Startlijst Springclinic Rudi Wallerbosch

Zaterdag 20 April komt Rudi Wallerbosch vanaf 12.00 uur een springclinic verzorgen. Rudi woont in het Zwitserse Crans Montana en rijdt voor Nederland op internationaal niveau. Rudi zijn roots liggen in de Achterhoek bij HC Groot-Zande en is tevens het internationale lid van Rijvereniging Hummelo. Wij zijn dan ook heel blij dat hij nog een keer zijn kennis met ons wil delen. Deze clinic is zonder paard d.m.v. een geluidsinstallatie goed te volgen. Komen jullie ook kijken?

Groep I
12.00 uur:
Marieke Kramers met Cartago
Nina Luesink met Delinov
Linde Hofs
Mieke Minkhorst met Matcho

Groep II
13.00 uur:
Janine Menting met Esterre
Hedi Minkhorst met No Limit
Birgit Sachtleven met Ziezo
Susan Rijksen met Domani

Groep III
14:00 uur:
Myrthe van Ramshorst met Irnestine
Cezanne met De Rosse
Karin Firth met Gio
Carlita Aberson met Eclips
Jesse Brouwer

Plaats een reactie