur
Susan Willemsen met Zega, 1 winstpunt (5e), Z1-dressuur
Susan Rijksen met Domani, 2 winstpunten (2e en 4e), Z2-dressuur

De blijdschap was van veel gezichten af te lezen bij de RvH-deelnemers. Bepaalde behaalde prijzen en winstpunten tijdens CH Hummelo hebben voor sommige leden een speciale feestelijke betekenis gekregen. De ene ruiter heeft hierdoor weer vertrouwen gekregen of maakte een ‘come back’ en een ander reed voor het eerst op gras, debuteerde in een nieuwe klasse of werd geselecteerd…iedereen was weer ontzettend blij!

De RvH Bixie-Kids hebben het ook geweldig gedaan en zijn ook allemaal in de prijzen gevallen. Nikki, Femke en Sterre jullie zijn kanjers! Danique heeft laten zien dat ze doorzettingsvermogen heeft in de klasse BB. Na een valpartij tijdens het BB springparcours, wilde ze het nog een keer geproberen en heeft ze later zelfs ook nog winnende een BB-dressuurproef gereden. De RvH-jeugd komt er wel, alle vertrouwen in de jonge dappere kids…

Allemaal gefeliciteerd met deze mooie resultaten!

Eén reactie op "Prestaties RvH-Leden tijdens CH Hummelo ’19"

  1. Toos schreef:

    Susan je hebt er weer een heel mooi verslag van gemaakt!!!! Alleen maar hele enthousiaste reacties jullie hebben met elkaar weer een prachtige prestatie geleverd.

Plaats een reactie